Chlumčany 2014 - XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 11. 10. 2014 09:00
Kontakt:   Ing. Michal Krieger
Telefon:  378 022 637

Začátek rezervace: 01. 09. 2014 20:00
Konec rezervace: 11. 10. 2014 09:00
Začátek tipování:  11. 10. 2014 20:00
Konec hlasování: 11. 10. 2014 00:00
Zadal: Michal Krieger

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-5909.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlumčany LASSELSBERGERPJHonza Adamec
22Krasonice JIHonza Adamec
33Slavětín LNDaniel Peterka
44Lisov PJauto sporty
55Štěnovický Borek PJMichal Polívka
66Horní Kamenice DOVlastimil Žák
77Krchleby ADOPavel Krchlebak
88Mračnice mužiDOVeru Merglová
99Robčice PJLukáš Nosek
1010Honezovice MužiPJSDH Honezovice
1111Obytce KTZdeněk Bohůnek
1212Starosedlský Hrádek PBABC DEF
1313Mirošov Mirošov BROMartin Hlaváč
1414Bolkov PJVladimír Štýs
1515Chrást PBŠtěpán Plavec
1616Oplot PJlukas jeslínek
1717Strýčkovice DOHonza Adamec
1818Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
1919Poděvousy DOAnděla Mašková
2020Želetava TřebíčTRMichal Krieger
2121Vranovice PekloPBStanislav Strnad
2222Štítary ADOPetr Lešek
2323Líchovy PanthersPBMarek Janoušek
2424Radětice PBmichal vaci
2525Robčice BPJLukáš Nosek
2626Chrášťany LTMiloš Zeman
2727Štítary BDOmiroslav hodina
2828Dolce PJMichal Krieger
2929Únětice PJLuboš Balvín
3030Žebnice PSMichal Bulín
3131Zálesí PJduchy tom
3232Vřeskovice KTohio
3333Chotíkov PSSDH Chotikov
3434Příšov PSJitka Racková
3535Bolevec PMMartin Langfelner
3636Tupadly KTVáclav Kabelka
3737Obora PSVasek Dolejs
3838Žákava PJMilan Polívka
3939Neznašovy KTMartin Salamánek
4040Dnešice PJHonza Adamec
4141Zalužany PBHonza Adamec
4242Brodeslavy PSHonza Adamec
4343Mirošov Mirošov AROMartin Hlaváč
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poděvousy ADOAnděla Mašková
22Strýčkovice DOHonza Adamec
33Chrášťany LTVašek Maderák
44Bolevec Bolevec APMMartin Langfelner
55Poděvousy DDOAnděla Mašková
66Líchovy PBMarek Janoušek
77Zalužany PBHonza Adamec
88Hradec PJStella Vaicenbacherová
99Bolevec Bolevec BPMMartin Langfelner
1010Úněšov PSJosef
1111Bolkov PJRoman Valeš
1212Chlumčany PJSDH
1313Strážov KTLukáš Kiesenbauer
1414Chotíkov PSVerča Hrubá
1515Chválenice PJHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
Kdy Kde Liga