hasičský areál Chválkovice 2020 - Biomac Hanácká extraliga

Liga: HE
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 06. 2020 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 06. 2020 18:00
Konec rezervace: 20. 06. 2020 13:00
Začátek tipování:  20. 06. 2020 20:00
Konec hlasování: 20. 06. 2020 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-11288.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Dětkovice BPVLadislav Kořínek
26Křenovice PRTomáš Bálint
37Kokory PRLibor Daňa
48Plinkout OLBernard ŠAFAŘÍK
59Určice PVvaša mirvald
610Šumvald OLBoB Kobylka
711Dolany OLPetr Holoubek
812Nenakonice OLJiří Tomecek
913Dolní Libina SUKlára Blažková
1014Dětkovice PVLadislav Kořínek
1115Radíkov PRRadim
1216Chořelice OLPatrik Horák
1319Radíkov OLTomáš Herzog
1421Velká Bystřice OLMichal Surma
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín BPVPeťa Bartoňková
22Pěnčín PVJiřina Navrátilová
33Hlubočky OLPavla Jahnová
44Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
55Dolní Libina SUKlára Blažková
66Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
77Nenakonice OLJiří Tomecek
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
910Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1011Šumvald OLBoB Kobylka
1113Haňovice OLMafka Sobotová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,1116,6817,112019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL17,2617,1217,262019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM17,5316,6217,532021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasice - Prostějov PV17,3317,6817,682021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL17,7717,5617,772017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL17,4217,8717,872016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešnice OL17,3118,2718,272019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Haňovice OL18,4418,0318,442020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL18,6718,3918,672017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL18,6817,8818,682018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlubočky OL17,8118,8118,812020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Haňovice OL18,8717,9818,872021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Haňovice OL18,9218,9218,922014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loučany OL18,9518,1618,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Soběsuky APV18,1518,9618,962018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Haňovice OL18,8419,0319,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nová Dědina OL18,6719,0419,042017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dětkovice PV19,051918,6519,052021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Roštění KM19,0517,9219,052021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlubočky OL18,0919,0719,072018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL19,0918,9219,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Hradečná OL19,1518,4619,152017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Haňovice OL18,7019,2919,292015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pěnčín BPV18,7519,3819,382021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice OL19,4118,6819,412018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Přáslavice OL19,4218,0219,422021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hlubočky OL19,5319,4019,532015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Droždín ChvadrožOL19,5919,4719,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešnice OL19,5319,7019,702017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Šumvald OL19,7519,2619,752020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ludéřov OL19,0419,8719,872015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velký Týnec OL19,5119,9019,902021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nové Dvory OL18,8819,9819,982017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešnice OL20,0119,2220,012015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pěnčín PV20,0219,6920,022020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Droždín ChvádrožOL18,6420,0420,042021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dub nad Moravou OL20,0419,3220,042021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chválkovice ChvádrožOL20,0120,0520,052014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Dědina OL20,1619,5220,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nové Dvory OL18,9020,2320,232018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Velký Týnec OL19,3820,2420,242017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dolní Libina SU20,3419,8720,342014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Droždín ChvadrožOL20,4120,2820,412020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Droždín ChvadrožOL20,4920,1720,492016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kožušany - TážalyOL20,3720,5320,532014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dětkovice PV18,7820,5320,532017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Ludéřov OL20,6020,0420,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Haňovice OL20,6520,6520,652016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Haňovice OL20,7220,0920,722017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hlubočky OL19,2320,8020,802019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olešnice OL21,0419,5821,042016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dolní Libina SU21,0620,2621,062021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nová Hradečná OL19,4221,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dub nad Moravou OL19,9921,2821,282020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dolní Libina SU21,2918,2721,292020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loučany OL21,3120,6221,312014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Svésedlice OL21,3419,0921,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dětkovice PV19,5521,4421,442019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Břevenec OL22,0020,0322,002017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Náměšť na Hané OL21,0422,2922,292017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chválkovice OL22,0922,4722,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kožušany OL22,5122,4222,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Pěnčín PV22,5118,7322,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Přáslavice OL22,5219,6822,522017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dětkovice PV22,8718,2122,872018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chválkovice OL22,8222,9422,942017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nová Dědina OL23,0523,4723,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Droždín ChvadrožOL20,2923,4723,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Náměšť na Hané OL22,7524,0724,072019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nenakonice OL24,4323,6924,432017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Chválkovice OL21,8724,6724,672019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Mladeč OL25,4021,8225,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Droždín ChvadrožOL25,7125,0425,712019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Blatec OL21,3726,4826,482017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Vojnice OL27,3525,4927,352019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Pěnčín PV31,0930,1431,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Velký Týnec OL31,5418,7731,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Svésedlice OL30,9031,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dub nad Moravou OL32,1931,8132,192019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Šumvald OL20,8633,7933,792021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Šumvald OL34,5122,3634,512014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Olešnice OL36,2521,1136,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nenakonice OL36,4619,3836,462018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Blatec OL21,7339,0339,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Pěnčín PV40,7539,9040,752018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nová Dědina OL23,5840,9140,912016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Hlubočky OL20,3541,6041,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Mladeč OL49,8326,3049,832019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Klopotovice PV51,4625,4851,462021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Hlubočky OLNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Pěnčín PV24,48NPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Droždín ChvadrožOLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Chválkovice OLNP20,58NP2016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Cholina CholešniceOLNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Troubelice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Cholina OLNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Pěnčín PVNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Chválkovice OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Dolní Libina SUNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Soběsuky APVNPNPNP2021/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2020/06/20 hasičský areál Chválkovice, Biomac Hanácká extraliga
HE
2021/06/19 BIO-HE Chválkovice, BIO-HE Chválkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže