Kozmice 2018 - O pohár SDH Kozmice

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Martin Křivánek
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Český Rudolec JH 16,88 16,72 16,88
2.  Bohdalín PE 17,42 17,42 16,20
3.  Skrýchov u Malšic TA 17,45 17,45 16,84
4.  Krotějov Sport TA 17,48 16,77 17,48
5.  Dobronice u Chýnova TA 17,62 17,62 17,42
6.  Slapy TA 17,63 17,54 17,63
7.  Daměnice BN 17,73 17,02 17,73
8.  Ústrašice B TA 18,09 18,09 18,07
9.  Žirovnice PE 18,26 18,26 17,75
10.  Zhoř u Tábora TA 18,64 18,03 18,64
11.  Tučapy TA 18,72 18,47 18,72
12.  Rybova Lhota TA 18,89 18,89 17,86
13.  Strmilov JH 19,01 18,57 19,01
14.  Drunče JH 19,18 19,18 17,69
15.  Jaronice CB 19,36 18,64 19,36
16.  Nová Ves u Chýnova TA 19,60 19,60 19,26
17.  Chýnov TA 20,62 20,62 18,28
18.  Košice TA 20,90 19,82 20,90
19.  Kozmice TA 22,62 22,17 22,62
20.  Choustník TA 23,59 23,59 20,17
21.  Božejovice TA 27,37 26,30 27,37
22.  Zdislavice BN NP NP NP
22.  Chotěmice TA NP NP NP
22.  Libkova Voda PE NP NP NP
22.  Žďár JH NP NP NP
22.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrbonín TA 17,79 17,79 17,54
2.  Chotěmice TA 17,82 17,82 17,32
3.  Dvorce B TA 18,42 18,38 18,42
4.  Kamenice nad Lipou PE 18,44 18,44 18,00
5.  Nová Včelnice JH 18,86 18,86 18,07
6.  Bezděčín TA 19,62 18,43 19,62
7.  Zdešov JH 19,84 19,21 19,84
8.  Chválkov PE 20,76 19,99 20,76
9.  Ústrašice TA 22,04 21,53 22,04
10.  Dvorce A TA 22,30 22,30 17,16
11.  Zhoř u Tábora TA 24,61 24,61 19,72
12.  Slapy TA 28,37 28,37 27,69
13.  Kozmice B TA 28,71 27,07 28,71
14.  Kozmice TA 37,91 36,27 37,91
15.  Zajíčkov PE NP NP NP
15.  Smrkov TA NP NP NP
15.  Choustník TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 16,69 16,69 16,26
2.  Tučapy TA 17,15 17,15 16,01
3.  Lom TA 18,82 18,56 18,82
4.  Slapy D TA 21,35 21,35 21,31
5.  Svaté Pole PB NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 14,26 14,08 14,26
2.  Český Rudolec JH 15,11 14,76 15,11
3.  Dobronice u Chýnova TA 15,51 15,51 14,59
4.  Skrýchov u Malšic TA 17,88 14,99 17,88
5.  Bohdalín PE NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH16,2616,2816,282013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jankov BN16,2316,3516,352013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chářovice ŠponaBN16,3816,3516,382019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Šipoun PT16,3116,4116,412019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bohdalín PE16,5716,5716,572014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zdislavice BN16,5616,6116,612014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chrášťany LT16,6216,6616,662016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrášťany LT16,4716,7116,712015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Skrýchov u Malšic TA16,7816,5016,782019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bohdalín PE16,7916,5216,792016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA16,5316,8016,802019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bohdalín PE16,8116,3316,812017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žďár AJH16,8416,2716,842016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chotěmice TA16,7316,8616,862014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chářovice BN16,6216,8816,882013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH16,7216,8816,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Tomice BN16,9416,4816,942019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Slapy TA17,0216,9617,022014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kamenice nad Lipou PE17,0516,0217,052019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stoklasná Lhota TA17,0617,0617,062017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jaronice CB16,9217,0617,062019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chotěmice TA16,6417,0717,072012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Markvarec JH17,0817,0017,082019/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Kamenice nad Lipou PE17,0816,6517,082016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdislavice BN16,7817,1217,122015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slapy ATA17,0217,1417,142015/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slapy TA17,1817,0017,182017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chotěmice TA17,1816,4417,182017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Daměnice BN17,1917,1717,192016/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou PE17,2116,8117,212017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/24 Kozmice, TA,
THL
2011/07/16 Kozmice, TA, O pohár SDH Kozmice
THL
2012/07/21 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2013/07/27 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2014/07/26 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2015/08/15 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2016/08/27 Kozmice, O pohár
THL
2017/08/26 Kozmice, O pohár
THL
2018/08/25 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře