Sazovice 2020 - Pohárová soutěž ZLPS, 3B

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 08. 2020 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Velké Hoštice OP 16,03 16,03 15,88
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Vésky B UH 16,35 16,24 16,35
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Babice VS 16,36 16,36 16,02
4.  Brumov B ZL 16,44 16,44 16,15
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 16,71 16,71 16,57
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Lavičky ZR 17,00 17,00 16,78
7.  Mladcová ZL 17,25 17,16 17,25
8.  Velký Ořechov C ZL 17,65 17,65 16,51
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Radkova Lhota PR 17,77 17,76 17,77
10.  Vrbětice ZL 18,06 17,69 18,06
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Vrbka KM 18,27 18,27 17,66
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Plumlov PV 18,33 18,33 16,37
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 18,35 18,35 17,43
14.  Hradčovice UH 18,67 18,67 16,87
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Velká (Hranice III) PR 18,70 17,16 18,70
16.  Lhota ZL 18,83 18,83 18,43
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Mistřín B HO 18,94 18,06 18,94
18.  Nedašov ZL 18,98 18,98 18,95
19.  Mirošov ZL 19,27 17,83 19,27
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Zborovice KM 19,98 19,98 19,42
21.  Bratřejov ZL 20,62 19,25 20,62
22.  Louky ZL 21,24 21,24 20,50
23. Výsledek se nepočítá do ligy  Býškovice PR 24,00 23,87 24,00
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM 25,54 25,54 22,49
25. Výsledek se nepočítá do ligy  Karolín KM 25,60 19,39 25,60
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Staré Město UH DSQ DSQ DSQ
27.  Lukov ZL NP NP NP
28.  Křekov ZL NP NP NP
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Záhlinice KM NP NP NP
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Žeranovice KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vlachovice ZL 17,11 17,11 16,78
2.  Pohořelice ZL 17,38 17,38 17,13
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Rymice KM 18,09 17,50 18,09
4.  Bílovice UH 18,24 17,99 18,24
5.  Holešov KM 18,34 17,98 18,34
6.  Bojkovice UH 18,86 18,86 17,23
7.  Nedašova Lhota ZL 18,89 18,89 17,46
8.  Velký Ořechov ZL 19,07 18,33 19,07
9.  Bratřejov ZL 19,18 18,64 19,18
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Nětčice KM 20,16 20,16 17,80
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Býškovice PR 20,25 19,64 20,25
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Jarošov UH 21,25 21,25 21,15
13.  Bohuslavice u Zlína ZL 21,67 21,15 21,67
14.  Hostišová ZL 23,76 23,76 22,98
15.  Popov ZL 26,40 25,40 26,40
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Roštění KM 27,32 27,32 18,30
17.  Tečovice ZL DSQ DSQ DSQ
18.  Lhota ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Míkovice UH 20,74 20,74 18,83
2.  Machová ZL 23,96 22,89 23,96
3.  Tečovice ZL 24,68 24,68 23,94
4.  Martinice KM 25,83 25,09 25,83
5.  Lhota ZL DSQ DSQ DSQ

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Racková - Tečovice ZL 16,18 15,58 16,18
2.  Mirošov ZL 16,42 15,48 16,42
3.  Lukov ZL 16,87 16,87 16,69
4.  Hradčovice UH 18,15 18,15 16,39
5.  Lechotice KM 18,71 18,56 18,71
6.  Šarovy ZL 28,64 27,10 28,64
7.  Žeranovice KM 29,93 29,93 27,64
8.  Sazovice ZL 45,10 43,41 45,10
9.  Býškovice PR DSQ DSQ DSQ

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Louky ZL 17,04 16,20 17,04
2.  Pozděchov VS 17,16 17,16 16,45
3.  Hostišová ZL 20,88 20,88 18,18
4.  Křekov ZL DSQ DSQ DSQ

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šarovy ZL--15,402003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mistřice UH--15,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Ořechov ZL--15,852003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Brumov ZL--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bořenovice KM--16,042003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lhotka ZL--16,152003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostišová ZL--16,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bylnice BZL--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vésky UH--16,472003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov BZL--16,522003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Záhlinice KM--16,632003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM--16,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dobrotice KM--16,802003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko pod Hostýnem KM--17,182003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Přílepy KM--17,252003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Fryšták ZL--17,442003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rychlov BKM--18,412003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lukov ZL--18,492003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Racková ZL--18,702003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Louky ZL--18,902003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Držková ZL--19,002003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Částkov UH--19,762003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hřivínův Újezd ZL--21,082003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhota ZL--21,232003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žeranovice KM--21,642003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kvítkovice ZL--45,102003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Všemina ZL--51,552003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vrbětice ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rymice KM--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Prštné ZL--NP2003/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pravčice KM15,9915,7715,992018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice B KM16,7016,4916,702018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM16,7916,1716,792017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zahnašovice KM16,3017,0417,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,0917,1017,102015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vlachovice ZL17,1116,7817,112020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Radíkov PR17,2516,0317,252015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pohořelice ZL17,3817,1317,382020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dětkovice VY17,4117,1317,412019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Popov ZL17,5817,2517,582019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bratřejov ZL17,7517,8017,802016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Bratřejov ZL17,6717,8217,822018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hřivínův Újezd ZL17,5817,8917,892017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pravčice KM16,6617,9217,922017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pravčice KM17,9317,4517,932019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Velký Ořechov ZL17,9818,0818,082018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Rymice KM17,5018,0918,092020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bratřejov ZL18,0918,0218,092017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Slušovice ZL18,1518,0618,152017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hostišová ZL17,8818,2218,222016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bílovice UH17,9918,2418,242020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bílovice UH18,2717,9918,272017/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Vysoké Pole ZL18,1718,2918,292018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Zahnašovice KM16,5018,3318,332019/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Holešov KM17,9818,3418,342020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bratřejov ZL18,4518,2918,452015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sazovice ZL18,4717,1418,472018/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zahnašovice KM17,8518,4818,482013/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Nedašova Lhota ZL18,5317,7418,532015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Racková ZL18,5718,4218,572016/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

18,70https://youtu.be/urPzZy0yRk0 Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/22 Sazovice, ZL,
FSCR
2004/06/20 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2005/06/19 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2006/06/18 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2007/06/17 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2008/06/15 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2009/06/21 Sazovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/17 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2013/06/16 Sazovice,
ZLPS
2014/06/29 Sazovice, Pohárová soutež ZLPS
ZLPS
2015/06/28 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2016/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/06/25 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/07/01 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2019/06/30 Sazovice, Hasičský den
ZLPS
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2020/08/15 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2021/06/26 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021
-
2021/06/26 Sazovice, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře