Dolní Libina 2016 - Holba Cup Dolní Libina

Liga: VELKÁ CENA OKRESU ŠUMPERK
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 06. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Martin Churavý

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabišín SU 17,16 - -
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Plinkout OL 17,29 - -
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbno pod Pradědem BR 17,43 - -
4.  Nemrlov SU 17,49 - -
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Břevenec OL 17,55 - -
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Široký Brod JE 17,79 - -
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Dědina OL 17,80 - -
8.  Mostkov SU 17,90 - -
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Měrotín OL 18,31 - -
10.  Bludov Bludov II SU 18,39 - -
11.  Bohuslavice SU 18,57 - -
12.  Kolšov SU 18,66 - -
13.  Nemile SU 18,94 - -
14.  Pavlov SU 19,06 - -
15.  Dolní Libina SU 19,11 - -
16.  Postřelmůvek SU 19,74 - -
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Bílý Potok JE 19,74 - -
18.  Třeština SU 20,17 - -
19.  Lesnice SU 20,68 - -
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Suchá Rudná BR 20,80 - -
21.  Sobotín SU 21,32 - -
22.  Dubicko SU 22,38 - -
23.  Štíty SU 23,74 - -
24.  Rohle SU 26,27 - -
25.  Bohuslavice Bohuslavice II SU 30,44 - -
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Šumvald OL NP - -
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Janovice BR NP - -
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Široká Niva BR NP - -
26.  Hrabišín Hrabišín II SU NP NP NP
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Stará Ves BR NP - -
26.  Ráječek SU NP - -
26.  Hrabová SU NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Libina SU 18,03 17,81 18,03
2.  Hrabová SU 18,09 18,06 18,09
3.  Dolní Studénky SU 18,55 18,48 18,55
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Dědina OL 18,93 17,62 18,93
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Široká Niva BR 19,19 17,61 19,19
6.  Třeština SU 19,21 19,14 19,21
7.  Dubicko SU 19,26 19,19 19,26
8.  Chromeč SU 19,44 19,13 19,44
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Janovice BR 19,46 17,22 19,46
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Hradečná OL 20,05 19,41 20,05
11.  Maršíkov SU 20,82 18,81 20,82
12.  Zvole SU 22,05 21,17 22,05
13.  Pavlov SU 23,22 18,19 23,22
14.  Rohle SU 23,39 21,44 23,39
15.  Lesnice SU 27,61 27,16 27,61
16.  Hrabišín SU 30,57 21,89 30,57

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oskava NemrlovSU16,9917,0717,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabišín SU17,4617,6017,602013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pavlov SU17,9518,0718,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice BPV18,6318,7418,742013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Cholina OL18,4118,8318,832013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice PV17,0218,8918,892013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štíty SU18,5618,9218,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mostkov SU17,8218,9818,982013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Postřelmůvek SU19,0519,4319,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lesnice SU19,2519,5919,592013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL18,5919,9119,912013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nemile SU19,3320,0720,072013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Plinkout OL16,9820,3320,332013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zábřeh SU20,0320,3820,382013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bohuslavice SU17,5020,4520,452013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kolšov SU20,4020,5020,502013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bludov ISU18,4820,6220,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chromeč SU19,6420,8620,862013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Třeština SU19,1320,9320,932013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrabová SU20,1421,7321,732013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rájec SU21,8821,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zvole SU19,0221,9021,902013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Studénky SU20,8022,1122,112013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU22,1422,2822,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Rohle SU20,3322,6422,642013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Odrlice OL21,9024,3024,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nový Malín SU24,6125,4325,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sobotín SU25,2525,7525,752013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Střelice OL25,9126,0426,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plumlov PV32,2732,6732,672013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL18,8017,6418,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Rájec SU18,7318,9518,952013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dolní Libina SU18,0919,1519,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nová Dědina OL19,4718,5819,472014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Loučany OL20,3920,9220,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Lesnice SU19,9521,2321,232014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dolní Studénky SU21,6420,4521,642014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Rohle SU21,2721,7121,712013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hrabišín SU20,8622,1122,112014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Třeština SU23,1021,6423,102014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Dolní Libina SU21,5723,1023,102013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Šumvald OL20,9323,1223,122014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dětkovice PV19,3323,6623,662013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Rohle SU23,7923,5223,792014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hrabová SU19,9824,4124,412013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nová Dědina OL24,5626,2826,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Ludéřov OL27,4227,4927,492013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pavlov SU22,3728,4328,432013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Troubelice OL27,6929,0129,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hrabišín SU20,1633,8533,852013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Třeština SU35,6545,4245,422013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chromeč SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Lesnice SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dolní Studénky SUNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Troubelice OLNPNPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Dolní Libina, Memoriál Josefa Jančíka
HE
2014/06/14 Dolní Libina, O pohár
HE
2016/06/12 Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2017/06/25 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Dolní Libina
VCOS
2018/06/24 Koupaliště Dolní Libina, Holba Cup Šumperk - Memoriál J. Jančíka
VCOS
Kdy Kde Liga


Komentáře