Bolelouc, Výletiště u splavu 2019 - Pohárová noční soutěž, 2B

Liga: -
Místo: Dub nad Moravou
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 06. 2019 19:00
Kontakt:   Marek Kopeček
Telefon:  728628779

Začátek rezervace: 12. 05. 2019 19:00
Konec rezervace: 07. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  08. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 08. 06. 2019 00:00
Zadal: Marek Kopeček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Pohárová noční soutěž pro muže a ženy na 2B. (Sportovní hadice povoleny.) Soutěž je dvoukolová. První kolo se běží za světla a druhé za tmy. Soutěž se koná v Dubu nad Moravou místní části Bolelouc na hasičském výletišti u splavu. Plánovaný příjezd družstev do 19:00. V 19:15 slavnostní nástup a 19:30 start soutěže. Soutěž je dle pravidel požárního sportu. Pokud však přijede větší počet týmů, bude upraven čas na přípravu základny.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dub-nad-moravou-10445.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dub nad Moravou ženyOLMarek Kopeček
22Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
33Kokory PRLibor Daňa
44Císařov Ženy PRBarbora Paráková
55Bělkovice-Lašťany mužiOLMarek Kopeček
66Náměšť na Hané ženyOLMarek Kopeček
77Šumvald OLBoB Kobylka
88Grygov OLAdam Dvorský
99Dub nad Moravou mužiOLMarek Kopeček
1010Mladeč ŽenyOLAneta Kreuzziegerová
1111Blatec Ženy OLJitka Hrabalová
1212Nenakonice OLJiří Tomecek
1313Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
1414Drahlov ženyOLMichaela Psotová
1515Hoštice MužiKMAntonín Novák
1616Otinoves PVTomáš Růžička
1717Sobíšky PRJiří Kočař
1818Chvalnov KMBarbora Paráková
1919Nenakonice ženyOLKateřina Kopečková
2020Velký Týnec MužiOLJan Jeřábek
2121Zborovice KMMarek Kopeček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šumvald OL16,1916,5816,582019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Velký Týnec OL16,2516,7916,792019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Hoštice KM16,5616,8216,822019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Nenakonice OL15,4117,8417,842019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Chvalnov KM18,4118,7918,792019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Kokory PR17,3619,2019,202019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Grygov OL20,0521,0021,002019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Bělkovice-Lašťany OL24,3618,6824,362019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Dub nad Moravou OL26,9927,1227,122019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Zborovice KM17,5927,9127,912019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Otinoves PVNPNPNP2019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Sobíšky PRNPNPNP2019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladeč OL20,3120,5720,572019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Dub nad Moravou OL20,9820,3020,982019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Blatec OL20,5621,1821,182019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Tovačov PR22,6822,8522,852019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Drahlov OL22,8224,8024,802019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Nenakonice OL20,3329,7129,712019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Císařov PR19,5233,9633,962019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Nětčice KM18,1635,1335,132019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2019/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/07/31 Lukavice, sportovní areál, 4. kolo Podorlické ligy v požárním útoku
-
2021/07/31 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda - VII. ročník
-
2021/07/31 Hřiště SDH Komárov, 8. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/07/31 Francova Lhota, Francova Lhota
-
2021/07/31 Hřiště Kostelany, O pohár starosty Obce
-
2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž
-
2021/07/31 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž na 2B
-
2021/08/01 místní fotbalové hřiště, 16.ročník pohárové soutěže
-
2021/08/01 Bolatice, hřiště FK Bolatice, 8.kolo MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2021/08/06 Bystřička - Hřiště u Lukášů, 15.ročník noční pohárové soutěže na Bystřičce
-
2021/08/07 za kulturním domem, Stará Ves 2b
-
2021/08/07 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 MSP Oldřišov, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2021
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II.rocik O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/07 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2021/08/07 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž
-
2021/08/07 Vrbětice, Noční soutěž 2B
-
2021/08/08 Dolní Bečva, 59. ročník soutěže o putovní pohár Štít Radhoště
-
2021/08/08 Větřkovice - sportovní areál, IX. kolo MSL 2021 - Větřkovice 8.8.2021
-
2021/08/08 Neplachovice, sportovní areál, 10. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/13 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/14 Sádek Areál, Sádek, Areál, 11. kolo Moravskoslezského poháru
-
2021/08/15 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2021/08/21 Zámecký park Velká Bystřice, X.ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2021/08/21 Neuměř, Sportovní hřiště, Memoriál Miroslava Becka
-
2021/08/21 Mnichov-hřiště, Vrbno pod Pradědem, 3B
-
2021/08/21 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr. Bočka & Putovní pohár starosty města
-
2021/08/21 Hřiště Vítonice, Putovní pohár MH Vítonice
-
2021/08/21 Loučka - Společenský areál, 1.ročník noční soutěže o pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/28 Vysokov, pomník u Myslivce, O pohár starostky obce Vysokov
-
2021/08/28 KAROLINKA, údolí Raťkov, 52.ročník,Raťkovská Grapa
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče
-
2021/08/28 Cvičiště u hasičské zbrojnice, I. Ročník Morkovských nočních útoků
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/03 Areál SDH, Noční soutěž,2B
-
2021/09/10 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2021/09/11 Areál Plaza, Junior cup
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Suchonice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2021/09/11 Újezd, Újezd
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
Kdy Kde Liga