Únětice 2015 - Upřesníme později

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 08. 08. 2015 12:00
Kontakt:   Luboš Balvín
Telefon:  +420721012087
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrást Draci PB 16,95 16,95 16,41
2.  Horní Lukavice PJ 17,18 17,04 17,18
3.  Kalenice ST 17,50 16,76 17,50
3.  Dehtín KT 17,50 17,50 17,02
5.  Vřeskovice KT 17,72 17,72 17,00
6.  Úherce PS 18,28 18,28 18,12
7.  Štichovice PS 18,58 18,58 17,19
8.  Zahorčice ST 19,01 18,93 19,01
9.  Bolkov PJ 19,09 19,09 18,46
10.  Robčice PJ 19,25 18,69 19,25
11.  Štěnovický Borek PJ 19,61 19,61 18,98
12.  Obora PS 19,67 17,93 19,67
13.  Horní Kamenice DO 21,31 21,20 31,31
14.  Útušice PJ 28,66 28,51 28,66
15.  Žákava PJ 40,98 40,98 39,97
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB NP - 16,11
16.  Únětice 1911 PJ NP - -
16.  Žebnice PS NP - -
16.  Chotíkov PS NP - 19,44
16.  Poděvousy DO NP - -
16.  Mokrouše PJ NP 18,16 18,66
16.  Nevřeň PS NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chválenice PJ 16,93 16,93 16,64
2.  Úněšov PS 17,77 17,77 17,18
3.  Štichovice PS 18,15 18,15 17,44
4.  Dehtín KT 18,47 18,10 18,47
5.  Horní Lukavice PJ 19,46 19,09 19,46
6.  Útušice PJ 19,49 19,49 19,35
7.  Únětice 1911 PJ 20,34 20,18 20,34
8.  Chotíkov PS 20,50 20,50 19,79
9.  Poděvousy DO 21,93 21,93 17,99
10.  Lužná RA 22,09 21,67 22,09
11.  Štěnovický Borek PJ 22,14 22,14 19,24
12.  Bučí PS 24,24 19,09 24,24

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,5116,4216,512019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,3116,5516,552019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Únětice 1911 PJ16,6116,7316,732014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Novosedly ST16,1216,7916,792019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Únětice 1911 PJ16,5316,7916,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Únětice 1911 PJ16,5316,7916,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chrást DraciPB16,9516,4116,952015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Lukavice PJ16,9816,8216,982014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Lukavice PJ16,8117,0417,042019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dehtín KT16,6517,1117,112016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Lukavice PJ17,0417,1817,182015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Lukavice PJ17,1817,1117,182016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dehtín KT16,6917,2017,202017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Žebnice PS17,3217,1817,322014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chrást PB17,4417,1917,442016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Vranovice PB17,4717,3517,472019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dehtín KT17,5017,0217,502015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kalenice ST16,7617,5017,502015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nišovice ST17,5217,3717,522016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Poděvousy DO17,5817,2517,582016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Novosedly ST17,6416,9117,642017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Doubravice u Volyně ST17,6617,5617,662016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bolkov PJ17,4617,7117,712014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vřeskovice KT17,7217,0017,722015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chrást PB17,7617,7217,762017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žebnice PS17,3617,7717,772019/09/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kalenice ST17,7917,5417,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Líchovy PB17,5517,7917,792017/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kalenice ST17,7917,5417,792016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sloup PZ17,8617,6717,862016/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  16 ** 23 08.08.2015 05:58
 Michal Matějíček  16 ** 17 07.08.2015 20:46
 František Ondrák  16 ** 0 07.08.2015 22:25
 Lukáš Nosek  16 ** 0 07.08.2015 07:26
 Petr Jezek  16 ** 0 27.07.2015 23:37
 Radek Troch  16 ** 0 03.08.2015 09:43
 Petr Koudelka  16 ** 0 07.08.2015 22:42


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16 ** 21 07.08.2015 20:47
 Petr Jezek  16 ** 11 27.07.2015 23:37
 Petr Kropáč  17 ** 7 08.08.2015 05:59
 Lukáš Nosek  16 ** 2 07.08.2015 07:27
 František Ondrák  17 ** 0 07.08.2015 22:26
 Radek Troch  17 ** 0 28.07.2015 15:47

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chválenice - Ženy

16,93https://youtu.be/w48TIraz2fI Honza Adamec

Chrást - Muži

16,95https://youtu.be/NhDiJEQe5-k Honza Adamec

Robčice - Muži

19,25https://youtu.be/aJnbxmlMMlc Lukáš Nosek

Nevřeň - Muži

NPhttps://youtu.be/bmBKWCUss90 Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/09/06 Únětice, Západočeská hasičská liga Únětice
ZČHL
2015/08/08 Únětice, Upřesníme později
ZČHL
2016/06/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2016/06/05 Unětice, Unětice (ZČHL + ŠHL)
ŠHL
2017/05/27 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2019/09/07 Areál u koupaliště, Únětický polonoční závod na 2B
-
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře