Dřevohostice, zámecký areál 2016 - Memoriál br. Vašíčka

Liga: Přerovská liga požárních útoků
Stránky pořadatele:  http://www.sdhdrevohostice.estranky.cz
Kdy: 24. 06. 2016 21:30
Kontakt:   Pavel Mrtvý
Telefon:  725136619
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  TAG Zahnašovice KM 15,33 15,33 14,78
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Podolí VS 15,85 15,85 15,66
3.  Hranice PR 15,99 15,99 15,76
4.  Podhradní Lhota KM 16,19 16,19 15,90
5.  Císařov PR 16,28 16,28 16,11
6.  Bohuslávky PR 16,97 16,97 16,61
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Loučka VS 17,28 16,69 17,28
8.  Hlinsko PR 17,55 15,98 17,55
9.  Luboměř NJ 17,77 17,77 16,02
10.  Troubky PR 17,96 17,88 17,96
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Loukov KM 18,32 18,05 18,32
12.  Vítonice KM 18,35 15,74 18,35
13.  Tršice OL 20,25 20,25 16,46
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Hrabůvka PR 20,39 20,39 17,89
15.  Dřevohostice PR 24,29 24,29 23,85
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Tučapy KM 28,66 19,61 28,66
17.  Čekyně - Přerov VII PR 31,40 31,40 30,63
18.  Henčlov - Přerov VIII PR 32,13 17,35 32,13
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Žopy KM 33,58 33,30 33,58
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Podolí PR 34,67 34,67 33,26
21.  Radslavice PR 61,53 60,20 61,53
22.  Sobíšky PR NP NP NP
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Bohuňovice OL NP NP NP
22.  Radkova Lhota PR NP NP NP
22.  Určice PV NP NP NP
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Široký Brod JE NP NP NP
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Rychlov KM NP NP NP
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Sulimov KM NP NP NP
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Bařice KM NP NP NP
22.  Křenovice PR NP NP NP
22.  Čechy PR NP NP NP
22.  Radvanice PR NP NP NP
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Býškovice PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pravčice KM 19,13 19,10 19,13
2.  Hlinsko PR 19,84 19,84 19,65
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Býškovice PR 23,51 23,51 23,05
4.  Henčlov - Přerov VIII PR 26,53 26,17 26,53
5.  Císařov PR 31,91 31,91 31,00
6.  Čechy PR 38,13 38,13 37,81
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Tršice OL 40,85 24,39 40,85
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Němčice KM NP NP NP
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Pavlov-výběr SU NP NP NP
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Sulimov KM NP NP NP
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Rychlov KM NP 19,44 NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dřevohostice PR 19,55 19,55 17,76
2.  Čechy PR 52,16 46,37 52,16

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,3714,3814,382017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM14,6514,0114,652017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM--14,832018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Břevenec OL14,9214,7514,922017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hlinsko PR15,0615,2015,202017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM15,3314,7815,332016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Podhradní Lhota KM--15,392018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladcová ZL15,5014,7315,502017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hranice PR14,6715,5215,522017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Podolí VS15,8515,6615,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tošovice NJ--15,892018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrabůvka PR--15,932018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrabůvka PR15,9414,7415,942017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podolí VS--15,962018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hranice PR15,9915,7615,992016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Opatovice PR--16,162018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Podhradní Lhota KM16,1915,9016,192016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hranice PR--16,242018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ratiboř VS--16,272018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Císařov PR16,2816,1116,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Provodovice PR16,3316,1716,332017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Radkova Lhota PR--16,592018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radkova Lhota PR14,8016,6116,612017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Křenovice PR16,6615,5916,662017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lukov ZL--16,792018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bohuslávky PR16,9716,6116,972016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Loučka VS16,6917,2817,282016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Sulimov KM--17,462018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy PR17,4716,0617,472017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hlinsko PR--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. TAG Zahnašovice KM15,4717,4117,412017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice A KM--17,522018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pravčice KM19,1019,1319,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hlinsko PR19,8419,6519,842016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Čechy PR19,8920,6320,632017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Čechy B PR21,4520,9621,452017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. TAG Zahnašovice KM--21,862018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pravčice B KM--22,732018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Břevenec OL22,7321,5622,732017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Býškovice PR23,5123,0523,512016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Henčlov - Přerov VIII PR26,1726,5326,532016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hlinsko PR--27,062018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Tovačov PR--27,332018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Špičky PR30,3916,3630,392017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Císařov PR31,9131,0031,912016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Staměřice PR33,8333,2433,832017/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Radotín PR--36,372018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Čechy PR--36,622018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Čechy PR38,1337,8138,132016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Tršice OL24,3940,8540,852016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sulimov KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Pavlov-výběr SUNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Rokytnice PR--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Němčice KMNPNPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Loukov KM--NP2018/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Rychlov KM19,44NPNP2016/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sulimov - Muži

NPhttp://youtu.be/xwvrcVcVwd0 Svatopluk Minařík
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Dřevohostice, Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka"
-
2015/06/27 Dřevohostice,zámecká zahrada, Memoriál br. Vašíčka,noční soutěž 2B
-
2016/06/24 Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2017/09/30 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Komentáře