Český Rudolec 2019 - O pohár starosty obce Český Rudolec

Liga: PLPU
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 21. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Ondřej huml
Telefon:  607 184 413

Začátek rezervace: 08. 09. 2019 18:00
Konec rezervace: 21. 09. 2019 13:00
Začátek tipování:  21. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2019 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-10418.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Němčice JHMirek Havlík
22Milíčov JIFilip Pech
33Kaliště JIVojta Šindelář
44Heřmaneč JHmartin pecha
55Božejovice TAJakub Vávrovský
66Batelov JIStanda Lávička
77Panské Dubenky JIPetr Volavka
88Sedlejov JIBlanka Pavlů
910Žirovnice PEJakub Růžička
1011Sedlatice JIMartin Běhounek
1112Čechtín TRMarek Vaněk
1213Lásenice JHLukáš Jankovec
1314Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1415Choustník TASabina Šimečková
1516Libkova Voda PEPavel Kubů
1617Chotěmice TAPatrik Baláž
1718Rynárec PEJan Šátek
1819Žďár JHJan Čechtický
1920Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2021Sedlatice BJIMartin Běhounek
2122Mysletice JIStanislav Dolský
2223Počátky PEDaniel Křížek
2324Strmilov JHLuboš Nečeda
2425Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
2528Markvarec JHmartin pecha
2629Krotějov SportTADavid Kozel
2730Český Rudolec JHTomáš Vlček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHVojta Šindelář
22Slapy TAJarmila Kleinerová
33Batelov JIPavla Kaňkovská
44Choustník TASabina Šimečková
55Sedlejov JIBlanka Pavlů
66Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
77Lásenice JHLukáš Jankovec
88Boršov JILucie Aldorfová
99Dolní Cerekev JIVeronika Jelínková
1014Zdešov JHNikola Vašková
1115Zajíčkov PEMichaela Hejdová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI--14,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE--14,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dešná BJH--14,702019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO--14,752019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mysletice JI--14,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libkova Voda PE--14,952019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--15,092019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Budeč JH--15,312019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--15,502019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želetava TR--15,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sedlčany PB--15,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dehtín KT--15,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Markvarec JH--16,102019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Černín ZN--16,112019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lanšperk UO--16,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rybova Lhota TA--16,522019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Věž HB--16,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolní Dobrouč UO--17,112019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Grešlové Mýto ZN--17,232019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Slavošovice CB--17,272019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zhoř u Tábora TA--17,472019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Žirovnice PE--17,542019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Choustník TA--17,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Strmilov JH--17,662019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mochtín #20centimeterKT--18,122019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Tučapy TA--18,352019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Černovír UO--18,552019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Světlá nad Sázavou AHB--18,632019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Peč JH--18,772019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Střížov CB--18,802019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--18,852019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Český Rudolec JH--18,892019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kaliště JI--19,062019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stachy PT--19,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Štítary BDO--19,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Petrovice TR--19,912019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR--18,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slapy TA--18,432019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slapy TA18,1618,7018,702019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  - Mělník Blata---19,022019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Cerekev JI--19,402019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Strachoňovice JI19,4519,4519,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary DO--19,612019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Včelnice JH19,7818,9019,782019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zajíčkov PE19,6020,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Boršov JI21,3919,4421,392019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH--21,482019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zdešov JH22,2220,2422,222019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Batelov JI19,4322,3622,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Choustník TA--22,592019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Včelnice JH--23,872019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Stříbřec JH--24,302019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cizkrajov JH--24,772018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sedlejov JI25,0420,5325,042019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hamr JH--25,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Choustník TA21,1826,5826,582019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Choustník TA--27,432018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strachoňovice JI--29,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kaliště JI--39,592019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Budišov TR--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Batelov JI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bačice TR--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dolní Cerekev JINPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Zhoř u Tábora TA--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Boršov JI--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Hrdějovice CB--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Lásenice JHDSQDSQDSQ2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2021/12/04 Český Rudolec, XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže