Daměnice 2013 - 3. kolo BNL ( 2B )

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 07. 2013 12:00
Kontakt:   Lukáš Vítek
Telefon:  +420724342011
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chářovice A BN 14,99 14,86 14,99
2.  Dalovy BN 15,49 15,25 15,49
3.  Daměnice BN 15,78 15,78 15,31
4.  Louňovice pod Blaníkem BN 15,95 15,95 15,85
5.  Tomice A BN 16,38 16,38 16,23
6.  Radětice PB 16,57 16,39 16,57
7.  Bukovany BN 16,83 16,02 16,83
8.  Chářovice B BN 17,48 15,96 17,48
9.  Načeradec A BN 17,61 17,61 17,06
10.  Malovice BN 17,96 17,22 17,96
11.  Řepeč TA 18,08 17,52 18,08
12.  Starosedlský Hrádek PB 18,55 18,55 18,32
13.  Přibyšice BN 19,15 18,39 19,15
14.  Zhoř u Tábora TA 19,25 17,23 19,25
15.  Střezimíř BN 19,71 19,71 18,51
16.  Tomice B BN 19,84 19,81 19,84
17.  Křivsoudov BN 22,69 22,69 22,25
18.  Miřetice BN 23,90 22,98 23,90
19.  Zdislavice BN 26,50 15,63 26,50
20.  Vračkovice BN 32,62 32,62 31,54
21.  Odlochovice BN NP NP NP
22.  Všechlapy BN NP NP NP
23.  Jaronice CB NP NP NP
24.  Náchod TA NP NP NP
25.  Jankov BN NP NP NP
26.  Chmelná BN NP NP NP
27.  Sedmpány BN NP NP NP
28.  Načeradec B BN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Daměnice A BN 18,33 18,33 18,19
2.  Jankov BN 20,48 19,66 20,48
3.  Martinice BN 20,70 20,66 20,70
4.  Tomice A BN 21,03 21,03 20,49
5.  Načeradec BN 21,50 21,02 21,50
6.  Radětice PB 21,71 21,27 21,71
7.  Dalovy BN 21,88 21,88 20,91
8.  Daměnice B BN 22,36 20,18 22,36
9.  Střezimíř BN 22,66 22,42 22,66
10.  Zhoř u Tábora TA 23,67 23,67 21,66
11.  Malovice BN 25,75 25,75 25,53
12.  Louňovice pod Blaníkem BN 26,53 26,53 25,71
13.  Všechlapy BN 33,47 33,47 32,53
14.  Bystřice BN 38,70 36,69 38,70
15.  Tomice B BN NP NP NP
16.  Řepeč TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chářovice ŠponaBN14,4414,1614,442018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jankov BN14,4414,4514,452018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zdislavice ABN14,1814,5214,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Daměnice BN--14,622015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jankov BN14,8214,2414,822016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Drahňovice BN14,9314,6214,932017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chářovice ABN14,8614,9914,992013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chářovice BBN--15,022015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tomice BN15,0414,6315,042019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střezimíř KohoutiBN15,1014,9915,102018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec PH15,0715,1115,112018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlčany PB15,1214,5215,122018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrýchov u Malšic TA14,6215,1515,152019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ctiboř BN15,2415,1515,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Daměnice BN14,8915,2615,262017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Makov TA14,9815,2815,282018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malovice BN14,9715,2915,292018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Drahňovice BN15,3414,6315,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hlubyně PB14,7215,3415,342018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdislavice ABN15,3514,4315,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jesenice PB15,4114,7415,412019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dalovy BN15,2515,4915,492013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Drahňovice BN15,5315,1715,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN15,5615,2815,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ctiboř BN14,7715,6015,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nahoruby BN15,6515,1915,652019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdislavice ABN--15,682015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Makov TA15,4715,7115,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Daměnice BN15,7114,9615,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chářovice BBN15,7114,9815,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sloup PZ17,0417,7917,792016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Daměnice BN17,8617,4417,862018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. - Martomice -17,9717,9317,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Makov TA18,0617,2118,062019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zdislavice BN16,9418,2318,232017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Daměnice A BN18,3318,1918,332013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Martinice BN18,3417,7618,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zdislavice BN18,5017,2518,502018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Daměnice BN--18,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Malovice BN18,4718,8918,892018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Louňovice pod Blaníkem A BN--18,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chlum BN18,3018,9418,942018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dalovy A BN--19,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Zdislavice BN19,0518,2619,052016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dalovy BN18,7219,0619,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Petrovice PB17,0319,1319,132016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Načeradec BN--19,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Louňovice pod Blaníkem B BN19,2018,8519,202014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Martinice BN18,4519,2119,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Všechlapy BN19,3019,0519,302018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Makov TA19,3119,0819,312016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Louňovice pod Blaníkem B BN--19,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Všechlapy BN19,3418,5319,342016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dalovy BN19,3619,2919,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Načeradec BN19,3918,8719,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Daměnice BN19,4117,9419,412016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Malovice BN--19,522015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Načeradec BN18,6319,5719,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Všechlapy BN--19,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Radošovice BN19,8819,9419,942019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chářovice - Muži

14,99https://youtu.be/Ty6Ej2A_VNc Milan Pádivý

Chářovice - Muži

17,48https://youtu.be/BQ_Lsdft-0A Milan Pádivý

Malovice - Muži

17,96https://youtu.be/1cmnLl9XqUY Karel Trefil

Starosedlský Hrádek - Muži

18,55https://youtu.be/1XHW35oHft8 ABC DEF

Přibyšice - Muži

19,15https://youtu.be/CzjY6OqNrtA Jan Bejlek

Malovice - Ženy

25,75https://youtu.be/CaHlqYSEebs Karel Trefil
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8449567

Kód: a8449567


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8448769

Kód: a8448769


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8448624

Kód: a8448624


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8444584

Kód: a8444584



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře