Chvalovice 2016 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 06. 2016 11:00
Kontakt:   Robert Vaněk
Telefon: 
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Zadal: Lukáš Badin

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Prchalov NJ 16,25 15,96 16,25
2.  Stará Říše JI 16,48 16,40 16,48
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,52 16,52 16,07
4.  Bašnice JC 16,58 16,13 16,58
5.  Letohrad - Orlice UO 16,63 16,22 16,63
5.  Chrášťany LT 16,63 16,63 16,58
7.  Letohrad - Kunčice C UO 16,64 16,60 16,64
8.  Lhotky Sport ZR 16,75 16,75 16,55
9.  Jinolice Renmotor JC 16,80 16,80 16,32
10.  Jankov BN 16,83 16,47 16,83
11.  Lavičky ZR 16,84 16,65 16,84
12.  Olešná HB 16,86 16,86 16,80
13.  Bohdalín PE 16,92 16,50 16,92
14.  Pasohlávky BV 16,98 16,70 16,98
15.  Obrubce MB 17,04 17,04 16,84
16.  Oponešice TR 17,07 17,07 16,38
17.  Radostín nad Oslavou ZR 17,15 17,15 16,49
18.  Babice VS 17,17 16,08 17,17
19.  Plumlov PV 17,27 17,27 16,66
20.  Výčapy TR 17,33 17,21 17,33
21.  Trnava TR 17,38 16,16 17,38
22.  Únětice PJ 17,56 16,85 17,56
23.  Netín ZR 17,76 17,19 17,76
24.  Letohrad - Kunčice B UO 17,78 17,78 17,59
25.  Vémyslice ZN 17,88 17,64 17,88
26.  Bolatice OP 17,96 17,96 16,65
26.  Jezeřany-Maršovice ZN 17,96 17,96 16,99
28.  Hostěrádky-Rešov VY 18,10 17,67 18,10
29.  Dvorce TA 18,19 16,78 18,19
30.  Nesvačilka BO 18,65 18,65 18,43
31.  Pustkovec OV 18,94 18,94 18,29
32.  Černín ZN 19,09 17,66 19,09
33.  Mikulovice ZN 20,03 18,94 20,03
34.  Český Rudolec JH 20,91 20,91 19,78
35.  Starý Lískovec Sport BM 24,39 24,39 23,49
36.  Chvalovice ZN 28,67 28,67 27,46
37.  Zlatá Olešnice JN NP 17,54 NP
37.  Velké Hoštice OP NP NP NP
37.  Načeradec BN NP 18,58 NP
37.  Police TR NP NP NP
37.  Chotěmice TA NP NP NP
37.  Mladoňovice TR NP NP NP
37.  Krasonice JI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrášťany LT 15,93 15,93 15,90
2.  Radíkov PR 16,03 16,03 16,00
3.  Myštěves HK 16,46 16,46 16,44
4.  Libuň JC 17,02 16,74 17,02
5.  Vitiněves JC 17,03 17,03 16,02
6.  Louňovice pod Blaníkem BN 17,19 17,19 16,43
7.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,28 16,41 17,28
8.  Sychotín B BK 17,43 17,43 16,00
9.  Krásná Ves MB 17,65 17,65 16,34
10.  Miroslav ZN 18,80 18,80 17,68
11.  Nevcehle JI 19,96 19,96 18,44

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Hana Jarolímková  16 ** 24 08.06.2016 11:11
 Ondřej Matyáš  16 ** 23 08.06.2016 11:17
 Martin Valda  16 ** 20 08.06.2016 11:31
 Jaroslav Mandák  16 ** 20 08.06.2016 12:44
 Honza Adamec  16 ** 20 10.06.2016 20:47
 Pepa Adam  16 ** 15 10.06.2016 21:03
 Vena Drahný  16 ** 13 08.06.2016 12:03
 Radek Staněk  16 ** 12 09.06.2016 14:07
 Michal Matějíček  16 ** 12 10.06.2016 11:40
 Klára Pelejová  16 ** 11 08.06.2016 21:03
 Martin Ondra  16 ** 9 10.06.2016 10:12
 Radek Drobný  16 ** 3 10.06.2016 21:21
 Luboš Kopřiva  16 ** 0 06.06.2016 21:03
 Karel  16 ** 0 08.06.2016 11:39
 Martin Zadražil  16 ** 0 08.06.2016 22:02
 Milan Janík  16 ** 0 11.06.2016 06:38
 Radek Troch  16 ** 0 04.06.2016 21:10


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Klára Pelejová  16 ** 13 08.06.2016 21:04
 Hana Jarolímková  16 ** 0 08.06.2016 11:11
 Martin Ondra  16 ** 0 10.06.2016 10:12
 Karel  16 ** 0 08.06.2016 11:40
 Martin Valda  16 ** 0 08.06.2016 11:32
 Honza Adamec  16 ** 0 10.06.2016 20:47
 Michal Matějíček  16 ** 0 10.06.2016 11:41
 Milan Janík  16 ** 0 11.06.2016 06:39
 Radek Troch  16 ** 0 04.06.2016 21:10

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chrášťany - Ženy

15,93http://youtu.be/wsX5KvjjUv0 Vašek Maderák

Chrášťany - Ženy

15,93http://youtu.be/6JNQ7z744vc Honza Adamec

Prchalov - Muži

16,25http://youtu.be/sVKuFaLgsZ0 Jakub Těšický

Letohrad - Orlice - Muži

16,63http://youtu.be/3fz3DuXBGLk Ondřej Matyáš

Chrášťany - Muži

16,63http://youtu.be/NmIUH9Lz8Dw Vašek Maderák

Libuň - Ženy

17,02http://youtu.be/bdwyUvXhJWw Michaela Malá

Obrubce - Muži

17,04http://youtu.be/Gmk2KjEXn4k Pepa Adam

Černín - Muži

19,09http://youtu.be/sSugoDxIoCw Jiří Veselý
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://www.rajce.net/a12870182

Kód: a12870182



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/31 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2009/08/23 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2010/08/22 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2011/08/27 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů, pohár starosty obce
ZNL
2012/08/25 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2013/08/31 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů
ZNL
2014/08/30 Chvalovice, Pohár odborné rady velitelů, pohár starosty obce
ZNL
2015/08/29 Chvalovice, PSO - I.soutěž, O pohár starosty obce, 10.kolo - NOČNÍ od 19:00
ZNL
2015/08/29 Chvalovice,Pohár ORV II.soutěž, Pohár odborné rady velitelů, 11. kolo ligy
ZNL
2016/06/11 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/09/03 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 12. kolo ZNL + VYHLÁŠENÍ LIGY
ZNL
2017/06/03 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/09/02 Chvalovice, sportovní areál, O pohár, 10. kolo ZNL + slavnostní vyhlášení ligy
ZNL
2018/09/08 Chvalovice, O pohár Blížkovice - náhrada
ZNL
2018/09/08 Chvalovice,hřiště -NOVÝ TERMÍN, Pohár ORV Znojmo + vyhlášení ZNL - změna termínu !
ZNL
Kdy Kde Liga


Komentáře