Dolany 2020 - HE Dolany

Liga: BIOMAC HE
Místo: Dolany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 09. 2020 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 09. 2020 18:00
Konec rezervace: 19. 09. 2020 11:00
Začátek tipování:  19. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2020 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolany-11328.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká Bystřice OLTomáš Navrátil
22Břidličná BRBernard ŠAFAŘÍK
33Radíkov OLJaroslav Bokůvka
44Dolní Libina SUAdéla Blažková
55Kožušany OLPetr Zmeškal
66Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
77Janovice BRTomáš Nebes
88Kokory PRLibor Daňa
99Štíty SUVíťa
1010Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Hrabišín SURoman Jírů
1313Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1414Křenovice PRJiří Kočař
1515Radíkov PRRadim
1616Ráječek SUVíťa
1717Chválkovice BETAOLBernard ŠAFAŘÍK
1818Dětkovice PVLukáš Kovařík
1919Plinkout OLivo šnejdar
2020Otinoves PVJan Kolář
2121Nenakonice OLJiří Tomecek
2222Dětkovice APVLadislav Kořínek
2323Olešnice OLLudvík Drapl
2424Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
2525Přáslavice OLBarbora Ivanová
2629Hrabůvka PRHonza
2731Bludov RáječekSUlallin
2832Mladeč OLRadek Hégr
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pěnčín PVJiřina Navrátilová
23Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
34Hlubočky OLPavla Jahnová
45Blatec OLJitka Hrabalová
56Dolní Libina SUAdéla Blažková
67Šumvald OLNikola Tylová
78Bílovice UHDominika Švecová
89Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
910Dětkovice PVLadislav Kořínek
1011Cholina OLSabina Hájíčková
1112Přáslavice OLBarbora Ivanová
1213Haňovice OLKarolína Studená
1314Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
1415Bílovice UHJíří Skopal
1517Nenakonice OLJiří Tomecek
1618Vojnice OLAdriana Šulcová
1725Pěnčín PVJiřina Navrátilová
1830Dub nad Moravou OLBarbora Paráková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabišín SU166,62169,95169,952020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR170,31175,96175,962020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ráječek SU176,59176,47176,592020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Janovice BR178,21179,47179,472020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov PR176,39179,68179,682020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křenovice PR181,23180,83181,232020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV172,89182,70182,702020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kožušany OL183,18177,59183,182020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Libina SU181,96185,11185,112020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nenakonice OL181,88188,80188,802020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Plinkout OL185,88189,41189,412020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velká Bystřice OL183,78197,55197,552020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL200,04174,40200,042020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Seloutky PV212,38193,14212,382020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Břidličná BR208,57235,47235,472020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL267,27273,00273,002020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV175,07193,79193,792020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL195,94186,48195,942020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice PV198,66189,95198,662020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dolní Libina SU198,80185,60198,802020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice PV200,40209,53209,532020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čechy pod Kosířem PV182,05212,93212,932020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nenakonice OL214,17229,43229,432020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dolany OL208,04231,90231,902020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Blatec OL188,43238,00238,002020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Šumvald OL247,58210,82247,582020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dub nad Moravou OL194,30269,21269,212020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Droždín ChvadrožOL372,50352,67372,502020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Přáslavice OL189,01425,38425,382020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/13 Dolany, OL,
BIOMAC HE
2009/09/12 Dolany - noční, OL,
BIOMAC HE
2018/09/15 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2019/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2020/09/19 Dolany, HE Dolany
BIOMAC HE
2021/09/18 Dolany, BIO-HE Dolany
BIOMAC HE
2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže