Myštěves 2019 - O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Myštěves
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 24. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon:  777 970 056

Začátek rezervace: 10. 08. 2019 19:00
Konec rezervace: 24. 08. 2019 10:00
Začátek tipování:  10. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-9998.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Záchlumí UOPořadatelé Pořadatelé
22Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Dubenec TUPořadatelé Pořadatelé
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Krásná Ves MBPořadatelé Pořadatelé
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Chotěmice TAPatrik Baláž
3030Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3131Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
3232Kynice HBTomáš Francl
3333Trnov RKdavid rohlena
3434Choltice PADavid čermák
3535Košťálov SMTomáš Tulach
3636Čeperka PAŠárka
3737Frýdštejn JNMartin Bušek
3838Zbožnov CRMilan Vrabec
3939Zderaz CCRJan Tměj
4040Břehy MBPetr Zavrtálek
4141Krotějov SportTALukáš Marek
4242Kamenice Dobšín MBPepa Adam
4344Starý Jičín NJFilip Simper
4445Černčice NAPetr Rak
4546Horní Čermná UOPavel Suldovský
4647Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
4749Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
4850Hrabůvka PRPořadatelé Pořadatelé
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
88Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
99Dětkovice VYVeronika Malíková
1010Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
1111Nevcehle JISabina Maštalířová
1212Nepomuky UOKateřina Krudencová
1313Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1414Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1515Trnov RKdavid rohlena
1616Budišov TRŽaneta Slabá
1718Jeřmanice LIJan Kühnel
1819Dvorce ATAOndřej Steinhäusl
1922Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ15,9415,9815,982019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ15,9415,9815,982019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,1116,1316,132018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,1116,1316,132018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hrabůvka PR15,9416,1716,172019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabůvka PR15,9416,1716,172019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR16,1816,1116,182020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velké Hoštice OP16,1915,9816,192020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC16,0116,2316,232019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC16,0116,2316,232019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,0516,2916,292020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladoňovice TR16,3016,2716,302019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,3016,2716,302019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čechtín TR16,3116,3516,352020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olešná HB15,8116,3816,382019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lavičky ZR16,1916,3816,382019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pasohlávky BO16,1316,3816,382019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,422015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pasohlávky BO16,3316,4416,442020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bašnice JC16,0416,4516,452018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Čikov TR16,2616,4516,452019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čikov TR16,2616,4516,452019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bašnice JC16,0416,4516,452018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nevcehle JI16,0316,4616,462019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Renmotor Jinolice JC16,1416,4716,472017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stará Říše JI16,4716,3316,472020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Myštěves HK16,4716,4516,472019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Libuň JC--16,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Libuň JC16,3616,5116,512015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bašnice JC15,6416,5316,532017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plumlov PV16,5416,3416,542019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velké Hoštice OP16,5416,4616,542018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Velké Hoštice OP16,5416,4616,542018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lavičky ZR16,5416,5816,582018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Letohrad - Kunčice BUO16,6116,2916,612017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Stará Říše JI--16,622015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Oponešice TR16,4416,6216,622018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice BUO16,2816,6316,632019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Letohrad - Kunčice BUO16,2816,6316,632019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Letohrad - Jeleni UO16,5416,6416,642019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Myštěves HK16,2416,6416,642018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Letohrad - Jeleni UO16,5416,6416,642019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Renmotor Jinolice JC--16,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Renmotor Jinolice JC16,0416,6716,672015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Plumlov PV16,2216,6916,692018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Obrubce MB16,7016,4016,702020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Zahnašovice KM16,5116,7016,702020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7516,3516,752018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Letohrad - Kunčice BUO16,5416,7716,772014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Renmotor Jinolice JC16,2416,8416,842013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Plumlov PV16,8116,8816,882020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Černčice NA16,8016,9316,932019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Myštěves HK16,2116,9316,932017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Pšánky HK16,9516,6116,952017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zahorčice ST16,9716,4716,972019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Horní Radechová BNA16,7717,0317,032014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Lavičky ZR--17,032015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Letohrad - Kunčice CUO--17,042015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Letohrad - Kunčice CUO16,4417,0417,042015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Sychotín BK16,8317,0617,062020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pšánky AHK16,3117,0617,062013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nevcehle JI16,3017,0617,062020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Plumlov PV--17,082015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Libuň JC17,0916,8317,092013/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Krotějov TA16,3117,1017,102018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Velký Třebešov NA17,1017,0917,102017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Letohrad - Jeleni UO17,1216,9817,122017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Letohrad - Kunčice DUO17,1416,9917,142019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Prchalov NJ16,5517,1417,142020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Únětice 1911 PJ--17,152015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hrobice PA16,4417,1617,162017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bříšťany JC17,0217,1717,172014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Radostín nad Oslavou ZR16,2017,1817,182018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Starý Lískovec Sport BM--17,182015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Starý Lískovec Sport BM16,9017,1817,182015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Košťálov SM16,5817,2017,202017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Sloup PZ17,2316,5817,232020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bystřec AUO17,1017,2417,242014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Letohrad - Kunčice BUO16,4917,2517,252018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Letohrad - Kunčice BUO16,4917,2517,252018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Žernovník BK--17,262015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Velké Hoštice OP17,2717,0517,272019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Velké Hoštice OP17,2717,0517,272019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bystřec AUO17,2817,1417,282017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Záchlumí UO17,2916,5817,292019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Vřesovice HO16,8317,3017,302019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zderaz CCR16,7117,3117,312020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Zlatá Olešnice JN17,3317,2817,332019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Letohrad - Jeleni UO16,9317,3417,342018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Malá Skála JN17,2217,3417,342018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Letohrad - Jeleni UO16,9317,3417,342018/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Trnov RK17,3616,9517,362014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Prchalov NJ--17,372015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Pšánky AHK17,3716,5017,372014/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bystřec AUO17,3917,4117,412015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Chotěmice TA17,4217,1417,422019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Bašnice JC--17,432015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bašnice JC16,7817,4317,432015/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Frýdštejn JN17,4316,2817,432019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Vésky BUH17,4416,8617,442020/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/30 Areál Myštěves, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/07/11 Benešov u Semil, Benešovský pohár
EXČR
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga