Frymburk 2013 - Pohár starosty města, noční soutěž

Liga: Jihočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 09. 2013 19:00
Kontakt:   Labaj Antonín
Telefon:  608308508
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Zadal: Ondřej Pecha


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žernovice PT 18,47 18,47 17,40
2.  Chlum B CK 18,94 18,08 18,94
3.  Srubec CB 19,14 19,14 18,89
4.  Sedlec CB 19,36 18,76 19,36
4.  Doubravice u Volyně ST 19,36 19,36 17,80
6.  Holašovice CB 20,16 20,16 18,32
7.  Holubov CK 20,17 20,17 19,92
8.  Lišov A CB 20,39 19,20 20,39
9.  Benešova Hora PT 20,45 20,32 20,45
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Plešovice CK 20,49 20,49 20,26
11.  Výškovice PT 20,54 20,37 20,54
12.  Stachy PT 20,90 20,36 20,90
13.  Přechovice ST 21,38 18,27 21,38
14.  Zliv A CB 21,43 21,43 21,20
15.  Krč PI 21,47 21,47 21,00
16.  Milenovice PI 21,94 20,72 21,94
17.  Pořešín CK 22,59 22,20 22,59
18.  Slavošovice CB 23,01 21,22 23,01
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Hosín CB 23,51 23,51 20,72
20.  Horosedly PT 24,06 22,25 24,05
21.  Rožmitál na Šumavě CK 25,41 25,13 25,41
22.  Dolní Dvořiště A CK 25,68 25,68 25,26
23.  Velešín B CK 25,71 25,71 25,21
24.  Mydlovary CB 26,47 26,47 25,85
25.  Přísečná CK 29,78 29,25 29,78
26.  Velešín A CK 30,36 29,34 30,36
27.  Zdislavice BN 33,92 18,58 33,92
28.  Třísov CK 40,12 40,12 28,25
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Křenovice A CB 43,16 21,98 43,16
30.  Benešov nad Černou Ličov CK 44,81 44,81 32,95
31.  Lišov C CB 49,16 47,81 49,16
32.  Křenovice B CB 50,00 50,00 18,06
33. Výsledek se nepočítá do ligy  Zliv B CB 52,45 52,45 30,15
34.  Dolní Dvořiště B CK NP - -
34.  Šipoun PT NP - -
34.  Netřebice CK NP - -
34.  Svatá Maří PT NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žernovice PT 19,11 18,99 19,11
2.  Nihošovice ST 20,34 19,47 20,34
3.  Holubov CK 20,72 20,72 20,70
4.  Srubec CB 21,08 18,51 21,08
5.  Lišov B CB 21,81 17,46 21,81
6.  Češnovice CB 21,89 21,85 21,89
7.  Třísov CK 22,39 20,85 22,39
8.  Výškovice PT 24,42 24,42 23,10
9.  Mydlovary CB 24,50 24,50 23,43
10.  Lišov A CB 24,73 19,95 24,73
11.  Chlum CK 25,92 24,73 25,92
12.  Besednice CK 26,43 26,43 23,96
13.  Netřebice CK 28,37 25,60 28,37
14.  Velešín CK 42,05 41,63 42,05
15.  Belarus ( Bělorusko ) Babinec - 51,34 46,82 51,34
16.  Dolní Dvořiště CK 56,85 56,85 24,67
17.  Chmelná CK NP - -

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žernovice PT 18,05 18,05 17,56
2.  Doubravice u Volyně ST 18,55 17,57 18,55
3.  Chlum B CK 21,27 20,30 21,27
4.  Holašovice CB 24,20 23,95 24,20
5.  Srubec CB NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žernovice PT--17,402011/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žernovice PT17,1117,7417,742015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Netřebice CK17,8117,7917,812015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zdislavice BN17,6118,0518,052015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Šipoun PT18,0818,1018,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Doubravice u Volyně ST18,1317,8218,132015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Šipoun PT--18,302014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žernovice PT18,4717,4018,472013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Přechovice ST18,4817,9818,482015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Srubec CB--18,722014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Drachkov ST18,8918,4918,892015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolany PT18,9318,8518,932015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chlum BCK18,0818,9418,942013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Třísov CK--18,972011/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Benešova Hora PT--19,062014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Srubec CB19,1418,8919,142013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chlum BCK19,1518,5119,152015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Výškovice PT--19,192014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Holašovice CB18,3219,2319,232015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Netřebice CK--19,282014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jaronice CB--19,352011/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Doubravice u Volyně ST19,3617,8019,362013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sedlec CB18,7619,3619,362013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Holubov CK--19,422011/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Holašovice CB--19,452014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Milenovice PI19,5618,0819,562015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Výškovice PT--19,622011/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mydlovary CB--19,952011/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Holubov CK20,0918,3420,092015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Přechovice ST--20,162014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Žernovice - Muži

18,47https://youtu.be/4Z6qw-kKEUw Václav Sedlecký

Žernovice - Ženy

19,11https://youtu.be/_f2oRfuE9EQ Václav Sedlecký

Doubravice u Volyně - Muži

19,36https://youtu.be/kRz_YvrkOcU Václav Sedlecký

Plešovice - Muži

20,49https://youtu.be/pAw2YYi8d60 Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/09/18 Frymburk, CK,
JČHL
2005/09/10 Frymburk, CK,
JČHL
2006/09/23 Frymburk, CK,
JČHL
2006/09/23 Frymburk - finále, CK,
JČHL
2007/09/22 Frymburk - finále, CK,
JČHL
2007/09/22 Frymburk, CK,
JČHL
2008/09/27 Frymburk 1, CK,
JČHL
2008/09/27 Frymburk 2, CK,
JČHL
2009/09/26 Frymburk, CK,
JČHL
2010/09/25 Frymburk, CK,
JČHL
2011/09/24 Frymburk, O pohár
JČHL
2012/09/22 Frymburk,
JČHL
2013/09/28 Frymburk, Pohár starosty města, noční soutěž
JČHL
2014/09/27 Frymburk, Pohár starosty města, noční soutěž
JČHL
2015/09/19 Frymburk, Pohár starosty města, noční soutěž
JČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře