Dolní Libina 2013 - Memoriál Josefa Jančíka

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 06. 2013 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Filip Krampla

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oskava Nemrlov SU 17,07 16,99 17,07
2.  Hrabišín SU 17,60 17,46 17,60
3.  Pavlov SU 18,07 17,95 18,07
4.  Dětkovice B PV 18,74 18,63 18,74
5.  Cholina OL 18,83 18,41 18,83
6.  Domamyslice PV 18,89 17,02 18,89
7.  Štíty SU 18,92 18,56 18,92
8.  Mostkov SU 18,98 17,82 18,98
9.  Postřelmůvek SU 19,43 19,05 19,43
10.  Lesnice SU 19,59 19,25 19,59
11.  Nová Dědina OL 19,91 18,59 19,91
12.  Nemile SU 20,07 19,33 20,07
13.  Plinkout OL 20,33 16,98 20,33
14.  Zábřeh SU 20,38 20,03 20,38
15.  Bohuslavice SU 20,45 17,50 20,45
16.  Kolšov SU 20,50 20,40 20,50
17.  Bludov I SU 20,62 18,48 20,62
18.  Chromeč SU 20,86 19,64 20,86
19.  Třeština SU 20,93 19,13 20,93
20.  Hrabová SU 21,73 20,14 21,73
21.  Zvole SU 21,90 19,02 21,90
22.  Rájec SU 21,90 21,88 21,90
23.  Dolní Studénky SU 22,11 20,80 22,11
24.  Dolní Libina SU 22,28 22,14 22,28
25.  Rohle SU 22,64 20,33 22,64
26.  Odrlice OL 24,30 21,90 24,30
27.  Nový Malín SU 25,43 24,61 25,43
28.  Sobotín SU 25,75 25,25 25,75
29.  Střelice OL 26,04 25,91 26,04
30.  Plumlov PV 32,67 32,27 32,67
31.  Sudkov SU NP NP NP
31.  Měrotín OL NP NP NP
31.  Leština SU NP NP NP
31.  Šumvald OL NP NP NP
31.  Maršíkov SU NP NP NP
31.  Janovice BR NP NP NP
31.  Bludov II SU NP NP NP
31.  Troubelice OL NP NP NP
31.  Olešnice OL NP NP NP
31.  Břevenec OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Rájec SU 18,95 18,73 18,95
2.  Loučany OL 20,92 20,39 20,92
3.  Rohle SU 21,71 21,27 21,71
4.  Dolní Libina SU 23,10 21,57 23,10
5.  Dětkovice PV 23,66 19,33 23,66
6.  Hrabová SU 24,41 19,98 24,41
7.  Nová Dědina OL 26,28 24,56 26,28
8.  Ludéřov OL 27,49 27,42 27,49
9.  Pavlov SU 28,43 22,37 28,43
10.  Hrabišín SU 33,85 20,16 33,85
11.  Třeština SU 45,42 35,65 45,42
12.  Troubelice OL NP NP NP
12.  Dolní Studénky SU NP NP NP
12.  Lesnice SU NP NP NP
12.  Chromeč SU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ostrava NemrlovOV16,7616,5816,762014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8016,8916,892014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Janovice BR16,7117,1617,162014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,0917,3217,322014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Brno RáječekBM18,0017,7318,002014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice BPV17,9018,0518,052014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dolní Libina SU17,3118,1518,152014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL16,9918,2218,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nemile SU18,8418,7218,842014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rohle SU19,5019,3819,502014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hrabišín SU19,6918,8419,692014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kolšov SU19,7119,1919,712014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sobotín SU19,9519,8219,952014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Šumvald OL20,4120,4620,462014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Niva PV21,8921,9021,902014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Odrlice OL22,0722,0722,072014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lesnice SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nová Hradečná OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Troubelice OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Olešnice XOL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Cholina OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Třeština SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Ludéřov OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nový Malín SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Břevenec OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mostkov SU--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Štíty - Muži

18,92https://youtu.be/pNcdGKikA5I Víťa

Ludéřov - Ženy

27,49https://youtu.be/uTJ-eETUCYg Lukáš Navrátil

Olešnice - Muži

NPhttps://youtu.be/hj-XbrF6pMw Filip Krampla
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
Kdy Kde Liga


Komentáře