Brno - Líšeň, hasičská škola 2016 - 60m v Brně

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://www.sdhstlsport-ml.estranky.cz/
Kdy: 30. 07. 2016 09:00
Kontakt:   Aranka Nováková
Telefon:  721413100
Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Zadal: Aranka Nováková

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  - Mašková Kateřina Ruda - - 12,54 13,01 12,54
2.  Raškovice Švrčková Anežka FM 12,73 12,73 12,98
3.  Raškovice Jančíková Nicola FM 13,01 13,16 13,01
4.  Dub nad Moravou Vystrčilová Clarisse OL 13,42 13,42 14,15
5.  Kyjovice Laryšová Kateřina OP 13,85 14,86 13,85
6.  Počátky Kadlecová Radka HB 14,05 NP 14,05
7.  Stráž nad Nisou Křížová Monika LI 14,21 17,01 14,21
8.  - Karlíková Lenka Seč - - 14,29 14,29 14,58
9.  Staré Heřminovy Žišková Ester BR 14,36 14,36 15,84
10.  Starý Lískovec Sport Stará Klára BM 14,40 15,16 14,40
11.  Staré Heřminovy Polednová Daniela BR 14,82 16,64 14,82
12.  Šošůvka Němcová Veronika BK 14,83 14,83 18,30
13.  Hostěrádky-Rešov Šuterová Lucie VY 14,88 14,88 15,39
14.  Výčapy Svobodová Nikol TR 14,88 14,88 16,33
15.  Kobeřice u Brna Dokulilová Anastázie VY 15,16 15,16 17,78
16.  Trusovice Krabicová Dana SY 15,34 17,87 15,34
17.  Bořitov Páralová Simona BK 15,48 15,54 15,48
18.  Trusovice Spáčilová Pavlína SY 15,59 NP 15,59
19.  Trusovice Wildungová Michaela SY 15,93 16,98 15,93
20.  Heřmanice Jurkovská Lucie OV 16,08 NP 16,08
21.  Heřmanice Vircová Vendula OV 16,17 16,59 16,17
22.  Štěpánkovice Postulková Anna OP 16,41 27,32 16,41
23.  Město Havířov Podhorová Vendula KA 16,46 21,98 16,46
24.  Štěpánkovice Vitásková Patricie OP 16,47 18,00 16,47
25.  Město Havířov Uhrová Hana KA 16,48 16,48 22,75
26.  Hrušovany u Brna Zabloudilová Aneta BO 16,52 16,52 16,67
27.  Staré Heřminovy Ledabylová Jana BR 16,60 NP 16,60
28.  Město Havířov Petríková Natálie KA 16,98 17,62 16,98
29.  Heřmanice Kozelská Vendula OV 17,51 17,51 18,16
30.  Heřmanice Serynová Michaela OV 18,10 20,45 18,10
31.  Heřmanice Chytilová Adélka OV 19,33 19,33 20,23
32.  Štěpánkovice Schiedková Jana OP 20,28 21,43 20,28
33.  Šelešovice Malošíková Lucie KM 21,89 26,26 21,89
34.  Šelešovice Spěváčková Viktorie KM 24,82 25,00 24,82

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Železná Ruda Mašková Marika KT 19,05 NP 19,05
2.  Heřmanice Serynová Gabriela OV 21,80 21,80 42,92
3.  Moravský Beroun Červinková Elisabeta BR 25,82 29,01 25,82
4.  Přísnotice Šmídová Vanda BO 31,76 32,61 31,76
5.  Starý Lískovec Sport Gallová Tereza BM 33,39 33,39 33,55
6.  Heřmanice Lorinczová Šárka OV 35,99 35,99 NP
7.  Starý Lískovec Sport Brázdová Karolína BM 38,13 41,74 38,13
8.  Bořitov Včelařová Klára BK 40,36 40,36 49,30
9.  Bořitov Lengálová Tereza BK 52,95 NP 52,95

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Trusovice Juračková Vanessa SY 24,52 26,85 24,52
2.  Morkovice Hloušková Anna KM 29,25 29,77 29,25
3.  Morkovice Vlčková Gabriela KM 30,02 30,71 30,02
4.  Přísnotice Šmídová Linda BO 37,10 3,71 38,77
5.  Staré Heřminovy Žišková Kristýna BR 38,08 39,12 38,08
6.  Dub nad Moravou Bejdáková Aneta OL 53,55 58,73 53,55

Starší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nižná Šuňava Švajka Marek PP 12,36 12,36 NP
2.  Třebovice Frič Michal OV 12,37 15,38 12,37
3.  Stráž nad Nisou Radostný Tomáš LI 12,88 12,88 13,51
4.  Bořitov Fojt Patrik BK 14,20 14,57 14,20
5.  Výčapy Javůrek Vítězslav TR 14,28 14,62 14,28
6.  Hostěrádky-Rešov Šutera Miroslav VY 14,60 14,81 14,60
7.  Kyjovice Vavrečka Kryštof OP 14,64 15,33 14,64
8.  Královo Pole Šrůtek Zdeněk BM 14,68 16,34 14,68
9.  Trusovice Juračka Václav SY 14,72 14,72 18,72
10.  Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk BM 15,05 30,36 15,05
11.  Kobeřice u Brna Kamenský Martin VY 15,11 15,11 NP
12.  Nižná Šuňava Fridman Jakub PP 15,36 38,98 15,36
13.  Nižná Šuňava Dravecký Filip PP 15,64 16,50 15,64
14.  Kyjovice Němec Filip OP 15,71 15,71 32,52
15.  Štěpánkovice Hluchník Jakub OP 15,84 15,84 17,08
16.  Trusovice Krabica Tomáš SY 15,91 15,91 16,38
17.  Nižná Šuňava Nagy Radovan PP 16,18 17,42 16,18
18.  Šelešovice Oborný Dalibor KM 16,47 16,76 16,47
19.  Morkovice Pospíšil Jan KM 16,55 16,55 20,53
20.  Třebovice Honus Jaroslav OV 17,90 27,26 17,90
21.  Štěpánkovice Balarin Zdeněk OP 18,07 19,07 18,07
22.  Třebovice Šretr Michal OV 20,33 21,20 20,33
23.  Královo Pole Šrůtek Martin BM 21,41 21,41 46,04
24.  Seč Šulc Filip PJ 21,78 NP 21,78
25.  Hrušovany u Brna Najman Denis BO 21,81 NP 21,81
26.  Výčapy Drápela Jaroslav TR 41,91 41,91 NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Raškovice Kotásková Bára FM 13,90 14,90 13,90
2.  Staré Heřminovy Krpcová Kristýna BR 14,75 14,75 56,98
3.  Výčapy Bulová Nikola TR 14,76 15,14 14,76
4.  Výčapy Drápelová Sára TR 14,76 14,76 15,96
5.  Morkovice Horáková Aneta KM 15,16 23,29 15,16
6.  Morkovice Podrazilová Natálie KM 15,56 15,56 16,90
7.  Heřmanice Lorinczová Marie OV 16,46 24,79 16,46
8.  Stráž nad Nisou Krizová Lucie LI 18,40 22,15 18,40
9.  Třebovice Fričová Nikol OV 19,71 20,66 19,71
10.  Dukovany Dočkalová Tereza TR 20,31 20,31 21,14
11.  Dukovany Pavlíková Lenka TR 22,46 22,46 29,11
12.  Šaratice Drabálková Tereza VY 25,36 29,48 25,36
13.  Kyjovice Křistková Natálie OP 26,23 NP 26,23
14.  Šelešovice Brázdilová Romana KM 30,20 30,20 30,55
15.  Hrušovany u Brna Malá Nikola BO 40,19 NP 40,19
16.  Kyjovice Krčmářová Vanessa OP 99,99 NP NP

Přípravka kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Starý Lískovec Sport Permedla Michal BM 26,44 26,44 26,64
2.  Hrabová Havlíček František SU 26,53 26,53 31,59
3.  Kuřim Medek Matyáš BO 27,93 28,33 27,93
4.  Morkovice Karásek Martin KM 30,62 30,62 34,13
5.  Bosonohy Sauer Jiří BM 31,31 42,53 31,31
6.  Kobylnice Dvořáček David BO 41,78 41,78 48,80
7.  Kobylnice Cecálek Ludvík BO 49,45 51,36 49,45
8.  Hrušovany u Brna Komenda Tomáš BO 54,54 54,54 60,26
9.  Kobylnice Spáčil Patrik BO 81,28 101,09 81,28

Mladší žáci kolo soutěže číslo 3, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Raškovice Švrček Rostislav FM 18,00 20,54 18,00
2.  Výčapy Svoboda Mikuláš TR 19,33 25,62 19,33
3.  Bořitov Janíček Daniel BK 21,96 34,83 21,96
4.  Senetářov Blažek Filip BK 22,72 24,28 22,72
5.  Moravský Beroun Kondáš David BR 23,74 23,74 25,43
6.  Hrabová Havlíček Tomáš SU 23,95 23,95 39,56
7.  Trusovice Koutný Jan SY 24,85 24,85 26,46
8.  Přízřenice Konečný Pavel BM 25,72 25,72 28,18
9.  Staré Heřminovy Ledabyl Jan BR 27,81 32,72 27,81
10.  Senetářov Hejč Vojtěch BK 27,86 28,45 27,86
11.  Přízřenice Vinkler Matyáš BM 27,94 27,94 28,86
12.  Morkovice Obdržálek Radek KM 31,85 31,85 41,50
13.  Kobylnice Spáčil Jakub BO 32,96 34,14 32,96
14.  Přízřenice Loffler Adam BM 33,24 33,24 NP
15.  Přízřenice Kořízek Jindřich BM 34,10 34,10 38,95
16.  Hrušovany u Brna Dolníček Štěpán BO 34,27 40,56 34,27
17.  Starý Lískovec Sport Všianský Vít BM 34,81 44,09 34,81
18.  Přísnotice Lang Šimon BO 34,97 35,24 34,97
19.  Dub nad Moravou Grác Vladimír OL 36,68 37,78 36,68
20.  Bořitov Včelař Adam BK 41,96 41,96 NP
21.  Hrušovany u Brna Bína Jakub BO 48,37 58,22 48,37
22.  Přísnotice Kubík Patrik BO 53,77 62,59 53,77
23.  Kobylnice Vala Lukáš BO 89,03 92,99 89,03
24.  Kobylnice Florián Jakub BO NP NP NP

Mladší žáci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nižná Šuňava Marton Michal PP 14,97 15,23 14,97
2.  Výčapy Svoboda Adam TR 15,01 22,30 15,01
3.  Heřmanice Svačina Ondra OV 15,44 15,44 20,09
4.  Stráž nad Nisou Kvapil Lukáš LI 15,62 15,64 15,62
5.  Seč Šulc Martin PJ 15,87 15,95 15,87
6.  Třebovice Stolař Lukáš OV 15,98 15,98 NP
7.  Železná Ruda Kawulok Michael KT 16,67 16,67 16,92
8.  Výčapy Svoboda Tomáš TR 16,95 NP 16,95
9.  Morkovice Vymazal Vít KM 17,13 17,13 21,39
10.  Hostěrádky-Rešov Robeš Marek VY 17,35 NP 17,35
11.  Raškovice Švrček Jozef FM 17,49 17,55 17,49
12.  Morkovice Slavík Břetislav KM 18,08 21,04 18,08
13.  Šošůvka Novotný Tomáš BK 18,08 18,08 20,46
14.  Šošůvka Němec Filip BK 18,27 18,27 18,95
15.  Milotice nad Bečvou Šuba Šimon PR 18,52 18,52 NP
16.  Starý Lískovec Sport Ondřej Novák BM 18,77 18,77 19,44
17.  Morkovice Štěpánek Matěj KM 18,92 18,92 NP
18.  Morkovice Navrátil Tomáš KM 18,95 18,95 19,97
19.  Stráž nad Nisou Žampa Petr LI 19,27 19,27 21,50
20.  Moravský Beroun Palka Martin BR 19,54 20,31 19,54
21.  Šaratice Matyáš Martin VY 19,58 19,58 19,97
22.  Trusovice Ferbas Tomáš SY 19,63 NP 19,63
23.  Šaratice Večeřa Martin VY 19,90 38,43 19,90
24.  Moravský Beroun Slovák Štěpán BR 20,43 30,60 20,43
25.  Dukovany Vrbka Jakub TR 20,55 20,55 NP
26.  Dobroslavice Durlák Daniel OP 20,75 NP 20,75
27.  Přízřenice Janíček Jakub BM 20,75 20,85 20,75
28.  Staré Heřminovy Žiška Eduard BR 21,00 21,00 NP
29.  Štěpánkovice Trnečka Tomáš OP 21,34 21,34 21,55
30.  Moravský Beroun Soutor Michal BR 21,49 21,49 24,58
31.  Železná Ruda Musil Marek KT 21,59 81,12 21,59
32.  Třebovice Adamus Jakub OV 22,22 22,22 23,70
33.  Hrušovany u Brna Malý Marek BO 22,23 31,80 22,23
34.  Štěpánkovice Balarin Radek OP 23,03 23,03 25,10
35.  Štěpánkovice Rataj Maxmilián OP 27,50 27,50 29,92
36.  Hrušovany u Brna Najman Dominik BO 44,04 52,03 44,04

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
http://youtu.be/btQJc4cetMo

Kód: btQJc4cetMo



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/20 Hasičská škola, Stovky v Brně , SDH Starý Lískovec - Sport
-
2013/07/27 Hasičská škola, 60 m v Brně, SDH Starý Lískovec - Sport
-
2014/07/26 Brno, Hasičská škola, 60 m v Brně
-
2014/07/27 Brno - Hasičská škola, 100 m v Brně - dorostenci, dorostenky
-
2014/07/27 Brno - Hasičská škola, Brněnská věž
-
2016/07/30 Brno - Líšeň, hasičská škola, 60m v Brně
-
2016/07/31 Brno - Líšeň, hasičská škola, Brněnská věž
-
2016/07/31 Brno - Líšeň, hasičská škola, Stovky v Brně
-
Kdy Kde Liga


Komentáře