Kamenná 2014 - Kamenský pohár

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 07. 2014 12:30
Kontakt:   novacekt@seznam.cz
Telefon:  776550230
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Rosťa Neuwirth

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kamenná TR 17,08 17,08 16,85
2.  Výčapy TR 17,29 16,87 17,29
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,61 17,24 17,61
4.  Krokočín TR 17,99 17,99 17,61
5.  Mladoňovice TR 18,04 16,91 18,04
6.  Kněžice TR 18,10 18,10 17,78
7.  Příštpo TR 18,13 18,13 18,13
8.  Radonín TR 18,44 17,78 18,44
9.  Stařeč TR 18,46 18,46 18,11
10.  Nárameč TR 18,48 18,48 18,19
10.  Myslibořice TR 18,48 17,74 18,48
12.  Bačice TR 18,66 18,66 18,43
13.  Sokolí TR 18,84 18,84 18,50
14.  Petrovice B TR 19,11 19,11 18,15
15.  Příložany TR 19,16 19,16 18,61
16.  Moravské Budějovice TR 19,41 19,41 17,90
17.  Vladislav TR 20,58 20,58 20,50
18.  Lipník TR 21,41 21,41 21,15
19.  Hodov TR 22,77 22,77 19,85
20.  Jaroměřice nad Rokytnou TR 23,11 21,29 23,11
21.  Bransouze TR 29,60 29,60 19,15
22.  Chlum TR NP NP NP
22.  Litovany TR NP NP NP
22.  Mastník TR NP NP NP
22.  Oponešice TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Budišov TR 18,74 18,28 18,74
1.  Myslibořice TR 18,74 18,74 18,62
3.  Radonín TR 19,04 18,32 19,04
4.  Kamenná TR 19,31 18,77 19,31
5.  Hrotovice TR 20,73 18,63 20,73
6.  Rudíkov TR 21,07 21,07 19,67
7.  Častohostice TR 21,41 21,41 21,29
8.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 22,54 17,33 22,54
9.  Bačice TR 24,94 24,94 24,45
10.  Rokytnice nad Rokytnou TR 26,34 26,06 26,34
11.  Nárameč TR 31,13 30,81 31,13
12.  Stařeč TR NP NP NP
12.  Petrovice TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myslibořice TR16,8916,8116,892019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Petrůvky TR17,1616,8017,162018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Radonín TR16,9017,3317,332019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Budišov TR16,3217,4417,442019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Petrůvky TR17,1717,5317,532017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radonín TR17,4017,6017,602016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Petrovice TR17,5617,6017,602017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Stařeč TR17,7117,4917,712016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Petrůvky TR17,7316,9717,732016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Petrovice TR17,3617,7717,772016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Radonín TR17,8017,4117,802015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nárameč TR17,8117,0017,812018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Budišov TR17,9317,1317,932017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Myslibořice TR17,2117,9917,992018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Petrovice TR17,6310,8418,042013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3118,0718,072018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Stařeč TR17,7518,1418,142018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bačice TR17,8118,1518,152015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Radonín TR17,9518,1518,152017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Budišov TR18,3418,0518,342016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vítonice ZN18,3817,5618,382017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Hrotovice TR18,3318,4418,442015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Myslibořice greeners TR18,1318,4418,442015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Jaroměřice nad Rokytnou TR18,5318,4418,532012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1018,5618,562013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Budišov TR18,2818,7418,742014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Myslibořice TR18,7418,6218,742014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Jaroměřice nad Rokytnou TR18,7018,7818,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5618,8318,832019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Svatoslav TR17,1218,8718,872012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  17 ** 16 11.07.2014 18:15
 Michal Matějíček  16 ** 11 11.07.2014 13:53
 Petr Kropáč  17 ** 5 11.07.2014 14:29
 Josef Navrátil  16 ** 4 09.07.2014 19:38
 Jan Zahradník  17 ** 3 11.07.2014 16:42


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jan Zahradník  18 ** 19 11.07.2014 16:42
 Honza Adamec  17 ** 0 11.07.2014 18:15
 Michal Matějíček  17 ** 0 11.07.2014 13:53
 Josef Navrátil  17 ** 0 09.07.2014 19:39
 Petr Kropáč  18 ** 0 11.07.2014 14:29

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10133586

Kód: a10133586



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/30 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik
-
2013/06/23 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2013/09/29 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 5. ročník soutěže v PÚ žen
-
2014/07/13 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2014/09/28 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 6. ročník soutěže v PÚ žen
-
2015/07/12 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2015/09/27 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 7. ročník soutěže v PÚ žen, 2B
-
2016/07/16 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2016/09/24 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 8. ročník soutěže v PÚ žen, 2B
-
2017/07/15 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2017/09/23 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
Kdy Kde Liga


Komentáře