Chlum 2018 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chlum
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 12. 08. 2018 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 12. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  29. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-9153.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šipoun PTPořadatelé Pořadatelé
22Ledenice CBKuba Kohoutek
33Netřebice CKJan Goldfinger
44Chlum BCKPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Milenovice PIPořadatelé Pořadatelé
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Čikov TRHonza Adamec
1616Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
1717Krasonice JIHonza Adamec
1818Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Mladoňovice TRHonza Adamec
2121Bašnice JCHonza Adamec
2222Nevcehle JIHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Olešná HBHonza Adamec
2525Obrubce MBHonza Adamec
2626Krotějov  SportTAHonza Adamec
2727Zahorčice STHonza Adamec
2828Slavošovice CBKuba Kohoutek
2929Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3030Pšánky HKHonza Adamec
3131Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3232Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
3333Holašovice CBHonza Adamec
3434Skrýchov u Malšic TAPetra Čechtická
3535Krč PIPavel Kováč
3636Žernovice PTVáclav Nachlinger
3737Žirovnice PEjakub
3838Tálín PIFilip Pisinger
3939Zvíkov CBLukáš Fiktus
4040Soběnov CKMichael Řepa
4141Strmilov JHLuboš Paulus
4242Vlkovice CBSilvie Gërvalla
4343Jaronice CBJan Völfl
4444Kamenice nad Lipou PEDana Mlejnková
4545Třebín -LípíCBKarel Lauseker
4646Chářovice ŠPONABNMilan Pádivý
4747Hlubyně PBPavel Borczák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Holubov CKJolana Svitáková
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Lišov BCBVeronika Pašková
1010Ústrašice TAFrantišek Ježek
1111Malé Hoštice OPKlára Konečná
1212Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
1313Hlubyně PBDana Hrzalová
1414Chlum CKJan Goldfinger


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,1015,9616,102018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Skrochovice OP16,3316,3016,332018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dvorce TA16,5215,9316,522018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrobice ExplosiaPA16,6816,3016,682018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sloup PZ16,9316,2516,932018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC17,0316,7117,032018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Žernovice PT--17,032017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrdějovice BCB--17,552018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Holubov CK18,0718,0718,072015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mydlovary CB18,1218,0218,122015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lišov BCB--18,202017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mydlovary CB--18,232018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lišov BCB18,2418,0718,242015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Holubov CK--18,272018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Žernovice PT18,4417,7418,442015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lišov ACB--18,472018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Holubov CK--18,522017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lišov BCB18,2618,7518,752016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žernovice PT--18,752018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lišov BCB--18,782018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lišov ACB18,5018,8918,892016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chlum CK18,8918,8518,892018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chlum CK--19,032017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mydlovary CB19,1918,9619,192014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chmelná CK18,5919,1919,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hosín CB--19,202017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Smrkov TA19,3018,9019,302015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Srubec CB18,2519,4419,442016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chlum CK19,4618,9619,462015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lišov ACB--19,522017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chlum CK19,5619,5319,562016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mydlovary CB--19,582017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Netřebice CK--19,592017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrdějovice CB--19,592017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chmelná CK--19,602018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lišov ACB19,7019,1619,702014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Srubec CB--19,702017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Holubov CK19,7619,9519,952013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chlum CK19,3820,0320,032014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lišov ACB20,0618,9920,062015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hlubyně PB20,0920,0620,092018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Žernovice PT19,9020,1020,102016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mydlovary CB19,4020,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Češnovice CB20,3519,6720,352013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Holubov CK20,3919,5720,392014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Strážkovice CB--20,552018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Hrdějovice CB21,0520,9021,052018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Výškovice PT20,1721,1421,142013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lišov BCB21,2221,2221,222013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hosín CB--21,282018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chlum CK--21,322018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Srubec CB21,3218,8921,322014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rudolfov CB20,2021,3521,352015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hrdějovice BCB18,6021,6721,672015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Srubec CB21,7918,5921,792015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Lišov CCB--21,852017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lišov ACB22,1721,9822,172013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chmelná CK22,2021,0022,202015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zaliny CB22,8221,4922,822015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Olešná HB24,3521,7324,352018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hrdějovice BCB21,6724,5324,532014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum CK23,3325,7325,732013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Netřebice CK26,2424,3026,242014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Velešín CK26,4726,8226,822013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Holubov CK28,1019,0428,102016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Výškovice PT29,4519,3529,452014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hrdějovice CB32,3020,5832,302016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Zaliny CB32,1232,4132,412014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Mydlovary CB41,5042,1042,102013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Ledenice CBNPNPNP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Srubec CB--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Třísov CK--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Malé Hoštice OPNPNPNP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Holubov CK17,8118,34NP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Počenice KMNPNPNP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Chmelná CK--NP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Srubec CB--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Lišov BCB17,6617,73NP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Lišov BCBNPNPNP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hosín CB42,8221,66NP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Ledenice CB--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Ústrašice TANPNPNP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže