Mladeč 2023 - 3. kolo BIOMAC HE - Mladeč (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Mladeč
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 10. 06. 2023 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 06. 2023 18:00
Konec rezervace: 10. 06. 2023 10:00
Začátek tipování:  10. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 10. 06. 2023 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladec-13196.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladeč OLBIOMAC Hanácká extraliga
22Plinkout OLEliška Blažková
33Třeština SUKlára Blažková
44Břevenec OLMichal Surma
55Bludov SUTomáš Riedl
66Velká Bystřice OLOndra Šafařík
77Břidličná BRJaromir Pavlik
88Dolany OLAdam Kala
99Janovice BRTomáš Růžička
1010Sobotín SUEliška Blažková
1111Chořelice OLPatrik Horák
1212Alojzov PVNatálie Hudcová
1313Chválkovice OLOndra Šafařík
1414Hrabišín SUVeronika Koulová
1515Bezděčí u Trnávky SYLudvík Drapl
1616Domamyslice PVJakub Hlavinka
1717Olešnice XOLLudvík Drapl
1818Alojzov PVLukáš Říčař
1919Střelice OLEliška Blažková
2022Těšetice TyfočáciOLJan Svoboda
2123Olešnice XOLLukáš Hampl
2224Bohuslavice SUPavel Dostál
2325Chořelice OLStepan Machata
2426Šumvald OLPetr Čamek
2527Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
2650Měrotín OLPatrik Horák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Haňovice OLMafka Sobotová
22Dolní Libina SUVeronika Koulová
33Cholina OLSabina Hájíčková
44Vojnice OLTereza Košůtková
55Šumvald OLNikola Hamplová
66Pěnčín PVKristýna Nováková
77Chválkovice OLOndra Šafařík
89Dolany OLDominika Švecová
910Bezděčí u Trnávky SYLubomír Kadlec
1011Dub nad Moravou OLLucie Smékalová
1112Chořelice OLStepan Machata
1213Hrabišín SUVeronika Žáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Libina SU16,4817,4917,492024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Haňovice OL17,6416,8517,642024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Třeština SU17,4518,0018,002024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Vojnice OL18,1417,8018,142024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Dub nad Moravou OL17,5218,3018,302024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Břevenec OL18,5917,3918,592024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Hrabišín SU16,8519,3019,302024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Pěnčín ŠtikyPV16,9619,9719,972024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Kožušany OL19,3620,0720,072024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Olešnice OL20,2119,6220,212024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Velký Týnec OL20,2719,8220,272024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Bezděčí u Trnávky SY20,9518,8320,952024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Cholina OL21,7121,2421,712024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL17,4022,3622,362024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Grygov OL26,7926,8926,892024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Olšovec PRNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Dolany OLNPNPNP2024/06/08 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2022/09/17 fotbalové hriště Mladeč, O Putovní pohár starosty obce Mladeč
-
2023/06/10 Mladeč, 3. kolo BIOMAC HE - Mladeč (3B)
BIOMAC HE
2023/09/02 Mladeč, O putovní pohár starosty obce Mladeč
-
2024/06/08 Mladeč, Mladeč (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B)
BIOMAC HE
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga