Loukov 2014 - O putovní pohár starosty SDH Loukov

Liga: PHL
Místo: Loukov
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 23. 08. 2014 14:00
Kontakt:   Martin Rosecký
Telefon:  725 381 968

Začátek rezervace: 11. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 23. 08. 2014 10:00
Začátek tipování:  09. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2014 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 13:45, start prvního družstva 14:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Náběh k základně a povrch kolem základny z asfaltu
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-loukov-2014-08-23-4537.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov KMMartin Ondra
22Roštění KMMartin Ondra
33Mistřice UHMartin Ondra
44Nová Dědina KMKarel Strýc
55Ludslavice KMPavel Lužík
66Litenčice KMmirrao
77Karolín KMMartin Ondra
88Počenice KMPavel Přecechtěl
99Vítonice KMHonza Bělík
1010Tučapy KMRené Jašek
1111Pravčice KMMishi
1212Nětčice KMPavel Žůrek
1313Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
1414Rymice KMRadim Svěchota
1515Luboměř NJAdam Melichar
1616Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1717Loučka VSOndřej
1818Mikulůvka MužiVSTomáš Žamboch
1919Mladcová ZLOndra Struška
2020Valšovice (Hranice VI) PRBarbora Švehlová
2121Martinice KMTom Mladší
2222Hlubočky OLHlubočky
2334Zahnašovice KMPetr Miklík
2435Polkovice PRDaniel Peřina
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loukov KMMartin Ondra
22Zahnašovice KMMartin Ondra
33Rychlov KMMartin Ondra
44Tučapy KMRené Jašek
55Bílany KMPetra
66Nětčice AKMBarbora Bajerová
77Rymice KMRadim Svěchota
88Nětčice BKMBarbora Kuchtová
99Počenice KMKača Bělíková
1010Hlinsko PRPetr Beránek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR16,9316,8616,932017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahnašovice KM16,9616,7716,962016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ludslavice KM16,9016,9916,992018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice KM16,7917,0117,012018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Babice VS16,9317,1617,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Špičky PR16,8117,3117,312018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radíkov PR17,3316,8317,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pravčice KM17,1317,4117,412013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hlubočky OL17,5817,2217,582014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pravčice KM17,6317,5417,632016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Luboměř NJ17,4517,7217,722014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahnašovice KM17,6817,7217,722018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ludslavice KM17,4517,7617,762013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zahnašovice KM17,8217,0517,822014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Podhradní Lhota KM17,8917,7917,892017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plumlov PV16,7717,9017,902017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ratiboř VS17,9117,8617,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Špičky PR17,6017,9417,942016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Babice VS16,82117,9717,972017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mladcová ZL18,0517,3418,052017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zahnašovice KM17,8818,0618,062013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mistřice UH17,3618,0718,072014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zahnašovice KM18,1016,6718,102017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Valšovice (Hranice VI) PR18,1217,6518,122014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mladcová ZL17,9218,1318,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mistřice UH17,4918,1518,152018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vítonice KM18,1517,8218,152013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Martinice KM18,2418,1918,242014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Špičky PR17,5918,2518,252015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludslavice KM17,8418,3018,302015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Rymice KM18,2518,3418,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hlubočky OL20,4718,3618,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mladcová ZL18,0618,3918,392013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radkova Lhota PR18,4118,0918,412016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pravčice KM17,4218,4218,422017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Valšovice (Hranice VI) PR18,4317,7218,432015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mistřice UH18,4817,8518,482015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Radkova Lhota PR18,4818,3818,482017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Karolín KM18,5018,1718,502016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zahnašovice KM18,5218,2218,522015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Karolín KM18,5317,4918,532014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Rymice KM18,2118,5518,552018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Rychlov KM18,0718,5818,582013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Litenčice KM18,6418,6718,672014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hrabůvka PR18,7417,0418,742018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Polkovice PR18,7717,9518,772014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mladcová ZL18,1718,8218,822018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Karolín KM18,8418,6718,842018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rymice KM18,1618,8918,892017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Podhradní Lhota KM18,8918,5418,892018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Valšovice (Hranice VI) PR18,9017,0718,902018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Počenice KM18,9218,7818,922013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Ludslavice KM18,4419,0119,012016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Karolín BKM17,5619,0219,022013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Valšovice (Hranice VI) PR17,0919,0319,032017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Luboměř NJ19,0618,5119,062015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Rychlov KM18,2619,0719,072016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Litenčice KM18,8619,1119,112015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Křenovice PR19,1518,4619,152018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Šarovy ZL18,0319,2219,222015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Rajnochovice KM18,9219,3619,362013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Rychlov KM18,9019,3619,362015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Rymice KM18,4719,3719,372015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Ludslavice KM18,7019,3819,382014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Litenčice KM19,4118,0419,412016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Sulimov KM19,4319,4319,432015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hlinsko PR19,4519,3319,452017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Karolín KM18,7119,5019,502015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Roštění KM19,6218,7119,622014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Roštění KM19,6319,1519,632017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Litenčice KM19,6418,6719,642017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hlubočky OL18,3619,6619,662015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Vítonice KM19,7118,2519,712016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Vítonice KM19,7219,6019,722017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Roštění KM19,7618,2119,762018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Radkova Lhota PR17,4219,8619,862015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nová Dědina BKM19,9019,8219,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Paršovice PR19,1619,9219,922013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Rychlov KM19,3320,2320,232014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Počenice KM19,1820,3220,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Roštění KM20,0820,3820,382013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Rouské PR19,1020,5320,532016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Podhradní Lhota KM18,3720,5920,592013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Vítonice KM20,6517,9120,652014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Tučapy KM20,7519,8920,752018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dětkovice VY20,8718,6520,872018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hlinsko PR20,8917,6620,892013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Vítonice KM20,4220,9220,922018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Karolín KM21,0417,4021,042017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nová Dědina BKM18,9121,2521,252015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Loukov KM21,2621,3721,372015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Tučapy KM21,4421,2221,442013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Provodovice PR21,4520,7121,452013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Nová Dědina KM21,0821,5221,522013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Počenice KM21,4921,6321,632015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Nová Dědina KM21,7018,8621,702017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Podhradní Lhota KM21,9421,5821,942016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Loukov KM21,6721,9821,982017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Loukov KM20,7822,0522,052013/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Mladcová ZL21,8422,3022,302015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/02 Loukov , KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2004/08/02 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/07/30 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/07/29 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/08/12 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2008/07/26 Libosváry, PR, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/07/25 Loukov-Libosváry, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/07/24 Loukov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2013/08/24 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2014/08/23 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2015/08/22 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2016/08/13 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2017/06/24 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2019/07/13 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B
VHL
2019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova
PHL
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga