Chlum u Křemže 2014 - Finále JČHL

Liga: JČHL
Místo: Chlum
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 10. 2014 12:00
Kontakt:   Josef Galásek
Telefon:  725837072

Začátek rezervace: 04. 10. 2014 12:00
Konec rezervace: 04. 10. 2014 12:00
Začátek tipování:  04. 10. 2014 20:00
Konec hlasování: 04. 10. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-2014-10-04-4794.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebín CBHonza Adamec
22Chlum BCKHonza Adamec
33Mydlovary ACBHonza Adamec
44Sedlec CBHonza Adamec
55Srubec CBHonza Adamec
66Heřmaneč JHHonza Adamec
77Tálín PIHonza Adamec
88Plešovice CKHonza Adamec
99Počenice KMHonza Adamec
1010Markvarec PEHonza Adamec
1111Krč APIHonza Adamec
1212Šipoun PTHonza Adamec
1313Lišov ACBHonza Adamec
1414Přísečná ACKHonza Adamec
1515Holubov CKHonza Adamec
1616Ledenice CBHonza Adamec
1717Slavošovice CBHonza Adamec
1818Krč BPIHonza Adamec
1919Zliv ACBHonza Adamec
2020Lišov BCBHonza Adamec
2121Křenovice BCBHonza Adamec
2222Kájov ACKHonza Adamec
2323Dvorce TAHonza Adamec
2424Zaliny ACBHonza Adamec
2525Holašovice CBHonza Adamec
2626Hosín CBHonza Adamec
2727Chlum CPBHonza Adamec
2828Zahájí CBHonza Adamec
2929Výškovice PTHonza Adamec
3030Přísečná BCKHonza Adamec
3131Zaliny ACBHonza Adamec
3232Benešova Hora PTHonza Adamec
3333Netřebice CKHonza Adamec
3434Žernovice PTHonza Adamec
3535Milenovice PIHonza Adamec
3636Kájov ACKHonza Adamec
3737Žďár JHHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum CKHonza Adamec
22Holubov CKHonza Adamec
33Lišov ACBHonza Adamec
44Výškovice PTHonza Adamec
55Srubec CBHonza Adamec
66Zaliny CBHonza Adamec
77Lišov BCBHonza Adamec
88Mydlovary CBHonza Adamec
99Ledenice CBHonza Adamec
1010Chmelná CKHonza Adamec
1111Hosín CBHonza Adamec
1213Počenice KMHonza Adamec
1314Hrdějovice BCBHonza Adamec
1415Krč PIHonza Adamec
1516Netřebice CKHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0515,7716,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR15,7416,0616,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Trnava TR15,7916,1516,152019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,2616,2416,262019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Prchalov NJ16,2916,2016,292019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Velké Hoštice OP16,0016,3016,302018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,4416,3416,442019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,5615,7016,562018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plumlov PV16,3416,5716,572019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,5915,7616,592018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lavičky ZR16,5116,6716,672019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radostín nad Oslavou ZR16,7516,7116,752018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krotějov TA16,7716,4016,772018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR16,8416,6316,842018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krotějov SportTA15,8216,8516,852019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladoňovice TR16,0316,8616,862019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šipoun PT--16,912018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdislavice BN--16,922017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žernovice PT16,7816,9616,962016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Šipoun PT16,6316,9816,982018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlubyně PB16,5317,0517,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Krasonice JI15,9717,0617,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Moravany PA16,9017,0817,082018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bašnice JC16,6117,0917,092018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pasohlávky BO17,1016,7217,102019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chlum BCK--17,122017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Český Rudolec JH17,2016,4317,202019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabůvka PR15,9617,2417,242019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Žernovice PT16,8917,2517,252015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Únětice 1911 APJ16,8117,2617,262019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bohdalín PE17,2716,2317,272018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Obrubce MB16,6317,2717,272019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stará Říše JI17,3016,6517,302019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dvorce TA16,9617,3017,302015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Šipoun PT--17,312017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jaronice CB--17,312018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Srubec CB--17,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Novosedly ST--17,382017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jaronice CB17,1717,3817,382018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Olešná HB16,6917,3917,392018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Vlkovice CB17,4017,0717,402018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Netřebice CK17,4217,0217,422018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Holašovice CB17,4217,3517,422013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chlum BCK17,1317,4217,422016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Horní Kamenice DO17,4316,8217,432019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čikov TR17,4516,8117,452018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Jaronice - Srubec BCB17,2917,4717,472016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Holašovice CB--17,472017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Netřebice CK--17,492017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Srubec CB17,5017,5417,542015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Tatobity SM17,5416,7917,542019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Netřebice CK17,1417,5517,552019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Heřmaneč JH--17,572017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Srubec CB--17,602017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Žernovice PT--17,612017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chlum BCK17,4617,6217,622013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Starý Jičín NJ17,6317,5217,632019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chlum BCK17,5517,6417,642015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Kájov BCK17,5617,6617,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Milenovice PI17,6717,4017,672016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Loučany OL17,6716,7217,672019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Netřebice CK--17,682018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chlum BCK17,3217,6917,692018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Novosedly ST16,6017,7417,742016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Heřmaneč JH17,6217,7517,752014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Petrovice BTR17,7917,5617,792018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Heřmaneč JH17,0817,8017,802015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Zahorčice ST17,8116,3217,812019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chlum CK17,1417,8217,822019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Přísečná ACK17,8717,6717,872016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Holašovice CB17,8617,8717,872015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Lišov ACB17,8817,7917,882016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Srubec CB17,2817,8817,882019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Slavošovice CB17,9617,6617,962019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Žďár JH17,0317,9817,982014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Benešova Hora PT17,8117,9917,992015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Šipoun PT17,8918,0018,002016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Holašovice CB18,0517,0818,052016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Žernovice PT--18,072018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Strmilov JH17,7518,0718,072018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Krč PI17,7018,0818,082016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Netřebice CK18,0917,3918,092015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Letohrad - Kunčice BUO17,2318,0918,092019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lišov ACB17,4118,1218,122015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zlatá Olešnice JN17,0718,1318,132018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Heřmaneč JH17,9918,1518,152013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Milenovice PI--18,182018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Sedlec CB18,2317,8518,232013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Vlkovice CB--18,262018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Krč PI17,0018,2718,272018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Holašovice CB18,2817,2718,282018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Kájov ACK18,0618,3018,302016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Zliv ACB18,0118,3018,302014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Chlum BCK17,3318,3618,362014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Zliv ACB18,3617,7118,362016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Holašovice CB18,3817,6518,382014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Soběnov CK--18,382017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Velké Hoštice OP18,3916,6518,392019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Lišov BCB--18,402018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Kolence JH--18,492018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY15,9816,1416,142019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,2816,3016,302019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Košťálov SM15,8516,6316,632019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nevcehle JI17,0116,9117,012019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Ledenice CB17,1116,7617,112019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Sloup PZ17,2617,5117,512019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Budišov TR16,6217,5217,522019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dlouhá Ves RK17,3117,9117,912019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nepomuky UO17,1217,9317,932019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Malé Hoštice OP18,1518,3418,342019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Holubov CK18,5617,9918,562019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hlubyně PB18,6018,4418,602019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mydlovary CB18,7818,9118,912019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stará Říše JI19,0816,3619,082019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hrobice ExplosiaPA19,4918,6419,492019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chlum CK18,6920,1520,152019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olešná HB18,6020,6620,662019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže