Chlum u Křemže 2014 - Finále JČHL

Liga: Jihočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 04. 10. 2014 12:00
Kontakt:   Josef Galásek
Telefon:  725837072
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Heřmaneč JH 17,75 17,62 17,75
2.  Žďár JH 17,98 17,03 17,98
3.  Zliv A CB 18,30 18,01 18,30
4.  Chlum B CK 18,36 17,33 18,36
5.  Holašovice CB 18,38 18,38 17,65
6.  Netřebice CK 18,49 18,49 18,07
7.  Holubov CK 18,63 18,63 17,87
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Markvarec PE 18,66 18,46 18,66
9.  Žernovice PT 18,96 18,91 18,95
10.  Benešova Hora PT 19,19 18,92 19,19
11.  Mydlovary A CB 19,23 19,23 19,10
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Dvorce TA 19,28 19,28 18,17
13.  Sedlec CB 19,54 19,54 19,51
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Výškovice PT 19,57 18,68 19,57
15.  Šipoun PT 19,60 17,87 19,60
16.  Tálín PI 19,67 18,53 19,67
17.  Přísečná A CK 20,19 20,09 20,19
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Ledenice CB 20,35 19,82 20,35
19.  Lišov A CB 20,40 20,40 20,06
20.  Plešovice CK 20,41 20,41 19,17
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Kájov A CK 20,50 20,50 19,64
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Počenice KM 20,51 20,51 19,47
23.  Hosín CB 20,58 20,58 18,72
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Krč B PI 21,32 21,11 21,32
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Slavošovice CB 21,46 21,22 21,46
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Chlum C PB 21,51 21,51 21,34
27.  Lišov B CB 21,61 19,81 21,61
28. Výsledek se nepočítá do ligy  Zaliny B CB 25,51 25,21 25,51
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Kájov B CK 25,82 25,26 25,82
30.  Křenovice B CB 33,28 33,10 33,28
31. Výsledek se nepočítá do ligy  Přísečná B CK 38,20 38,20 37,87
32.  Srubec CB NP NP 18,83
32.  Zaliny A CB NP NP NP
32.  Třebín CB NP 29,51 28,13
32.  Krč A PI NP 19,12 NP
32.  Zahájí CB NP 20,33 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mydlovary CB 19,19 19,19 18,96
2.  Lišov A CB 19,70 19,70 19,16
3.  Chlum CK 20,03 19,38 20,03
4.  Holubov CK 20,39 20,39 19,57
5.  Srubec CB 21,32 21,32 18,89
6.  Hrdějovice B CB 24,53 21,67 24,53
7.  Netřebice CK 26,24 26,24 24,30
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Výškovice PT 29,45 29,45 19,35
9.  Zaliny CB 32,41 32,12 32,41
10.  Počenice KM NP NP NP
10.  Lišov B CB NP NP NP
10.  Ledenice CB NP NP NP
10.  Hosín CB NP 42,82 21,66

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Netřebice CK 16,25 - -
2.  Chlum B CK 16,75 - -
3.  Holubov CK 16,98 - -
4.  Krč A PI 17,21 - -
5.  Zliv A CB 18,23 - -
6.  Heřmaneč JH NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0515,7716,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR15,7416,0616,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Trnava TR15,7916,1516,152019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,2616,2416,262019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Prchalov NJ16,2916,2016,292019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Velké Hoštice OP16,0016,3016,302018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,4416,3416,442019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,5615,7016,562018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plumlov PV16,3416,5716,572019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,5915,7616,592018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lavičky ZR16,5116,6716,672019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radostín nad Oslavou ZR16,7516,7116,752018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krotějov TA16,7716,4016,772018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR16,8416,6316,842018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krotějov SportTA15,8216,8516,852019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladoňovice TR16,0316,8616,862019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šipoun PT--16,912018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdislavice BN--16,922017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žernovice PT16,7816,9616,962016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Šipoun PT16,6316,9816,982018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlubyně PB16,5317,0517,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Krasonice JI15,9717,0617,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Moravany PA16,9017,0817,082018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bašnice JC16,6117,0917,092018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pasohlávky BO17,1016,7217,102019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chlum BCK--17,122017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Český Rudolec JH17,2016,4317,202019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabůvka PR15,9617,2417,242019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Žernovice PT16,8917,2517,252015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Únětice 1911 APJ16,8117,2617,262019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice VY15,9816,1416,142019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Renmotor Jinolice JC16,2816,3016,302019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Košťálov SM15,8516,6316,632019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Nevcehle JI17,0116,9117,012019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Ledenice CB17,1116,7617,112019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Sloup PZ17,2617,5117,512019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Budišov TR16,6217,5217,522019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Dlouhá Ves RK17,3117,9117,912019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nepomuky UO17,1217,9317,932019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Malé Hoštice OP18,1518,3418,342019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Holubov CK18,5617,9918,562019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Hlubyně PB18,6018,4418,602019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Mydlovary CB18,7818,9118,912019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Stará Říše JI19,0816,3619,082019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Hrobice Explosia PA19,4918,6419,492019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Chlum CK18,6920,1520,152019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Olešná HB18,6020,6620,662019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Netřebice - Muži

16,25https://youtu.be/nJTx5YM-CGM Honza Adamec

Chlum - Muži

16,75https://youtu.be/wToUcvSzVDc Honza Adamec

Holubov - Muži

16,98https://youtu.be/gRi3rfYRrQg Honza Adamec

Krč - Muži

17,21https://youtu.be/0SJLMF8qpuM Honza Adamec

Heřmaneč - Muži

17,75https://youtu.be/6x7rSwAscP8 Honza Adamec

Heřmaneč - Muži

17,75https://youtu.be/TS9S1lBk3Uc Ondřej Pecha

Žďár - Muži

17,98https://youtu.be/z6nm8ZAD0U4 Honza Adamec

Zliv - Muži

18,23https://youtu.be/M1-oWoHoBm0 Honza Adamec

Zliv - Muži

18,30https://youtu.be/HsL03CYL2B4 Honza Adamec

Chlum - Muži

18,36https://youtu.be/Df-Ke_l-iOo Honza Adamec

Holašovice - Muži

18,38https://youtu.be/rrzCS8r6lPk Honza Adamec

Netřebice - Muži

18,49https://youtu.be/16wNomLtDqU Honza Adamec

Holubov - Muži

18,63https://youtu.be/xWCyy4hAOeM Honza Adamec

Holubov - Muži

18,63https://youtu.be/UsE40o7Ba44 Honza Adamec

Markvarec - Muži

18,66https://youtu.be/tkl5RzEUOJo Honza Adamec

Žernovice - Muži

18,96https://youtu.be/OBcInTnvlvM Honza Adamec

Mydlovary - Ženy

19,19https://youtu.be/CL0hCB5GOrQ Honza Adamec

Mydlovary - Muži

19,23https://youtu.be/qyHzMW7u50M Honza Adamec

Dvorce - Muži

19,28https://youtu.be/dBkhbMNTpdk Honza Adamec

Sedlec - Muži

19,54https://youtu.be/uAxtzN1DoqU Honza Adamec

Výškovice - Muži

19,57https://youtu.be/w--raq39tJg Honza Adamec

Šipoun - Muži

19,60https://youtu.be/gAtWyB8MGtc Honza Adamec

Tálín - Muži

19,67https://youtu.be/Q6PxLroJlag Honza Adamec

Lišov - Ženy

19,70https://youtu.be/da35QFu66_Q Honza Adamec

Chlum - Ženy

20,03https://youtu.be/oqtqqFb3Vuk Honza Adamec

Přísečná - Muži

20,19https://youtu.be/BpZcYx1zEgg Honza Adamec

Ledenice - Muži

20,35https://youtu.be/aJ6xQeDq8tw Honza Adamec

Holubov - Ženy

20,39https://youtu.be/0ayRjnlatCU Honza Adamec

Lišov - Muži

20,40https://youtu.be/165tD1-_V6s Honza Adamec

Plešovice - Muži

20,41https://youtu.be/B5NInLlCJQ8 Honza Adamec

Kájov - Muži

20,50https://youtu.be/UaoR4Paez1o Honza Adamec

Počenice - Muži

20,51https://youtu.be/wRiyofqf3Ug Honza Adamec

Hosín - Muži

20,58https://youtu.be/ZCQirAQOttg Honza Adamec

Krč - Muži

21,32https://youtu.be/q4_w01CblfI Honza Adamec

Srubec - Ženy

21,32https://youtu.be/eD0MwuAWzPc Honza Adamec

Slavošovice - Muži

21,46https://youtu.be/XqaBmroDMg8 Honza Adamec

Chlum - Muži

21,51https://youtu.be/sYcC4JrB_3U Honza Adamec

Lišov - Muži

21,61https://youtu.be/uboAdrReLQk Honza Adamec

Hrdějovice - Ženy

24,53https://youtu.be/DjI6cJcmPIs Honza Adamec

Zaliny - Muži

25,51https://youtu.be/w26qCwf-3hY Honza Adamec

Kájov - Muži

25,82https://youtu.be/U_M8BlibilY Honza Adamec

Netřebice - Ženy

26,24https://youtu.be/U2pTjuUFdn0 Honza Adamec

Výškovice - Ženy

29,45https://youtu.be/eToUKksfChE Honza Adamec

Zaliny - Ženy

32,41https://youtu.be/z5Ecyo8RgRY Honza Adamec

Křenovice - Muži

33,28https://youtu.be/B6VCSwhyDfI Honza Adamec

Přísečná - Muži

38,20https://youtu.be/I1YgKeOwV3U Honza Adamec

Třebín - Muži

NPhttps://youtu.be/-ZEO2dteW7g Honza Adamec

Heřmaneč - Muži

NPhttps://youtu.be/DhyKL-EVkOA Honza Adamec

Zahájí - Muži

NPhttps://youtu.be/oeonQmymyVA Honza Adamec

Třebín - Muži

NPhttps://youtu.be/G1GSklFsjTk Honza Adamec

Krč - Muži

NPhttps://youtu.be/X0RRR5xDPyw Honza Adamec

Srubec - Muži

NPhttps://youtu.be/nTV7WBcNy7A Honza Adamec

Ledenice - Ženy

NPhttps://youtu.be/ht3tA8b44Xw Honza Adamec

Počenice - Ženy

NPhttps://youtu.be/rofnVGGg6Rk Honza Adamec

Lišov - Ženy

NPhttps://youtu.be/4uQN37Q2pxE Honza Adamec

Hosín - Ženy

NPhttps://youtu.be/sZQ5nDCZYuw Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře