Mladeč 2024 - Mladeč (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Mladeč
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 06. 2024 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 06. 2024 18:00
Konec rezervace: 08. 06. 2024 11:00
Začátek tipování:  02. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 08. 06. 2024 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladec-14060.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nemrlov SUVlastimil Hanák
22Bludov SUAdéla Haitmarová
33Břidličná BRnepřihlášen
44Hlubočky OLDaniel Dvořák
55Janovice BRJíří Skopal
66Těšetice OLJan Přidal
77Plinkout OLVeronika Koulová
88Velká Bystřice OLMiroslav Mandys
99Olešnice RezervaOLSDH Olešnice REZERVA
1010Kožušany OLTomáš Navrátil
1111Dolany OLJaromir Pavlik
1212Pasohlávky BBOVeronika Koulová
1313Nenakonice OLLucie Smékalová
1414Brníčko SUDominik Hanák
1515Ludéřov OLJan Palička
1616Hrabišín SUAdéla Haitmarová
1717Střelice OLAdéla Blažková
1818Třeština SUAdéla Haitmarová
1919Náměšť na Hané OLSDH Olešnice REZERVA
2020Břevenec OLRV91
2121Chořelice OLStepan Machata
2222Bílovice CPVIveta Říčařová
2323Šumvald OLBoB Kobylka
2424Bezděčí u Trnávky SYLubomír Kadlec
2525Chválkovice OLOndřej Šafařík
2626Nová Dědina OLJan Brachtl
2729Břidličná BRnepřihlášen
2830Partutovice PRŠtěpán Dreiseitel
2936Pičín PBTomáš Pikal
3037Olešnice XOLLukáš Hampl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Libina SUVeronika Koulová
22Náměšť na Hané OLLinda De Roecková
33Vojnice OLTereza Košůtková
44Třeština ženySUSDH Olešnice REZERVA
55Cholina OLSabina Hájíčková
66Hrabišín SUAdéla Haitmarová
77Nová Dědina OLAdéla Haitmarová
88Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
99Haňovice OLPetra Hájíčková
1010Grygov ženyOLVeronika Prečanová
1111Bezděčí u Trnávky SYPavla Komoňová
1212Břevenec OLNikola Tylová
1313Břidličná BRnepřihlášen
1414Olšovec PRLenka Zdráhalová
1515Pěnčín PVNatálie Přecechtělová
1616Dolany OLMichaela Tošovská
1717Olešnice ženyOLSDH Olešnice REZERVA
1819Ďáblice ABVeronika Koulová
1923Velký Týnec OLVeronika Elsnerová
2040Kožušany OLPetr Zmeškal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděčí u Trnávky SY17,4918,1118,112023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL18,7516,4218,752023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vojnice OL18,9317,9618,932023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dolní Libina SU18,6418,9618,962023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hrabišín SU19,1818,2119,182023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolany OL19,7520,8820,882023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Šumvald OL21,6719,9721,672023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dub nad Moravou OL47,0147,5747,572023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chořelice OLNPNPNP2023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pěnčín PV18,25NPNP2023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Cholina OL18,04NPNP2023/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2022/09/17 fotbalové hriště Mladeč, O Putovní pohár starosty obce Mladeč
-
2023/06/10 Mladeč, 3. kolo BIOMAC HE - Mladeč (3B)
BIOMAC HE
2023/09/02 Mladeč, O putovní pohár starosty obce Mladeč
-
2024/06/08 Mladeč, Mladeč (3B)
BIOMAC HE
2024/08/31 Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga