Daměnice 2023 - O pohár SDH Daměnice - 3. kolo BNL + 5. kolo THL

Liga: BNL
Místo: Daměnice
Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
Kdy: 01. 07. 2023 11:00
Kontakt:   Lukáš Vítek
Telefon:  724 342 011

Začátek rezervace: 18. 06. 2023 18:00
Konec rezervace: 30. 06. 2023 23:59
Začátek tipování:  01. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2023 00:00
Zadal: Benešovská Liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 

SDH DAMĚNICE

 

Vás zve na XII. ročník soutěže v požárním útoku

 

O pohár SDH Daměnice

pořádáné jako 3.kolo Benešovské

 a současně 5.kolo táborské hasičské ligy

 

1. července 2023, hřiště Daměnice

 

9.30-10.30    registrace

10.45            Nástup

11.00            Start soutěže

 

propozice:

Soutěž bude probíhat jako společné kolo Benešovské hasičské ligy a Táborské hasičské ligy. Bude se řídit pravidly BNL a THL. 

Startovní pořadí

-        Registrace bude probíhat přes rezervační systém FIRESPORT.EU

-        Pořadatel má právo dle předchozí domluvy přednostně rezervovat maximálně 5 mužských a 5 ženských družstev. Pro přednostní rezervaci volejte na 724342011.

Prezence družstev a startovné

-        Každé družstvo má pouze 1 soutěžní pokus a musí se při prezenci nahlásit, zda se účastní soutěže BNL, THL nebo chce svůj soutěžní pokus přihlásit do obou lig zároveň.

-        Startovného je ve výši:

  • 300 Kč – přihlásit pouze do BNL
  • 300 Kč – přihlásit pouze do THL
  • 600 Kč – přihlásit do obou lig (BNL + THL)

Vyhlašované kategorie

-        V rámci BNL se bude soutěžit v kategoriích muži a ženy

-        V rámci THL se bude soutěžit v kategoriích muži, ženy a veteráni

  • V kategorii veteránů musí být min. věk pěti soutěžících 35 let a více, dva soutěžící min věk 30 let a více. V kategorii veteránů je povoleno zapůjčení jednoho závodníka nad 30 let.

Půjčování žávodníků

-        V rámci jedné kategorie je možno zapůjčit max 1 soutěžící

-        V rámci THL je umožněno zapůjčit 2 soutěžící, ale družstvo bude bez bodového ocenění (pouze o ceny)

-        V rámci THL kategorii veteránů je povoleno zapůjčení 1 závodníka nad 30 let

Příprava na základně

-        Časový limit pro přípravu na základně je 4 minuty

Provedení útoku

-        V rámci THL savice nemusí být po ukončení útoku sešroubovány

-        V rámci BNL savice musí být po ukončení útoku sešroubovány

Finále (rozstřel)

-        Finále se budou účastnit 4 družstva mužů a 4 družstva žen.

-        Kvalifikují se 3 nejrychlejší útoky daného dne v kategorii muži/ženy (nezávisle na lize).  A čtvrté družstvo se kvalifikuje na základě času nejrychleji sraženého terče, a to ze všech ostatních družstev, která svůj soutěžní útok dokončí (nezávisle na lize).


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-damenice-13016.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Drahňovice BNBenešovská Liga
22Bezděkov pod Třemšínem PBBenešovská Liga
33Oltyně TAPetra Novotná
44Chářovice ŠPONABNBenešovská Liga
55Slapy TAAleš Tůma
66Zdislavice BNBenešovská Liga
77Daměnice BNBenešovská Liga
88Strmilov JHMartin Tuček
99Nalžovice PBBenešovská Liga
1010Rybova Lhota TAAleš Tůma
1111Žernovice PTLukáš Jankovec
1212Velká Chyška PEZdeněk Mařinec
1313Makov TAVeronika Mašková
1414Tomice BNHana Jarolímková
1515Dobronice u Chýnova TAJiří Menšík
1616Malovice BNKarel Trefil
1717Řepeč TABenešovská Liga
1818Chotěmice TAMilan Pádivý
1919Český Rudolec JHStanislav Dolský
2020Křenovice CBDavid Mádl
2121Choustník TADavid Dvořák
2222Radošovice BNBenešovská Liga
2323Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
2424Jaronice CBJan Dvořák
2526Žďár JHJARDA73
2627Nová Ves u Chýnova TAMichal Jůza
2728Načeradec BNLukáš Vítek
2829Nahoruby BNJaromír
2930Řepeč TAOndřej Mrzena
3050Božejovice TAJakub Vávrovský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratměřice BNBenešovská Liga
22Oltyně TAPetra Novotná
33* Martomice-Benešovská Liga
44Radošovice BNAnna Škvorová
55Zdislavice Benešov BNVeronika
66Slapy XTAAleš Tůma
77Chlum BNSDH Chlum
88Malovice BNBenešovská Liga
99Daměnice BNBenešovská Liga
1010Šebířov TALucka
1111Dalovy BNIvana Novotná
1212Makov TAVeronika Mašková
1313Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
1414Chrbonín TAJiří Menšík
1516Nová Včelnice JHNela Kupková
1617Chářovice BNBarbora Bogdanová
1718Smrkov TAKateřina Macková
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Daměnice BNBenešovská Liga
22Chotěmice TAPatrik Baláž
33Svaté Pole PBJosef Volf


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Drahňovice BN16,2316,7916,792020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Daměnice BN16,8516,7316,852022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Drahňovice BN16,9216,8416,922021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zdislavice ABN16,8317,0217,022021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Daměnice BN17,0516,9317,052020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chářovice ŠponaBN10,0817,1417,142021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Malovice BN16,9717,1717,172023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sedlčany PB17,1816,6417,182021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ctiboř BN17,1917,0817,192020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Křenovice CB17,0117,2417,242023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Žernovice PT16,9117,2517,252023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zdislavice BN17,2916,8717,292022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chářovice ŠponaBN17,4017,4117,412020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,8117,4217,422023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,8117,4217,422023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nalžovice PB17,4217,3317,422021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Tomice BN17,2017,4517,452023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chářovice ŠponaBN17,5717,3017,572023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chářovice BN17,5717,3017,572023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dobronice u Chýnova TA17,5917,0517,592023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Nalžovice PB17,6117,6017,612023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Český Rudolec JH17,7416,2917,742023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,8116,9917,812022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Malovice BN17,9317,8417,932020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Strmilov JH17,9517,7317,952023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Makov TA17,5517,9817,982023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Ves u Chýnova TA18,0118,0918,092020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Daměnice BN17,1718,1218,122021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Drahňovice BN17,0718,1318,132023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Drahňovice BN17,0718,1318,132023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jaronice CB18,2417,9918,242023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Nová Ves u Chýnova TA17,9418,2418,242023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Jaronice CB18,2417,9918,242023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Žďár JH18,2817,7718,282023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Ctiboř BN18,0918,2818,282022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Skrýchov u Malšic TA18,0918,3518,352023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dobronice u Chýnova TA18,3818,2018,382022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Tomice BN18,1018,4018,402022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chotěmice TA18,4017,7418,402023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Načeradec BN18,2018,4118,412021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Radošovice BN18,4518,1818,452022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Zdislavice BN18,2118,5618,562020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Radošovice BN18,1418,6218,622023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Horní Měcholupy AB18,6618,6318,662022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Rybova Lhota TA17,8918,6618,662020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Makov TA18,7717,6018,772021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Malovice BN18,8017,9418,802021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Skrýchov u Malšic TA18,8017,6718,802020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Tomice BN18,8517,7418,852021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Křížkový Újezdec PH18,5918,8618,862021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Načeradec BN18,7518,8618,862023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Načeradec BN18,9117,8818,912020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tomice BN17,4718,9418,942020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  - Křížkový Újezdec-17,1918,9718,972020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Skalice PB18,9818,9518,982021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Božejovice TA18,1219,0219,022020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radošovice BN18,4719,2319,232021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Makov TA17,9919,2819,282020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Rybova Lhota TA19,5118,3719,512021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Makov TA18,2119,7119,712022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Radošovice BN18,8219,7519,752020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Zdislavice BN17,4319,8019,802023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Ctiboř BN17,1119,8019,802021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zdislavice BN17,4319,8019,802023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Šebířov TA19,8819,7519,882020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Choustník TA19,7619,8819,882023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Svaté Pole PB19,8917,7219,892020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Odlochovice BN18,1819,9519,952020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Řepeč DTA20,0019,6220,002023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Velká Chyška PE20,0419,6220,042022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Křivsoudov BN20,1220,4920,492021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nahoruby BN19,1320,5420,542023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Střezimíř KohoutiBN20,5719,3320,572021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Čechtice BN20,7520,7820,782021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Chářovice BBN21,3121,2521,312020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Křivsoudov BN20,5121,3521,352020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Chmelná BN21,7021,5621,702020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Sloup APZ21,1821,7721,772022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Malšice TA22,4422,2922,442021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Velká Chyška PE22,5722,1422,572023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Sloup BPZ22,3622,6722,672022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Čechtice BN20,8422,8422,842020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Velká Chyška PE23,1422,7323,142021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Moraveč TA23,7921,2923,792020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Rybova Lhota TA24,5224,1124,522023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Šebířov TA25,3524,8725,352021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Velká Chyška PE31,6523,0231,652020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Čechtice BN18,7031,9231,922022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Vračkovice BN33,7334,7934,792022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Daměnice BNNPNPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Slapy TANPNPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Nová Ves u Chýnova TA17,4418,05NP2022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Choustník TANPNPNP2020/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Oltyně TANPNPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Býkovice BN34,1534,11NP2022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Božejovice TANPNPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Daměnice BNNPNPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Zdislavice BBNNPNPNP2021/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Řepeč TANPNPNP2023/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Malovice BN17,2217,30NP2022/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/28 Daměnice, 4. kolo BNL ( 2B )
BNL
2013/07/06 Daměnice, 3. kolo BNL ( 2B )
BNL
2014/07/05 Daměnice, O pohár
BNL
2015/07/04 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2016/07/02 Daměnice, hřiště, O pohár SDH Daměnice
BNL
2017/07/01 Daměnice, 3. kolo BNL- denní soutěž
BNL
2018/09/15 Daměnice, denní soutěž
BNL
2019/07/06 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
2020/08/22 Daměnice, BNL Daměnice
BNL
2021/07/10 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2022/07/09 Daměnice, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Daměnice
BNL
2023/07/01 Daměnice, O pohár SDH Daměnice - 3. kolo BNL + 5. kolo THL
BNL
2023/07/01 Daměnice, O pohár SDH Daměnice
THL
2024/06/29 Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice
BNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/22 Zdislavice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Zdislavice
BNL
2024/06/29 Daměnice, 2. kolo BNL + 4. kolo THL Daměnice
BNL
2024/07/13 Velká Chyška, 3. kolo Benešovské hasičské ligy Velká Chyška
BNL
2024/07/14 Makov, 4. kolo Benešovské hasičské ligy Makov
BNL
2024/07/20 Malovice, 5. kolo Benešovské hasičské ligy Malovice
BNL
2024/07/21 Olbramovice, 6. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice
BNL
2024/08/10 Načeradec (noční), 7. kolo Benešovské hasičské ligy Načeradec (noční)
BNL
2024/08/17 Chářovice, 8. kolo Benešovské hasičské ligy Chářovice
BNL
2024/08/31 Nalžovice, 9. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice
BNL
2024/09/01 Nalžovice, 10. kolo Benešovské hasičské ligy Nalžovice
BNL
Kdy Kde Liga