Čekyně 2019 - O pohár starosty

Liga: PRL
Místo: Čekyně - Přerov VII
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 15. 06. 2019 22:00
Kontakt:   Adam Obzina
Telefon:  721 448 009

Začátek rezervace: 03. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 15. 06. 2019 12:00
Začátek tipování:  15. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2019 00:00
Zadal: Admin Přerovská liga PÚ

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Bližnímu ku pomoci, bohu ke cti
SBOR DOBROVOLNÝ CH HASIC Ů C EKÝNE

si Vás dovoluje pozvat na 4. ročník noční soutěže v požárním sportu,
Memoriál Zdeňka Obziny

Soutěž je zařazena do 4. ročníku Přerovské ligy požárních útoků.

Kdy: 15.6.2018 - sobota
Kde: Čekyně – fotbalové hřiště
Startovné: 200,- Kč
Prezentace: 21:15 - 21:45 Nástup družstev: 21:50 Start závodu: 22:00
Kategorie: Muži, Ženy, Veteráni nad 35 let – 2B
Trať: betonový náběh, travnatá trať, terče sklopné, elektronická časomíra
Závodí se dle pravidel a směrnic požárního sportu včetně jejich dodatků a pravidel
Přerovské ligy.
Kauce při protestu: 100,- Kč 1. odvolání 300,- Kč 2. odvolání 500,- Kč

Ceny: Muži
1. místo 1000,- + pohár
2. místo 800,- + pohár
3. místo 600,- + pohár
4. místo 400,-
5. místo 300,-
6. místo 200,-
7. místo 100,-


Ženy
1. místo 800,- + pohár
2. místo 600,- + pohár
3. místo 400,- + pohár
4. místo 200,-
5. místo 100,-


Veteráni
1. místo pohár + věcný dar
2. místo pohár + věcný dar
3. místo pohár + věcný dar


Těšíme se na Vaši účast.
Rezervace startovního pořadí na www.prl.firesport.eu
Kontakt SDH Čekyně: Adam Obzina tel: 721448009 email: adam.obzina@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cekyne---prerov-vii-10061.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zahnašovice ZenyKMPetr Miklík
22Radkova Lhota MPRJan Klimecký
33Hrabůvka PRHonza
44Zahnašovice KMPetr Miklík
55Čekyně - Přerov VII PRAdmin Přerovská liga PÚ
66Hranice PRVítězslav Stratil
77Opatovice mužiPRDalibor Vašíček
88Radkova Lhota ŽPRJan Klimecký
99Křenovice mužiPRTomáš Bálint
1010Čekyně - Přerov VII ženyPRAdmin Přerovská liga PÚ
1111Hlinsko MužiPRPetr Šromota
1212Opatovice ženyPRDalibor Vašíček
1313Radkova Lhota Muži 35+PRJan Klimecký
1414Kokory PRLibor Daňa
1515Čekyně - Přerov VII muži35PRAdmin Přerovská liga PÚ
1616Hlinsko ŽenyPRPetr Šromota
1717Tovačov  Ženy PREliška Večeřová
1818Císařov Muži 35PRAleš Pěkník
1919Křenovice STS, muži35PRTomáš Bálint
2020Čechy PRAdéla Janků
2121Hodějice VYAdam Cigánek
2222Býškovice PRjarka kulickova
2323Chropyně KMVladislav Sedlařík
2424Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2525Býškovice ženyPRjarka kulickova
2626Sobíšky PRJiří Kočař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM16,2216,7716,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludslavice KM16,1816,7816,782019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hranice PR16,8818,0218,022019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlinsko PR17,2618,2218,222019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR19,3219,6019,602019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Býškovice PR23,8223,9423,942019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Čekyně - Přerov VII PR26,1922,5426,192019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hodějice VY27,8916,3327,892019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kokory PR24,0029,7229,722019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radkova Lhota PR--NP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Přerov HZSPR--NP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hoštice KM--NP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Opatovice PR--NP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dřevohostice PR--NP2019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR16,8717,4817,482017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM17,6317,2217,632018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice AKM18,0217,5218,022018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,6818,1818,182017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radkova Lhota PR18,2618,1318,262019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov PR17,9718,3118,312018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pravčice BKM17,8318,3718,372018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kunovice VS--18,552004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Opatovice PR18,9518,7218,952019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pravčice KM18,9618,1118,962016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zahnašovice KM18,2118,9918,992019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rymice KM18,3619,0919,092018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlinsko PR18,1519,1019,102016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Špičky PR19,5118,7819,512018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR18,3419,5419,542018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radkova Lhota PR--19,822003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlinsko PR--19,892003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlinsko PR19,9018,1919,902017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Opatovice PR20,4618,1720,462018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy PR19,9520,7320,732019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy PR19,9320,9320,932018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Čechy PR21,3920,5421,392017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hlinsko PR--21,622004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Paršovice PR--21,702003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hlinsko PR19,3121,7721,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lipník nad Bečvou V-Podhoří PR--22,172003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Čekyně - Přerov VII PR22,2221,5622,222017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Čechy PR21,8122,4322,432016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Opatovice PR--22,522004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kojetín II-Popůvky PR22,7318,6122,732016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Býškovice PR--22,922003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čekyně - Přerov VII PR22,4323,1623,162018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Určice PV21,3523,1923,192017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Císařov PR23,3420,9723,342018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bělotín PR--24,412004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Čekyně - Přerov VII PR--24,702003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sobíšky PR--24,972003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radkova Lhota PR--26,232004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kunovice UH24,9526,5426,542017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bělotín PR--26,702003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Němčice KM28,1829,6329,632016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Býškovice PR--29,722004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Olšovec PR31,0523,6631,052018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Čekyně - Přerov VII PR31,1623,9131,162016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lazníčky PR--31,522003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Paršovice PR--33,092004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Výkleky PR24,1836,0636,062018/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Čekyně - Přerov VII PR36,5532,2036,552019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Horní Újezd PR--37,742003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Černotín PR--39,592004/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Říkovice PR40,4733,0240,472017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Henčlov - Přerov VIII PR28,2559,5659,562016/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lhota PR--66,652003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Opatovice PR--75,222003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Radíkov PR--NP2003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Opatovice PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Milotice nad Bečvou PR--NP2003/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Potštát PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Horní Újezd PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Radkova Lhota PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hustopeče nad Bečvou PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Čekyně - Přerov VII PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bělotín PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Lazníčky PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Lipník nad Bečvou V-Podhoří PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Hlinsko PR--NP2003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Čekyně II.kolo, PR, Okresní kolo dospělých
VCPR
2003/07/06 Čekyně, PR, O pohár SDH Čekyně
VCPR
2004/07/04 Čekyně, PR, O pohár SDH Čekyně
VCPR
2016/06/12 Čekyně, Memorial Zdeňka Obziny
PRL
2017/06/11 Čekyně, Memoriál Z. Obziny
PRL
2018/06/10 Čekyně, Memoriál Zdeňka Obziny
PRL
2019/06/15 Čekyně, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže