Opatovice 2018 - OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž

Liga: -
Místo: Opatovice
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 23. 06. 2018 22:00
Kontakt:   David Roman
Telefon:  608914177

Začátek rezervace: 31. 05. 2018 15:00
Konec rezervace: 22. 06. 2018 22:00
Začátek tipování:  23. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2018 00:00
Zadal: David Roman

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-opatovice.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH OPATOVICE

 

POŘÁDÁ V SOBOTU

 

23. ČERVNA 2018

 

1. ROČNÍK NOČNÍ SOUTĚŽE

 

OPATOVSKÝ STŘIK

 

           

Místo konání:           OPATOVICE - sportovní areál TJ SOKOL

           

Startovné:                 200,- Kč za družstvo

 

Začátek soutěže:     22:00 hod.

 

Kategorie:                 MUŽI a ŽENY– 2B
           

Soutěž bude probíhat dle pravidel VC OSH Přerov.


 

VYJÍMKA: Možnost zapůjčení 2 cizích závodníků.

 

Povolené hadice B 65 plošná míra 100 mm, C 42 plošná míra 65 mm.

Ohodnocení družstev :

 

Muži:                                                                                

 

1. místo 1200,- Kč + pohár + věcná cena

2. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena

3. místo   800,- Kč + pohár + věcná cena

4. místo   500,- Kč

5. místo   200,- Kč

 

   Ženy:

1. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena

2. místo   800,- Kč + pohár + věcná cena

3. místo   500,- Kč + pohár + věcná cena

4. místo   300,- Kč

5. místo   200,- Kč

 

Družstva soutěží na vlastní nebezpečí. 

 

Rezervace startovního pořadí na www.firesport.eu, nebo na čísle 608914177 – Roman David


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-opatovice-9786.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Opatovice mužiPRDavid Roman
22Hranice mužiPRDavid Roman
33Hrabůvka PRHonza
44Nová Ves mužiFMDavid Roman
55Loučka VSJosef Kundrát
66Opatovice ženyPRDavid Roman
77Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
88Podolí VSJosef Kundrát
99Vsetín mužiVSDavid Roman
1010Tísek mužiNJDavid Roman
1111Olšovec ŽenyPRDavid Roman
1212Odry mužiNJRadek Černý
1313Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1414Tísek ženyNJDavid Roman
1515Podhradní Lhota MužiKMZdeněk Žejdlik
1616Loukov ženyKMmarta
1718Sulimov KMSvatopluk Minařík
1820Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1921Dřevohostice PRPatrik Josiek
2022Býškovice ženyPRjarka kulickova
2123Přílepy KMRadim Kašpárek
2224Sobíšky PRJiří Kočař
2325Únětice 1911PZDavid Roman
2426Partutovice ženyPRVeronika Cibulková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,8816,7516,882008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI--16,882006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Petrovice TR--16,962006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plumlov PV17,0316,8217,032017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR16,7317,1217,122016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV16,9217,1517,152009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Plumlov PV--17,172006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Litava BO16,9717,2017,202009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Úherce PS17,1517,2717,272009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Luboměř NJ17,0217,2717,272016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lavičky ZR17,2916,2717,292009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lhenice TP17,1217,2917,292008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Nevcehle JI--17,292007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nevcehle JI--17,292007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Neplachovice OP17,1717,3017,302009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevcehle JI17,3016,6217,302009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Urbanov JI17,1017,3217,322008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kunovice VS17,1417,3217,322015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Prchalov NJ17,0117,3317,332017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Litava BO17,2717,3317,332008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lestkov SM17,3417,1817,342008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Radíkov PR17,4617,3717,462008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Radíkov PR17,4617,3717,462008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pavlov JI17,4717,4617,472009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Plumlov PV--17,512004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Šarovy ZL--17,512006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Plumlov PV--17,512004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Babice VS17,5217,4617,522018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zahnašovice KM17,5317,2517,532017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velké Hoštice OP17,5417,1117,542009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mladcová ZL17,4117,5417,542017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladcová ZL17,5617,2117,562015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Čechtín TR17,2617,5617,562008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Čechtín TR--17,572006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Plumlov PV--17,592007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Plumlov PV--17,592007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Trnava TR17,2117,6217,622009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Vrbětice ZL17,6317,4517,632009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vrbětice ZL17,6317,4517,632009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Mladcová ZL17,6017,6517,652016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Radíkov PR--17,662006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Radíkov PR--17,662006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Rychlov KM17,6717,6617,672009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Rychlov KM17,6717,6617,672009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Petrovice TR17,4117,6917,692008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Lestkov SM17,2017,7017,702009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Zahnašovice KM17,7117,0117,712016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Prchalov NJ17,7217,6817,722008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Držková ZL17,5617,7217,722009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kunovice VS17,7317,3517,732012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Vacenovice HO--17,742006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Petrovice TR17,7417,2617,742009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Prchalov NJ--17,772006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Mladcová ZL17,5817,7817,782012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Valšovice (Hranice VI) PR17,7717,7917,792016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Babice VS17,7317,8117,812009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Babice VS17,7317,8117,812009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Lestkov SM--17,842007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lestkov SM--17,842007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Olšovec PR17,8517,5317,852010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Špičky PR17,8617,7317,862012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Květinov HB17,5917,8617,862008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Hlinsko PR17,8617,5917,862016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zahnašovice KM16,7617,9017,902018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Luboměř NJ17,9117,8817,912010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Úherce PS--17,912005/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Úherce PS--17,912005/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Šarovy ZL--17,922004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Šarovy ZL--17,922004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Polkovice PR17,8617,9317,932018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Olšovec PR17,9717,5917,972012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Olšovec PR17,9817,6317,982009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Petrovice TR--17,982004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Olšovec PR--17,982007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Olšovec PR17,9817,6517,982009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Olšovec PR--17,982007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Petrovice TR--17,982004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Šarovy ZL17,9817,1117,982008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Strážov KT--17,992006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Špičky PR17,8217,9917,992018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Kámen HB17,4517,9917,992009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Babice VS--18,002004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Babice VS--18,002004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Petrovice BTR--18,032007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Pravčice KM18,0317,6318,032009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Petrovice BTR--18,032007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Pravčice KM18,0317,6318,032009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Valšovice (Hranice VI) PR18,0417,8918,042014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Plumlov PV--18,042003/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Plumlov PV--18,042003/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lavičky ZR--18,052007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Lavičky ZR--18,052007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Vacenovice HO--18,062004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Vacenovice HO--18,062004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Babice VS17,2518,1118,112016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Květinov HB18,1217,3418,122009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Úherce PS--18,142007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Úherce PS--18,142007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Karolín KM18,0018,1418,142009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Opatovice PR18,1417,5718,142017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1998/06/27 Opatovice, PR, Putovní pohár Obecního úřadu Opatovice
EXČR
1999/06/26 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2000/06/24 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2001/06/23 Opatovice, PR, Putovní pohár Obecního úřadu Opatovice
EXČR
2002/06/29 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2003/06/28 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2003/06/28 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
VCPR
2004/06/26 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2004/06/26 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
VCPR
2005/06/25 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2005/06/25 Opatovice, PR, O putovní pohár OZ
VCPR
2006/06/24 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2006/06/24 Opatovice, PR, O pohár zastupitelstva OU
VCPR
2007/06/23 Opatovice, PR, O pohár zastupitelstva OU
VCPR
2007/06/23 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2008/06/28 Opatovice, PR, Pohár zastupitelstva
VCPR
2008/06/28 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2009/06/27 Opatovice, PR, Pohár zastupitelstva
VCPR
2009/06/27 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2010/06/26 Opatovice, PR, Pohár zastupitelstva
VCPR
2011/06/25 Opatovice, O pohár obecního zastupitelstva
VCPR
2012/06/16 Opatovice, O putovní pohár ZO Opatovice
VCPR
2013/06/15 Opatovice, O putovní pohár ZO Opatovice
VCPR
2014/06/21 Opatovice, O pohár zastupitelstva
VCPR
2015/06/20 Opatovice, O putovní pohár ZO Opatovice
VCPR
2016/06/25 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva obce
VCPR
2017/06/24 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva obce
VCPR
2018/06/23 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva
VCPR
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/22 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva
VCPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 2B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
Kdy Kde Liga