Brno, Kampus 2015 - Štafeta 4x 60 m

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://www.sdhstlsport-ml.estranky.cz/
Kdy: 24. 01. 2015 08:00
Kontakt:   Nováková Aranka, Aleš Filipčík
Telefon:  721413100
Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Zadal: Aranka Nováková

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kyjovice 1 OP 53,21 55,20 53,21
2.  Raškovice FM 54,97 57,49 54,97
3.  Malé Hoštice 2 OP 55,92 55,92 58,38
4.  - 1 Krásná Mohelnice - 57,59 62,02 57,59
5.  Kyjovice 2 OP 61,18 65,05 61,18
6.  - Veverská Bitýška - 61,67 61,67 62,73
7.  - Havířov – město - 62,62 DSQ 62,62
8.  Vladislav 1 TR 62,82 62,82 DSQ
9.  Staré Heřminovy BR 63,35 63,35 67,64
10.  - 2 Krásná Mohelnice - 64,15 DSQ 64,15
11.  Vladislav 2 TR 67,35 67,35 DSQ
12.  Malé Hoštice 1 OP 67,64 70,54 67,64
13.  Ponětovice BO 70,20 70,20 74,04
14.  - Staré Heřminovy – Raškovice - 70,33 70,80 70,33
15.  Rosice BO 79,92 79,92 89,37
16.  - Trusovice - DSQ DSQ DSQ

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  - Trusovice - 64,96 65,32 64,96
2.  Raškovice FM 68,28 68,28 DSQ
3.  Staré Heřminovy BR 70,19 70,19 73,24
4.  Rosice 1 BO 70,57 70,57 73,88
5.  Malé Hoštice OP 70,92 71,17 70,92
6.  Vladislav TR 73,88 DSQ 73,88
7.  - Starý Lískovec – SPORT - 83,36 DSQ 83,36
8.  Rosice 2 BO 90,05 90,05 90,18
9.  Ostrožská Lhota 2 UH 92,21 92,21 DSQ
10.  Ponětovice BO 93,80 93,80 DSQ
11.  Příbram na Moravě BO 111,82 DSQ 111,82
12.  Ostrožská Lhota 1 UH 115,32 147,88 115,32

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bosonohy 3 BM 55,65 55,65 56,81
2.  Velké Hoštice 2 OP 58,08 58,51 58,08
3.  Hroznová Lhota 2 HO 58,30 58,30 59,97
4.  Bosonohy 2 BM 58,36 70,93 58,36
5.  Hroznová Lhota 1 HO 59,62 62,93 59,62
6.  - 1 Rašmíny - 59,96 61,01 59,96
7.  Velké Hoštice 3 OP 60,67 60,67 DSQ
8.  Ruda ZR 60,69 60,69 DSQ
9.  Raškovice 2 FM 62,82 62,82 63,95
10.  Dukovany 3 TR 69,56 71,32 69,56
11.  - 2 Zlín – Louky - 71,10 71,10 71,82

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  - Havířov město - 47,82 47,82 DSQ
2.  - 1 Krásná Mohelnice - 51,21 52,99 51,21
3.  Velké Hoštice 1 OP 53,16 53,16 DSQ
4.  - 2 Rašmíny - 55,94 55,94 61,68
5.  Bosonohy 1 BM 57,12 57,12 59,44
6.  Příbram na Moravě 1 BO 61,37 61,37 64,17
7.  - Bítýška – Drnholec - 61,79 61,95 61,79
8.  Dukovany 4 TR 70,35 73,61 70,35
9.  Dukovany 1 TR DSQ DSQ DSQ
10.  Příbram na Moravě 2 BO DSQ DSQ DSQ

Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
2.  Raškovice FM 96,73 DSQ 96,73
3.  - 1 Starý Lískovec – SPORT - 103,28 103,28 103,63
4.  - Mix - 119,48 129,32 119,48
5.  Kobylnice 2 BO 120,78 133,30 120,78
6.  Kobylnice 1 BO 122,16 122,16 134,46
7.  Ostrožská Lhota UH 130,35 137,34 130,35
8.  - 2 Starý Lískovec – SPORT - 143,11 149,13 143,11

Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Raškovice 1 FM 55,49 55,49 58,74
2. Bosonohy 4 BM 56,78 56,78 58,73
3. - Tvarožná – St.Lískovec-SPORT - 57,09 57,09 69,16
4. - 2 Krásná Mohelnice - 60,89 65,74 60,89
5. Veverská Bítýška BO 61,14 61,14 66,37
6. - Trusovice - 61,99 DSQ 61,99
7. - 1 Zlín – Louky - 68,20 68,20 71,82
8. Dukovany 2 TR 68,40 DSQ 68,40

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Výčapy TR--18,202000/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Rychlov KM--19,292000/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Opatovice PR--19,892000/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radíkov PR--20,612000/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Mistřice UH--21,621999/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Opatovice PR--21,781999/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Hostišová ZL--22,352000/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Rychlov KM--23,601999/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Velké Meziříčí ZR--25,172000/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Čeložnice HO--29,432000/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Výčapy TR--31,061999/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Radíkov PR--31,991999/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Moravská Chrastová SY--32,401999/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bělotín PR--34,412000/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hostišová ZL--NP1999/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Mistřice UH--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Moravská Chrastová SY--NP2000/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a10961625

Kód: a10961625



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1999/05/29 Starý Lískovec, BM, O pohár starosty Starého Lískovce
EXČR
2000/05/27 Starý Lískovec, BM, O pohár starosty Starého Lískovce
EXČR
2013/05/08 Brno, vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž od 1 - 9 let - 60m s překážkami
-
2014/05/08 Brno - vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž
-
2015/01/24 Brno, Kampus, Štafeta 4x 60 m
-
2016/05/08 Brno,vícegenerační hřiště, Přípravková soutěž
-
Kdy Kde Liga


Komentáře