Daměnice 2018 - denní soutěž

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 09. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa

Zvětšit mapu


Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zdislavice ABN14,1814,5214,522016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Daměnice BN--14,622015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jankov BN14,8214,2414,822016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Drahňovice BN14,9314,6214,932017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chářovice ABN14,8614,9914,992013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chářovice BBN--15,022015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Daměnice BN14,8915,2615,262017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zdislavice ABN15,3514,4315,352014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dalovy BN15,2515,4915,492013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Louňovice pod Blaníkem BN15,5615,2815,562016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ctiboř BN14,7715,6015,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdislavice ABN--15,682015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chářovice BBN15,7114,9815,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Makov TA15,4715,7115,712016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dalovy ABN--15,772015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Daměnice BN15,7815,3115,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ctiboř BN15,7815,3515,782017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Malovice BN15,8415,7415,842016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nalžovice PB15,4215,8415,842016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sloup PZ--15,862015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Načeradec ABN15,7915,8915,892014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dalovy BN15,9015,6015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sloup PZ15,9414,6815,942016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN15,9515,8515,952013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dalovy ABN15,8016,0016,002014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jankov BN16,0614,5816,062014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bukovany BN--16,082015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chářovice ABN--16,182015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Drahňovice BN16,2116,2016,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Malovice BN--16,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sloup PZ17,0417,7917,792016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zdislavice BN16,9418,2318,232017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Daměnice A BN18,3318,1918,332013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Martinice BN18,3417,7618,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Daměnice BN--18,662015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Louňovice pod Blaníkem A BN--18,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dalovy A BN--19,012015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zdislavice BN19,0518,2619,052016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dalovy BN18,7219,0619,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Petrovice PB17,0319,1319,132016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Načeradec BN--19,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Louňovice pod Blaníkem B BN19,2018,8519,202014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Martinice BN18,4519,2119,212016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Makov TA19,3119,0819,312016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Louňovice pod Blaníkem B BN--19,322015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Všechlapy BN19,3418,5319,342016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dalovy BN19,3619,2919,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Načeradec BN19,3918,8719,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Daměnice BN19,4117,9419,412016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Malovice BN--19,522015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Načeradec BN18,6319,5719,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Všechlapy BN--19,922015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Makov TA--20,032015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Sloup PZ--20,162015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Tomice BN18,2020,1920,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Martinice BN--20,292015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Načeradec BN18,6320,4720,472016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Jankov BN19,6620,4820,482013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Tomice BN--20,502015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malovice BN20,5220,4520,522014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře