BIO-HE Chválkovice 2021 - BIO-HE Chválkovice

Liga: HE
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 06. 2021 13:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861

Začátek rezervace: 13. 06. 2021 18:00
Konec rezervace: 19. 06. 2021 12:00
Začátek tipování:  19. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 19. 06. 2021 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-11683.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLHanácká extraliga
22Plinkout OLivo šnejdar
33Přáslavice OLKarolína Koudeláková
44Radíkov PRJakub Sirbu
55Zahnašovice KMTomáš Herzog
66Šumvald OLNikola Tylová
77Dolní Libina SUAdéla Blažková
88Kokory PRLibor Daňa
99Radíkov OLBarbora Paráková
1010Mladeč OLRadek Hégr
1111Hrabišín SUAdéla Blažková
1212Nenakonice OLJiří Tomecek
1313Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1414Janovice BRpetr boxan
1515Olešnice XOLLukáš Hampl
1616Nový Malín SUStanislav Axmann
1717Střelice OLAnička Š
1818Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
1919Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2020Křenovice PRTomáš Brabenec
2121Měrotín OLSDH Měrotin
2222Dolany OLPetr Holoubek
2323Dětkovice PVLadislav Kořínek
2424Bílovice PVPetr Dokoupil
2525Břidličná BRJaromir Pavlik
2626Hoštice KMStanislav Župka
2727Kožušany OLPetr Zmeškal st.
2828Velká Bystřice OLMichal Surma
2950Chválkovice BETAOLBernard ŠAFAŘÍK
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLHanácká extraliga
22Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
33Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
44Hlubočky OLKarolína Koudeláková
55Dolní Libina SUAdéla Blažková
66Šumvald OLNikola Tylová
77Přáslavice OLKarolína Koudeláková
88Zahnašovice KMBarbora Paráková
99Cholina OLSabina Hájíčková
1010Soběsuky PVMichaela Vystavělová
1111Pěnčín PVJiřina Navrátilová
1212Roštění KMRoštění -dorky/ženy
1313Haňovice OLKarolína Studená
1414Pěnčín BPVJiřina Navrátilová
1515Dolany OLPetr Holoubek
1616Dětkovice PVLadislav Kořínek
1717Klopotovice PVMarcela Vystrčilová
1818Velký Týnec OLAnna Majerova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2020/06/20 hasičský areál Chválkovice, Biomac Hanácká extraliga
HE
2021/06/19 BIO-HE Chválkovice, BIO-HE Chválkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 BIO-HE Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina
HE
2021/07/03 BIO-HE Dětkovice, BIO-HE Dětkovice
HE
2021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice
HE
2021/07/24 BIO-HE Šumvald, BIO-HE Šumvald
HE
2021/08/07 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout
HE
Kdy Kde Liga