Dřevohostice, zámecký areál 2016 - Memoriál br. Vašíčka

Liga: PRL
Místo: Dřevohostice
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 24. 06. 2016 21:30
Kontakt:   Pavel Mrtvý
Telefon:  725136619

Začátek rezervace: 15. 06. 2016 11:00
Konec rezervace: 24. 06. 2016 11:00
Začátek tipování:  24. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2016 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhdrevohostice.estranky.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

10. ročník Memoriálu br. Vašíčka

3. kolo Přerovské ligy požárních útoků

2B noční soutěž v zámeckém areálu Dřevohostice

Start prvního družstva ve 22:00. - Startovné 200,-

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-drevohostice-7289.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dřevohostice PRAdmin Přerovská liga PÚ
22TAG Zahnašovice KMAdmin Přerovská liga PÚ
33Radkova Lhota PRJan Klimecký
44Luboměř NJAdmin Přerovská liga PÚ
55Vítonice KMAdmin Přerovská liga PÚ
66Křenovice PRAdmin Přerovská liga PÚ
77Čechy PRAdmin Přerovská liga PÚ
88Radslavice PRJakub Janáček
99Troubky PRAdmin Přerovská liga PÚ
1010Sobíšky PRJiří Kočař
1111Určice PVOndřej Pazdera
1212Henčlov - Přerov VIII PRAdmin Přerovská liga PÚ
1313Hrabůvka PRHonza
1414Podhradní Lhota KMJakub Adámek
1515Bohuslávky PRAdam Mikulášek
1616Hranice PROndřej Koláček
1717Tučapy KMRené Jašek
1818Tršice OLJaroslav Hubka
1919Opatovice PRDalibor Vašíček
2020Loukov KMLukáš Pecháček
2121Popov ZLLukáš Kamenčák
2222Rychlov KMPetr Řeháček
2323Svésedlice OLSDH Svésedlice
2424Sulimov KMSvatopluk Minařík
2525Hlinsko PRPetr Beránek
2626Císařov PRLuboš Zatloukal
2727Radvanice PRSDH Radvanice
2828Žopy KMRoman
2929Loučka VSJosef Kundrát
3030Rymice KMRadim Svěchota
3131Bohuňovice TrusoviceOLTomáš Hradil
3232Široký Brod MužiJERoman Muzikant
3333Brusné KMMartin Šťastný
3434Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
3535Čekyně - Přerov VII PRAdam Obzina
3636Kožušany OLPetr Zmeškal
3737Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice ženyKMIveta Červinková
22Pravčice KMJiří Možíš
33Henčlov - Přerov VIII PRAdmin Přerovská liga PÚ
44Císařov PRAleš Pěkník
55Sulimov KMSvatopluk Minařík
66Čechy PRAdmin Přerovská liga PÚ
77Pavlov-výběr SUEva Laštůvková
88Rychlov KMPetr Řeháček
99Svésedlice OLSDH Svésedlice
1010Býškovice býškovicePRjarka kulickova
1111Hlinsko PRPetr Beránek
1212Polkovice PRJana Zlámalová
1313Rychlov KMPetr Řeháček
1414Tršice OLJaroslav Ulma
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dřevohostice PRAdmin Přerovská liga PÚ
22Čechy PRAdmin Přerovská liga PÚ


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Dřevohostice, Noční soutež "Memoriál br. Vašíčka"
-
2015/06/27 Dřevohostice,zámecká zahrada, Memoriál br. Vašíčka,noční soutěž 2B
-
2016/06/24 Dřevohostice, zámecký areál, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2017/09/30 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka
PRL
2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/19 Radkova Lhota, O pohár starosty
PRL
2019/06/09 Křenovice, O pohár starosty
PRL
2019/06/15 Čekyně, O pohár starosty
PRL
2019/06/23 Troubky, O pohár Hané
PRL
2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty
PRL
2019/07/28 Rychlov, O pohár starosty
PRL
2019/08/03 Vítonice, O pohár starosty
PRL
2019/09/07 Křenovice, O pohár starosty
PRL
2019/09/15 Čechy, O pohár starosty
PRL
2019/09/28 Výkleky, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga