Kozmice 2017 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele:  http://www.thliga.cz/soutez/show/27
Kdy: 26. 08. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,81 16,81 16,33
2.  Stoklasná Lhota TA 17,06 17,06 17,06
3.  Chotěmice TA 17,18 17,18 16,44
3.  Slapy TA 17,18 17,18 17,00
5.  Kamenice nad Lipou PE 17,21 17,21 16,81
6.  Chýnov TA 17,39 17,39 17,19
7.  Český Rudolec JH 17,43 17,06 17,43
8.  Drunče JH 17,61 17,17 17,61
9.  Řepeč TA 17,81 17,60 17,81
10.  Ústrašice B TA 17,96 17,57 17,96
11.  Rybova Lhota Ústrašice TA 18,01 18,01 18,01
12.  Božejovice TA 18,59 18,59 17,70
13.  Jaronice CB 18,60 18,60 17,17
14.  Skrýchov u Malšic TA 18,66 18,66 18,60
15.  Žďár JH 18,84 18,66 18,84
16.  Kozmice TA 19,14 18,60 19,14
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Košice TA 19,40 19,40 19,20
18.  Strmilov JH 20,01 20,01 19,67
19.  Krátošice TA 20,46 19,31 20,46
20.  Dobronice u Chýnova TA 20,74 20,74 16,95
21.  Zárybničná Lhota TA 21,26 20,53 21,26
22.  Choustník TA 22,16 22,16 21,66
23.  Libkova Voda PE 22,24 22,24 21,83
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Ves u Chýnova TA 22,72 22,72 19,90
25.  Krotějov Sport TA NP NP NP
25.  Kamenná Lhota TA NP NP NP
25.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
25.  Bezděčín TA NP NP NP
29.  Slapy B TA DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 17,40 17,40 17,06
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Dvorce A TA 17,95 17,70 17,95
3.  Nová Včelnice JH 18,16 18,16 16,95
4.  Slapy TA 18,37 18,37 18,35
5.  Chrbonín TA 18,38 17,46 18,38
6.  Dvorce B TA 18,59 18,59 18,23
7.  Smrkov TA 18,97 18,58 18,97
8.  Bezděčín TA 19,39 18,52 19,39
9.  Ústrašice TA 21,91 21,91 17,38
10.  Chválkov PE 23,42 23,42 20,96
11.  Zhoř u Tábora TA 23,59 23,59 17,86
12.  Kamenice nad Lipou PE 25,24 23,69 25,24
13.  Kozmice TA 30,15 21,88 30,15
14.  Choustník TA 39,42 39,42 22,24

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Obora TA 17,78 17,78 17,60
2.  Slapy D TA 19,76 19,76 17,49
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Maršov TA 26,52 26,52 24,91
4.  Slapy C TA 35,86 35,86 35,14

Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Bohdalín PE 14,40 14,15 14,40
2. Chotěmice TA 14,65 14,55 14,65
3. Kamenice nad Lipou PE 14,86 14,86 14,68
4. Slapy A TA 15,57 15,57 15,28
5. Chýnov TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH16,2616,2816,282013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jankov BN16,2316,3516,352013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chářovice ŠponaBN16,3816,3516,382019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Šipoun PT16,3116,4116,412019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,5716,5716,572014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zdislavice BN16,5616,6116,612014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chrášťany LT16,6216,6616,662016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrášťany LT16,4716,7116,712015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Skrýchov u Malšic TA16,7816,5016,782019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bohdalín PE16,7916,5216,792016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA16,5316,8016,802019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE16,8116,3316,812017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žďár AJH16,8416,2716,842016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chotěmice TA16,7316,8616,862014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chářovice BN16,6216,8816,882013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH16,7216,8816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Tomice BN16,9416,4816,942019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Slapy TA17,0216,9617,022014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kamenice nad Lipou PE17,0516,0217,052019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stoklasná Lhota TA17,0617,0617,062017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jaronice CB16,9217,0617,062019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chotěmice TA16,6417,0717,072012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kamenice nad Lipou PE17,0816,6517,082016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Markvarec JH17,0817,0017,082019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdislavice BN16,7817,1217,122015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slapy ATA17,0217,1417,142015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slapy TA17,1817,0017,182017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chotěmice TA17,1816,4417,182017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Daměnice BN17,1917,1717,192016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou PE17,2116,8117,212017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Stoklasná Lhota - Muži

17,06https://youtu.be/OfzP2q2OxUM David Vodicka

Božejovice - Muži

18,59https://youtu.be/3ghFl7UQeaA Jiří Mácha
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/24 Kozmice, TA,
THL
2011/07/16 Kozmice, TA, O pohár SDH Kozmice
THL
2012/07/21 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2013/07/27 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2014/07/26 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2015/08/15 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2016/08/27 Kozmice, O pohár
THL
2017/08/26 Kozmice, O pohár
THL
2018/08/25 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře