Chýnov 2019 - O pohár starosty města Chýnov

Liga: THL
Místo: Chýnov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 07. 2019 11:00
Kontakt:   Ondřej Vachta
Telefon:  775543321

Začátek rezervace: 14. 07. 2019 11:00
Konec rezervace: 14. 07. 2019 11:00
Začátek tipování:  14. 07. 2019 00:00
Konec hlasování: 14. 07. 2019 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chynov-10213.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděčín TA17,1417,0817,142018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ústrašice TA17,5116,9417,512018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrbonín TA16,9517,5717,572018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou APE17,6017,4817,602016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slapy TA17,7217,7917,792018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dvorce ATA17,1717,8117,812016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH18,8417,9117,912014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotěmice TA17,9317,9217,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chotěmice TA18,0817,8918,082015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dvorce BTA18,0618,0818,082018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou APE18,1217,6118,122015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zhoř u Tábora TA18,1817,9018,182017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nová Včelnice JH17,4118,2018,202019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chotěmice TA17,6418,2218,222019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ústrašice TA18,0118,3818,382017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ústrašice TA17,7718,4518,452016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Slapy TA18,5318,2118,532019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kamenice nad Lipou PE18,5717,7418,572017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ústrašice TA18,6317,7018,632019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdešov JH18,2518,6418,642018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dvorce ATA16,5618,7118,712019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bezděčín TA17,1718,8418,842019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkov PE18,8518,8418,852019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lom TA17,3018,9418,942018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ústrašice TA17,6418,9718,972015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dvorce BTA19,1219,1619,162017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH19,2217,3619,222019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dvorce ATA19,1919,2519,252018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dvorce ATA19,5717,3419,572015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bezděčín TA17,2819,6119,612017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chrbonín TA19,6518,7919,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Včelnice JH19,6518,8119,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zdešov JH19,9318,5619,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chotěmice TA17,1420,0020,002017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Slapy TA20,2518,8820,252017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bezděčín TA17,5720,3420,342016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chrbonín TA19,8220,5020,502014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Smrkov TA20,6419,6920,642017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Slapy TA20,8218,4720,822016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Zhoř u Tábora TA21,5220,5921,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dvorce BTA19,4521,9021,902016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Malšice TA22,0921,1322,092018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kamenice nad Lipou PE22,3821,9222,382018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Krátošice TA22,5722,2622,572016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Drhovice TA19,5622,7922,792018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chýnov TA22,9022,6622,902014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malšice TA22,6423,1823,182017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malšice TA23,4723,7323,732015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Choustník TA22,6323,9723,972019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chrbonín TA20,6424,1424,142015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kozmice TA22,3224,2524,252019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chrbonín TA24,2919,6324,292016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Zhoř u Tábora TA24,0424,8324,832016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Zdešov JH25,3319,3425,332015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dvorce BTA20,9725,3325,332015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chotčiny TA24,3025,7825,782014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Malšice TA25,8026,5226,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Zhoř u Tábora TA27,2926,0627,292015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Želeč TA27,3621,7927,362016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nová Včelnice JH31,3529,9731,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kozmice TA33,8334,4134,412018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chválkov PE19,5436,4336,432018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Chabrovice TA44,4322,9944,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Zhoř u Tábora TANPNPNP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Včelnice JHNPNPNP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Lom TANPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Krátošice TANPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Chrbonín TANPNPNP2019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chotěmice TA17,3018,14DSQ2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dobronice u Chýnova TA26,0924,80DSQ2014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/23 Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov
-
2015/07/04 Chýnov, O pohár města Chýnov
THL
2016/07/09 Chýnov, O pohár
THL
2017/07/08 Chýnov, O pohár
THL
2018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/16 Dvorce, O pohár SDH Dvorce
THL
2020/05/23 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2020/06/20 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2020/06/27 Tučapy, O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2020/07/04 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2020/07/18 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2020/07/19 Chýnov, O putovní pohár obce Nová Ves u Chýnova
THL
2020/07/25 Jaronice, O pohár SDH Jaronice
THL
2020/08/08 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2020/08/15 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2020/08/22 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2020/08/23 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2020/08/29 Zdislavice, Zdislavice
THL
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga