Dolany 2024 - Dolany (2B - noční)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Dolany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 07. 09. 2024 20:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 09. 2024 18:00
Konec rezervace: 07. 09. 2024 19:00
Začátek tipování:  01. 09. 2024 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2024 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dolany-14068.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabišín SU166,62169,95169,952020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR170,31175,96175,962020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ráječek SU176,59176,47176,592020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Janovice BR178,21179,47179,472020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov PR176,39179,68179,682020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křenovice PR181,23180,83181,232020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV172,89182,70182,702020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kožušany OL183,18177,59183,182020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Libina SU181,96185,11185,112020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nenakonice OL181,88188,80188,802020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Plinkout OL185,88189,41189,412020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velká Bystřice OL183,78197,55197,552020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL200,04174,40200,042020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Seloutky PV212,38193,14212,382020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Břidličná BR208,57235,47235,472020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL267,27273,00273,002020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV175,07193,79193,792020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL195,94186,48195,942020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice PV198,66189,95198,662020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dolní Libina SU198,80185,60198,802020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice PV200,40209,53209,532020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Čechy pod Kosířem PV182,05212,93212,932020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nenakonice OL214,17229,43229,432020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dolany OL208,04231,90231,902020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Blatec OL188,43238,00238,002020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Šumvald OL247,58210,82247,582020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dub nad Moravou OL194,30269,21269,212020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Droždín ChvadrožOL372,50352,67372,502020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Přáslavice OL189,01425,38425,382020/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/13 Dolany, OL,
BIOMAC HE
2009/09/12 Dolany - noční, OL,
BIOMAC HE
2018/09/15 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2019/09/14 Dolany, Noční hasičská soutěž na 2B
-
2020/09/19 Dolany, HE Dolany
BIOMAC HE
2021/09/18 Dolany, BIO-HE Dolany
BIOMAC HE
2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B)
BIOMAC HE
2023/09/09 Dolany, 11. kolo BIOMAC HE - Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga