Chlumčany 2018 - 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 13. 10. 2018 09:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  739 681 048

Začátek rezervace: 01. 09. 2018 09:00
Konec rezervace: 13. 10. 2018 09:00
Začátek tipování:  13. 10. 2018 20:00
Konec hlasování: 13. 10. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěží družstva mužů a žen


Soutěžní disciplína:

požární útok s vodou 2 hadice B


Termín:

sobota 13.10.2018


Místo konání: zastřešené parkoviště u závodu v Chlumčanech
Prezence: 9:00 – 9:45 hodin


Startovné: 200,-Kč


Zahájení soutěže:

v 10:00 hodin


Terče – sklopné
Časomíra – elektronická
Hadice B-65,C-42
Jednotná ústroj

 

Povrch tratě: Beton
Doběhy u terčů: Koberec
Rezervace družstev na WWW.FIRESPORT.EU 


Další pořadí startujících dle pořadí při zaplacení startovného.
Každé družstvo má dva pokusy. Započítává se lepší čas.

Hlavní sponzor: LASSELSBERGER, s.r.o.


Hlavní organizátor soutěže:

Ing. Michal Krieger


Velitel soutěže:

Luboš Prusík


Loňský vítěz:

Muži - SDH Chářovice BN - čas 14:59 
Ženy - SDH Hradec PJ - čas 18:01


Rekord soutěže:

Muži - SDH Bezděkov pod Třemšínem PB (2014) - čas 14:47
Ženy – SDH Chrášťany LT (2014) - čas 16:40

Pojištění soutěže: soutěž není pojištěna, každé družstvo se pojistí individuálně
Občerstvení zajištěno.


Rezervujte se na www.firesport.eu nebo zasílejte přihlašovací údaje k rukám Michala Kriegera na adresu:
LASSELSBERGER, s.r.o.
U Keramičky 448
334 42 Chlumčany
telefonicky:
Michal Krieger 739 681 048
Luboš Prusík 733 695 793
nebo e-mailem:
Michal.Krieger@rako.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-9942.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Buková PBPavel Fiřt
22Nalžovice PBPatrik Švec
33Mochtín KTMichal Kloupar
44Poděvousy DOlukas jeslínek
55Štítary BDOMiroslav Hodina
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Nevřeň #pětdevětPSJícháč
88Radíč PBPatrik Švec
99Zahorčice KTJosef Kolář
1010Hlubyně PBJiří Novotný
1111Srbice MužiDOMiroslav Baloun
1212Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
1313Křečovice BNPatrik Švec
1414Chotíkov PSJiří Staněk
1515Sedlčany PBPatrik Švec
1616Křištín KTJiří Freiberk
1717Vranovice PekloPBStanda Strnad
1818Štítary Muzi ADOMichaela Koptíková
1919Chotěmice TAPatrik Baláž
2020Chrást Draci!PBDraci Chrást SDH Chrást
2122Krasonice JILukáš Pivonka
2223Starosedlský Hrádek PBABC DEF
2324Bolkov PJVladimír Štýs
2425Chářovice ŠPONABNMilan Pádivý
2526Záborná Lhota PBKamil Vondrák
2627Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
2729Žebnice PSMichal Bulín
2830Stýskaly PSVáclav Švíka
2931Radětice PBRadětice Vaci
3032Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3133Únětice PJMatty
3234Únětice Únětice BPJMatty
3335Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
3436Krotějov SportTADavid Kozel
3537Novosedly STBohuslav Chval
3638Slavětín LNMirus Botha
3739Příšov PSJitka Racková
3840Zahorčice STBaďa
3941Jimlín LNMiloš Zeman
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štítary ŽenyDOMichaela Koptíková
22Únětice PJMatty
33Hradec PJAneta Píchová
44Líchovy PBPatrik Švec
55Hlubyně PBJiří Novotný
66Chotíkov PSMonča
77Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
88Sloup PZBaďa
99Štěnovický Borek PJLucie Alblová
1010Vranovice PekloPBStanda Strnad
1111Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů
-
2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka
-
2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2019/07/21 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B
-
2019/07/26 Milevsko rybník Pytlák, Noční soutěž " O pohár Jihočeských týdeníků"
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2019/07/27 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2019/07/27 Francova Lhota, 2B (SMHL)
-
2019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce
-
2019/07/27 fot.hřiště TJ Hrubá Vrbka, O pohár Perspekty - soutež na 2B
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/07/28 Lužná - hřiště TJ Sokol, 54. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2019/08/03 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B
-
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - 7. kolo NHHL 2019
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga