Pavlov (SU) 2019 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Pavlov-výběr
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 06. 2019 21:30
Kontakt:   František Dolák
Telefon:  734 172 045

Začátek rezervace: 23. 06. 2019 19:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 12:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pavlov-vyber-10302.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Pavlov-výběr mužiSUPavel Navrátil - admin ONL
22Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
33Domamyslice PVTomáš Havlíček
44Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
55Cholina OLPatrik Maksant
66Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
77Ludéřov OLTomáš Palička
88Bezděčí u Trnávky Ženy SYLukáš Trefil
99Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
1010Velká Bystřice OLDejv Tietze
1111Loučany OLDagmar Bartoňková
1212Chořelice OLPatrik Horák
1313Svésedlice OLMarkéta Bečáková
1414Olešnice XOLTomáš Hampl
1515Krasice PVBarča Burešová
1616Bílovice Ženy B PVJana Vinklerová
1717Štíty SUMarek
1818Náměšť na Hané ženyOLMichal Zbořil
1919Blatec OLEva Sahligerová
2020Mladeč OLMiroslav Mlčoch
2121Ráječek SUlallin
2222Velký Týnec MužiOLJan Jeřábek
2323Měrotín OLSDH Měrotin
2424Maršíkov ženySUBarbora Vaculíková
2525Nenakonice OLJiří Tomecek
2626Náměšť na Hané OLLukáš Navrátil
2727Cholina OLSabina Hájíčková
2828Bílovice PVPetr Dokoupil
2929Niva PVTomáš Růžička
3030Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
3131Olešnice ženyOLLukáš Hampl
3232Pavlov ŽenySULucie Dostálová
3333Vojnice MužíOLFilip Hricisin
3434Bezděčí u Trnávky MužiSYLudvík Drapl
3535Mladeč ZenyOLNikola Hamplová
3636Svésedlice ženyOLSDH Svésedlice
3737Olšany u Prostějova PVPetr Fiala
3838Krasice PVKarolína Burešová
3939Kožušany OLRadek Vyhnal
4040Střelice OLTábuk Kubát
4141Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
4242Vojnice ŽenyOLTereza Košůtková
4343Šumvald OLBoB Kobylka
4444Haňovice OLNicol Pospíšilová
4545Kosov SUsdh kosov
4646Hlubočky OLPavla Jahnová
4747Kožušany OLIvana Gaborová
4848Otinoves PVTomáš Sychra
4949Břidličná BRJaromir Pavlik
5050Droždín ChvádrožOLIveta Pírková
5151Kokory PRLibor Daňa
5252Velký Týnec OLPetra
5353Alojzov PVPavla Mikšíková
5454Krasice PVTomáš Petržela
5555Janovice BRpetr boxan
5656Kosov ŽENYSURenata Lazebníčková
5757Grygov MužiOLAdam Dvorský
5858Nemile SUFilip Crhák
5960Třeština SULadislav Plechatý
6061Velká Bystřice OLvojtech majer
6162Dolany OLPetr Holoubek
6263Myslechovice OLMartin Kroupa
6366Bělkovice-Lašťany MeziceOLZdeněk Holický


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV15,1515,7115,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV15,8015,1115,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL15,8015,8615,862018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,8915,6115,892019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pavlov-výběr SU15,9515,8315,952018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU15,9215,9615,962019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ráječek SU15,3415,9715,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pavlov-výběr SU15,8816,1716,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL15,8716,2516,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svésedlice OL16,2116,2916,292019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kosov SU16,3815,7116,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kožušany OL15,1016,4916,492019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nemile SU16,0516,5016,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Janovice BR15,2016,5516,552019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ludéřov OL15,5016,5716,572018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL16,6116,6916,692019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL17,0115,2717,012019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice DvojkaPV15,7117,0217,022018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nenakonice OL17,0317,3217,322018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV16,5917,3817,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL17,5317,5117,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolany OL17,2117,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Olešnice XOL17,7017,7417,742018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Třeština SU17,0117,8417,842018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ludéřov OL17,8615,4217,862019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kožušany OL17,0017,9717,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Šumvald OL18,1717,1118,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Niva PV19,2517,1419,252018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velký Týnec OL18,5619,3919,392019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bezděčí u Trnávky SY19,4918,8619,492019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Otinoves PV18,8319,5119,512019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nenakonice OL19,7918,8819,792019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Domamyslice DvojkaPV19,9118,1219,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Myslechovice OL20,1720,2520,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chválkovice OL20,0120,6820,682018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chořelice OL18,7820,7320,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krasice PV20,7121,4321,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Střelice OL16,9121,5621,562019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Náměšť na Hané OL17,8222,0022,002019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velký Týnec OL22,3617,4522,362018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Radíkov OL22,9722,3922,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Štíty SU17,5624,1124,112019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dub nad Moravou OL24,7524,7224,752018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Grygov OL24,9320,8224,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olšany u Prostějova PV25,0024,1625,002019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mladeč OL25,3825,4725,472018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Vojnice OL28,4118,0328,412019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Císařov PR30,1629,2530,162018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Podolí PR30,9122,0030,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dolany AOL31,9331,7631,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nemile SUNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Štíty SUNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Niva PVNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kokory PRNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Třeština SU17,91NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Olešnice XOLNP15,43NP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Mladeč OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Grygov OL20,06NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Šumvald OL29,10NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velká Bystřice OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Střelice OL16,14NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Náměšť na Hané OL16,29NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Břidličná BRNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Břevenec OL18,1318,3218,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV18,5818,1118,582017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice PV18,7618,3918,762017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL18,8818,4718,882018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL18,8318,9018,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL18,6618,9718,972017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučany OL18,3019,1219,122018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV19,3519,1219,352018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV18,9019,5219,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice APV19,6319,1419,632018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Haňovice OL17,7019,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Čechy pod Kosířem PV18,6419,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice APV18,1920,0520,052017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlov SU20,2217,8020,222017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kosov SU20,2219,3020,222019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice BPV18,8020,4720,472019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kožušany OL20,5719,4920,572019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov SU20,2320,5820,582019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Droždín ChvádrožOL20,7119,9720,712019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krasice PV19,4120,7220,722019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olešnice OL20,9921,1021,102018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Dědina OL20,4021,1521,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nové Dvory OL21,1619,1721,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velký Týnec OL21,2920,7421,292018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice OL21,3219,3721,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bezděčí u Trnávky SY21,3920,6421,392019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vojnice OL21,6120,5121,612019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Droždín ChvadrožOL21,6821,1321,682017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dub nad Moravou OL21,0122,1522,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Blatec OL22,2322,3322,332019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OL21,8922,5422,542018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chválkovice OL22,0222,7822,782017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dětkovice PV19,3922,9622,962018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Blatec OL23,7522,1023,752018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nenakonice OL24,0920,1524,092018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Droždín ChvadrožOL22,6924,8324,832018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mladeč OL23,0924,9124,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nové Dvory OL20,5725,1425,142018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Blatec OL24,8926,9826,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílovice BPV20,2528,2228,222018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Maršíkov SU21,5329,5329,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cholina OL31,8721,5231,872018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Blatec OL33,8034,4034,402017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Svésedlice OL31,6334,4234,422018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Svésedlice OL19,9335,6535,652017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Náměšť na Hané OL39,2421,5539,242018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Hlubočky OL37,3739,5339,532017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bílovice BPV40,0737,5440,072017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Velký Týnec OL40,2921,7540,292019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Cholina OL41,6540,9141,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mladeč OL28,5444,2044,202019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Náměšť na Hané OL23,4425,05NP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Náměšť na Hané OLNP20,09NP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Náměšť na Hané OLNP18,69NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bílovice BPVNP19,14NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loučany OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Maršíkov SUNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže