Chýnov 2014 - O putovní pohár starosty města Chýnov

Liga: -
Místo: Chýnov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 23. 08. 2014 13:00
Kontakt:   Jan Kainráth
Telefon:  721388562

Začátek rezervace: 19. 05. 2014 13:00
Konec rezervace: 22. 08. 2014 20:00
Začátek tipování:  26. 02. 2014 20:00
Konec hlasování: 22. 08. 2014 00:00
Zadal: Jan Kainráth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhchynov.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Datum konání: 23.8.2014

Místo konání: Fotbalové hřiště Chýnov

GPS: 49°24'44.732"N, 14°48'19.683"E

Prezentace družstev: od 12:00 do 13:00

Zahájení soutěže: 13:00

Startovné: 200Kč

Kategorie: muži, ženy

Hadice: Muži - 3xB65/20m±1m + 4xC42/20m±1m

Ženy - 2xB65/20m±1m + 4xC42/20m±1m

Finále muži - 2xB65/20m±1m + 4xC42/20m±1m

Vybavení vlastní.

Základna: zámková dlažba

Dráha: travnatá

Časomíra: elektronická, terče sklopné - SDH Dobronice

Soutěž bude probíhat podle pravidel Táborské hasičské ligy viz.: 

http://tiny.cc/thl-2014

Rezervace na: http://tiny.cc/chynov-rezervace

Změna pořadí a pravidel vyhrazena pořadatelem.

Hodnotné ceny pro soutěžící, poháry pro první tři místa v každé kategorii, 

mužské finále o putovní pohár starosty města Chýnov, 

poháry pro nejlepšího košaře, košařku, proudaře, proudařku.

Soutěž bude komentována a po ukončení bude probíhat hudební zábava.

Soutěž je pojištěná.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chynov-2014-08-23-5014.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrbonín TAJan Kainráth
22Chýnov TAJan Kainráth
34Nová Ves u Chýnova TAJan Kainráth
45Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
59Chabrovice TASDH Chabrovice
610Tučapy TAJan Kainráth
717Zárybničná Lhota TAJan Kainráth
830Nová Včelnice JHJan Kainráth
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chýnov TAJan Kainráth
27Chrbonín TAJan Kainráth
320Nová Včelnice JHJan Kainráth


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,9016,6016,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH16,7817,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár AJH17,0417,0717,072015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Šipoun PT17,0916,8517,092018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stoklasná Lhota TA17,1217,1317,132016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou PE17,1416,9917,142016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stoklasná Lhota TA16,6917,2017,202018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bohdalín PE17,2116,8617,212018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chotěmice TA16,7617,2217,222018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zdislavice BN17,2716,9917,272018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Daměnice BN17,1817,2717,272016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krotějov SportTA17,3116,5917,312018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stoklasná Lhota TA17,3616,8217,362017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Slapy ATA17,3617,0217,362016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE17,4017,1217,402018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Žďár AJH17,5517,2217,552016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chýnov TA17,6817,2117,682015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chýnov TA17,6117,6917,692014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Český Rudolec JH17,6917,7417,742015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žďár JH17,4417,9017,902018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Drahňovice BN17,9017,0517,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chýnov TA17,9517,7017,952016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Řepeč TA17,9817,7717,982016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zhoř u Tábora TA17,8618,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obora TA18,0117,7018,012016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slapy ATA18,0717,2918,072015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenice nad Lipou PE17,8918,2218,222015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Stoklasná Lhota TA17,3718,2718,272015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zhoř u Tábora TA18,3118,1518,312015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Drunče JH18,3218,0518,322018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Žirovnice PE17,4518,4518,452018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Řepeč TA18,4818,4818,482018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Ústrašice BTA18,5318,0018,532018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chrbonín TA18,1718,5718,572014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Český Rudolec JH18,5717,2518,572017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Slapy BTA18,6118,6418,642016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chýnov TA18,6417,9718,642017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Strmilov JH18,3318,6618,662018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dvorce TA18,1018,6718,672015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Skrýchov u Malšic TA18,5318,8718,872018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Božejovice TA18,8818,4418,882017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kozmice TA18,6218,9218,922017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Rybova Lhota TA18,9217,9818,922018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Kozmice TA19,0618,1119,062018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Strmilov JH19,0818,5619,082017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Želeč ATA18,8419,1019,102016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Kamenice nad Lipou PE18,3519,1319,132017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dobronice u Chýnova TA17,5419,1519,152018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bezděčín TA19,1518,6619,152016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žirovnice PE19,2018,9919,202016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krátošice TA18,7419,4519,452018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Slapy TA19,4618,4819,462017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Obora TA19,4718,2019,472015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Řepeč TA17,8419,6219,622015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zhoř u Tábora TA19,8518,9419,852017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chabrovice TA19,6619,9219,922018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chotěmice TA18,9820,0220,022015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA19,6420,0220,022017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Tučapy TA20,0319,0820,032018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Božejovice TA20,0319,6620,032016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Krátošice TA19,2520,0420,042016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Strmilov JH19,5320,0620,062016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Ústrašice BTA20,0719,8120,072017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Obora TA20,1019,8820,102017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dobronice u Chýnova TA19,6120,1420,142016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dobronice u Chýnova TA18,8520,1420,142017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Krátošice TA19,7520,1820,182015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Kamenná Lhota TA20,6720,3720,672018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Žirovnice PE19,5620,8620,862017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Košice TA20,7020,9320,932015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Skrýchov u Opařan TA18,9020,9920,992016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Žďár BJH20,7721,2421,242015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Tučapy TA18,8121,2521,252014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Střezimíř BN21,4020,2021,402017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Makov TA21,7120,9121,712018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nová Včelnice JH19,3821,8821,882014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Malšice TA20,4821,9321,932014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Drunče JH18,0522,1122,112017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Choustník TA22,1821,8422,182017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Nová Ves u Chýnova TA22,2221,2822,222016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Skrýchov u Opařan TA21,4722,2422,242017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Chabrovice TA22,3221,6422,322016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Kozmice TA22,8022,6822,802015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Slapy BTA20,6022,8822,882015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Nová Ves u Chýnova TA20,7023,7223,722017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dobronice u Chýnova TA22,5123,9223,922014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Kamenná Lhota TA5,7124,3924,392017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Chválkov PE24,6724,2424,672015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Český Rudolec JH24,7424,4524,742018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Kamenná Lhota TA24,7824,5724,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Chrbonín ATA24,2224,9824,982015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Zhoř u Tábora TA24,8625,8825,882018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Skrýchov u Opařan TA21,8326,3926,392015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Sloup PZ28,3425,0328,342017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Chabrovice TA28,3828,4828,482017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Krátošice TA31,7931,3631,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Zárybničná Lhota TA35,9135,4835,912014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Malšice TA32,9136,2536,252018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Nová Ves u Chýnova TA38,9439,5239,522014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Želeč BTA41,3740,0241,372016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/23 Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov
-
2015/07/04 Chýnov, O pohár města Chýnov
THL
2016/07/09 Chýnov, O pohár
THL
2017/07/08 Chýnov, O pohár
THL
2018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga