Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty Kdy: 15. 06. 2019 22:00
Kontakt:   Adam Obzina Telefon:  721 448 009
Začátek rezervace: 03. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice ZenyKMPetr Miklík
22Radkova Lhota MPRJan Klimecký
33Hrabůvka PRHonza
44Zahnašovice KMPetr Miklík
55Čekyně - Přerov VII PRAdmin Přerovská liga PÚ
66Hranice PRVítězslav Stratil
77Opatovice mužiPRDalibor Vašíček
88Radkova Lhota ŽPRJan Klimecký
99Křenovice mužiPRTomáš Bálint
1010Čekyně - Přerov VII ženyPRAdmin Přerovská liga PÚ
1111Hlinsko MužiPRPetr Šromota
1212Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
1313Radkova Lhota Muži 35+PRJan Klimecký
1414Kokory PRLibor Daňa
1515Čekyně - Přerov VII muži35PRAdmin Přerovská liga PÚ
1616Hlinsko ŽenyPRPetr Šromota
1717Tovačov  Ženy PREliška Večeřová
1818Císařov Muži 35PRAleš Pěkník
1919Křenovice STS, muži35PRTomáš Bálint
2020Čechy PRAdéla Janků
2121Hodějice VYAdam Cigánek
2222Býškovice PRjarka kulickova
2323Chropyně KMVladislav Sedlařík
2424Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2525Býškovice ženyPRjarka kulickova
2626Sobíšky PRJiří Kočař
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. Vřesovice, koupalištěPV
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.