Myštěves 2019 - O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Myštěves
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 24. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Pepa Vašina
Telefon:  777 970 056

Začátek rezervace: 10. 08. 2019 19:00
Konec rezervace: 24. 08. 2019 10:00
Začátek tipování:  10. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysteves-9998.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Záchlumí UOPořadatelé Pořadatelé
22Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Dubenec TUPořadatelé Pořadatelé
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Krásná Ves MBPořadatelé Pořadatelé
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Chotěmice TAPatrik Baláž
3030Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3131Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
3232Kynice HBTomáš Francl
3333Trnov RKdavid rohlena
3434Choltice PADavid čermák
3535Košťálov SMTomáš Tulach
3636Čeperka PAŠárka
3737Frýdštejn JNMartin Bušek
3838Zbožnov CRMilan Vrabec
3939Zderaz CCRJan Tměj
4040Břehy MBPetr Zavrtálek
4141Krotějov SportTALukáš Marek
4242Kamenice Dobšín MBPepa Adam
4344Starý Jičín NJFilip Simper
4445Černčice NAPetr Rak
4546Horní Čermná UOPavel Suldovský
4647Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
4749Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
4850Hrabůvka PRPořadatelé Pořadatelé
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
88Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
99Dětkovice VYVeronika Malíková
1010Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
1111Nevcehle JISabina Maštalířová
1212Nepomuky UOKateřina Krudencová
1313Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1414Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1515Trnov RKdavid rohlena
1616Budišov TRŽaneta Slabá
1718Jeřmanice LIJan Kühnel
1819Dvorce ATAOndřej Steinhäusl
1922Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT15,9915,8415,992017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sloup PZ15,9616,0916,092019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ15,9616,0916,092019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Skrochovice OP16,1216,1816,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,1216,1816,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vitiněves JC16,2816,1116,282014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice VY16,2116,4416,442020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Košťálov SM16,6016,3416,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM16,6016,3416,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevcehle JI--16,602015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,6616,3216,662020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Orlice UO16,1816,6816,682020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Renmotor Jinolice JC15,7416,7116,712020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO16,2016,8016,802017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nepomuky UO16,5117,0017,002019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nepomuky UO16,5117,0017,002019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nevcehle JI17,0616,5317,062019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olešná HB17,0916,5217,092020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kosmonosy MB17,1316,8317,132020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košťálov SM16,1117,1717,172019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SM16,1117,1717,172019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sloup PZ17,1916,2717,192018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Špičky PR17,2016,8517,202018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Orlice UO17,2116,9617,212014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chotíkov PS17,2417,0217,242020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sloup PZ16,9817,2817,282020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myštěves HK16,6417,3117,312017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Košťálov SM17,3116,5417,312020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dětkovice VY16,8717,3317,332019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dětkovice VY16,8717,3317,332019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vitiněves JC16,8317,3517,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Vitiněves JC--17,352015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dvorce TA17,3916,3417,392018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chrášťany LT17,4216,2217,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chrášťany LT--17,422015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hrobice PA17,4316,4517,432018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Košťálov SM16,7117,4817,482017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hrobice ExplosiaPA17,5116,7817,512018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dvorce TA16,1417,5217,522019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malé Hoštice OP17,5316,7317,532019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dolní Přím HK17,5317,5617,562017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Katusice MB17,3017,5817,582018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Katusice MB17,3017,5817,582018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM17,3217,6217,622020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olešná HB17,3217,6317,632019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Markvartovice OP16,9017,6417,642020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jeřmanice LI17,7517,2317,752017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Krásná Ves MB--17,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krásná Ves MB17,8017,5817,802015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Libuň JC17,3917,8117,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň JC--17,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Letohrad - Orlice UO--17,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Orlice UO16,8417,8317,832015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dolní Přím HK17,9617,7317,962014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nepomuky UO17,9717,6617,972020/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Benešov u Semil SM--17,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Benešov u Semil SM17,9916,5017,992015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dolní Přím HK--18,032015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Libuň JC16,9018,0318,032014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dolní Přím HK17,3118,0318,032015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Krásná Ves MB17,1718,0718,072017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dlouhá Ves RK18,0817,5818,082019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dlouhá Ves RK18,0817,5818,082019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Hrobice PA17,1418,1518,152017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dlouhá Ves RK18,1817,9418,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dlouhá Ves RK18,1817,9418,182018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Letohrad - Červená UO17,5318,2118,212019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Letohrad - Červená UO17,5318,2118,212019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jablonec nad Jizerou SM--18,402015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Jablonec nad Jizerou SM17,8718,4018,402015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Myštěves HK--18,512015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Myštěves HK18,5117,7918,512015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dlouhá Ves RK18,5318,5118,532017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Letohrad - Orlice UO18,5818,5718,582013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Myštěves HK18,6018,1418,602014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Nepomuky UO18,5218,6718,672017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Libňatov TU18,9917,7918,992013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nepomuky UO17,4219,0219,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nepomuky UO17,4219,0219,022018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jeníkovice HK19,0418,2419,042014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Letohrad - Červená UO17,1819,0919,092018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Malé Hoštice OP19,1617,6619,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Malé Hoštice OP19,1617,6619,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Hrobice ExplosiaPA16,8919,2019,202019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hrobice ExplosiaPA16,8919,2019,202019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Libuň JC16,7219,2919,292017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Budišov TR19,1019,3619,362019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nepomuky UO19,4619,0719,462015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nepomuky UO--19,462015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Libňatov TU19,4119,5419,542014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Myštěves HK19,6617,6519,662013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Trnov RK19,0719,7319,732014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Vitiněves JC19,1919,7319,732013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dolní Přím HK19,3319,8019,802013/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Letohrad - Kunčice UO17,8619,8119,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Letohrad - Kunčice UO--19,812015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Roudnice HK17,9619,8219,822017/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Libňatov TU19,2319,8419,842015/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Myštěves HK19,6019,8719,872019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Myštěves HK19,6019,8719,872019/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves
VČHL
2014/06/08 Myštěves, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/06/21 Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/06/21 Myštěves, O pohár Myštěves
EXČR
2017/05/07 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/05/05 Myštěves, PKL Myštěves
PKL
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/30 Areál Myštěves, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže