Bolelouc, Výletiště u splavu 2019 - Pohárová noční soutěž, 2B

Liga: -
Místo: Dub nad Moravou
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 06. 2019 19:00
Kontakt:   Marek Kopeček
Telefon:  728628779

Začátek rezervace: 12. 05. 2019 19:00
Konec rezervace: 07. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  08. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 08. 06. 2019 00:00
Zadal: Marek Kopeček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Pohárová noční soutěž pro muže a ženy na 2B. (Sportovní hadice povoleny.) Soutěž je dvoukolová. První kolo se běží za světla a druhé za tmy. Soutěž se koná v Dubu nad Moravou místní části Bolelouc na hasičském výletišti u splavu. Plánovaný příjezd družstev do 19:00. V 19:15 slavnostní nástup a 19:30 start soutěže. Soutěž je dle pravidel požárního sportu. Pokud však přijede větší počet týmů, bude upraven čas na přípravu základny.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dub-nad-moravou-10445.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dub nad Moravou ženyOLMarek Kopeček
22Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
33Kokory PRLibor Daňa
44Císařov Ženy PRBarbora Paráková
55Bělkovice-Lašťany mužiOLMarek Kopeček
66Náměšť na Hané ženyOLMarek Kopeček
77Šumvald OLBoB Kobylka
88Grygov OLAdam Dvorský
99Dub nad Moravou mužiOLMarek Kopeček
1010Mladeč ŽenyOLAneta Kreuzziegerová
1111Blatec Ženy OLJitka Hrabalová
1212Nenakonice OLJiří Tomecek
1313Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
1414Drahlov ženyOLMichaela Psotová
1515Hoštice MužiKMAntonín Novák
1616Otinoves PVTomáš Růžička
1717Sobíšky PRJiří Kočař
1818Chvalnov KMBarbora Paráková
1919Nenakonice ženyOLKateřina Kopečková
2020Velký Týnec MužiOLJan Jeřábek
2121Zborovice KMMarek Kopeček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/17 Vidče u hasičárny, Videčská vlna, noční pohárová soutěž na2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/25 Hřiště, Otinoves
-
2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves
-
2020/07/25 Fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE
-
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 hasičské cvičiště, O pohár SDH Milotice nad Bečvou
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
-
2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany
-
2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany
-
2020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2020/08/09 Větřkovice - sportovní areál, 7. kolo MSL Větřkovice
-
2020/08/09 Valašská Polanka, Pohárová soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
Kdy Kde Liga