Chlum u Křemže 2016 - O pohár, noční soutěž

Liga: Šumavská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 06. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Třísov CK 11,99 11,99 11,69
2.  Netřebice CK 16,12 14,96 16,12
3.  Horní Poříčí ST 19,91 19,91 16,91
4.  Vacov PT 20,17 19,68 20,17
5.  Křenovice PI 22,09 21,41 22,09
6.  Dolní Dvořiště CK 26,07 23,35 26,07
7.  Rožmitál na Šumavě CK 28,78 26,54 28,78
8.  Přídolí CK 44,52 39,86 44,52
9.  Chlum CK NP NP NP
9.  Dřešín ST NP NP NP
9.  Jáma PT NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Netřebice CK 16,42 16,10 16,42
2.  Horní Poříčí ST 17,92 17,92 17,20
3.  Jáma PT 17,99 17,99 17,60
4.  Přídolí CK 21,05 20,60 21,05
5.  Žihobce A KT 23,83 23,83 21,99
6.  Třísov CK 38,79 21,36 38,79

Starší žáci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Plamen útok, sklopka

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Třísov CK 11,86 11,81 11,86
2.  Horní Poříčí ST 17,42 16,54 17,42
3.  Netřebice CK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0515,7716,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR15,7416,0616,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Trnava TR15,7916,1516,152019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,2616,2416,262019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Prchalov NJ16,2916,2016,292019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Velké Hoštice OP16,0016,3016,302018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,4416,3416,442019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,5615,7016,562018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plumlov PV16,3416,5716,572019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,5915,7616,592018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lavičky ZR16,5116,6716,672019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radostín nad Oslavou ZR16,7516,7116,752018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krotějov TA16,7716,4016,772018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR16,8416,6316,842018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krotějov SportTA15,8216,8516,852019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladoňovice TR16,0316,8616,862019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šipoun PT--16,912018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdislavice BN--16,922017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žernovice PT16,7816,9616,962016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Šipoun PT16,6316,9816,982018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlubyně PB16,5317,0517,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Krasonice JI15,9717,0617,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Moravany PA16,9017,0817,082018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bašnice JC16,6117,0917,092018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pasohlávky BO17,1016,7217,102019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chlum BCK--17,122017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Český Rudolec JH17,2016,4317,202019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabůvka PR15,9617,2417,242019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Žernovice PT16,8917,2517,252015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Únětice 1911 APJ16,8117,2617,262019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice VY15,9816,1416,142019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Renmotor Jinolice JC16,2816,3016,302019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Košťálov SM15,8516,6316,632019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Nevcehle JI17,0116,9117,012019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Ledenice CB17,1116,7617,112019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Sloup PZ17,2617,5117,512019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Budišov TR16,6217,5217,522019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Dlouhá Ves RK17,3117,9117,912019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nepomuky UO17,1217,9317,932019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Malé Hoštice OP18,1518,3418,342019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Holubov CK18,5617,9918,562019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Hlubyně PB18,6018,4418,602019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Mydlovary CB18,7818,9118,912019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Stará Říše JI19,0816,3619,082019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Hrobice Explosia PA19,4918,6419,492019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Chlum CK18,6920,1520,152019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Olešná HB18,6020,6620,662019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře