Pavlov (SU) 2021 - ONL - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/
Kdy: 28. 08. 2021 20:30
Kontakt:   František Dolák
Telefon:  734 172 045
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice PV 15,06 14,98 15,06
2.  Ludéřov OL 15,20 15,02 15,20
3.  Velká Bystřice OL 15,40 15,40 15,20
4.  Bílovice C PV 15,93 15,71 15,93
5.  Janovice BR 15,97 15,97 15,71
6.  Domamyslice PV 16,38 15,94 16,38
7.  Mladeč OL 16,54 16,32 16,54
8.  Bezděčí u Trnávky SY 17,15 16,59 17,15
9.  Dolany OL 17,19 17,05 17,19
10.  Třeština SU 17,54 16,06 17,54
11.  Pavlov-výběr SU 17,66 16,73 17,66
12.  Dolní Libina SU 18,45 18,45 17,99
13.  Sobotín SU 18,59 16,02 18,59
14.  Krasice - Prostějov PV 18,92 18,92 18,11
15.  Blatec OL 19,65 19,17 19,65
16.  Měrotín B OL 20,38 17,50 20,38
17.  Nenakonice OL 20,97 16,55 20,97
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Kosov SU 21,36 16,61 21,36
19.  Grygov OL 21,70 21,70 21,04
20.  Břidličná BR 23,51 23,09 23,51
21.  Přáslavice OL 41,95 17,97 41,95
22.  Měrotín OL NP NP NP
22.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP
22.  Olešnice X OL NP NP NP
22.  Tošodry fire team NJ NP NP NP
22.  Těšetice Ratašice OL NP NP NP
22.  Kožušany OL NP NP NP
22.  Olšany u Prostějova PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Libina SU 19,34 18,23 19,34
2.  Dub nad Moravou OL 19,91 19,66 19,91
3.  Blatec OL 20,06 19,78 20,06
4.  Haňovice OL 20,42 20,42 20,06
5.  Bílovice PV 21,30 21,30 20,79
6.  Měrotín OL 21,32 21,32 20,29
7.  Šumvald OL 21,62 21,62 20,43
8.  Pavlov SU 24,73 24,73 21,10
9.  Přáslavice OL 25,85 18,94 25,85
10.  Soběsuky B PV 30,40 30,40 18,78
11.  Kosov SU 36,52 20,71 36,52
12.  Vojnice OL 42,03 40,49 42,03
13.  Velký Týnec OL NP NP NP
13.  Cholina OL NP NP NP
13.  Bezděčí u Trnávky SY NP NP NP
13.  Krasice - Prostějov PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV14,9815,0615,062021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL15,0215,2015,202021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velká Bystřice OL15,4015,2015,402021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,1515,7115,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV15,8015,1115,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Měrotín OL15,8015,8615,862018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,8915,6115,892019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice CPV15,7115,9315,932021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU15,9515,8315,952018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ráječek SU15,9215,9615,962019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janovice BR15,9715,7115,972021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ráječek SU15,3415,9715,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pavlov-výběr SU15,8816,1716,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Měrotín OL15,8716,2516,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svésedlice OL16,2116,2916,292019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Domamyslice PV15,9416,3816,382021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kosov SU16,3815,7116,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL15,1016,4916,492019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nemile SU16,0516,5016,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladeč OL16,3216,5416,542021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Janovice BR15,2016,5516,552019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL15,5016,5716,572018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,6116,6916,692019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Cholina OL17,0115,2717,012019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Domamyslice DvojkaPV15,7117,0217,022018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bezděčí u Trnávky SY16,5917,1517,152021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolany OL17,0517,1917,192021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nenakonice OL17,0317,3217,322018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy pod Kosířem PV16,5917,3817,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svésedlice OL17,5317,5117,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Břevenec OL18,1318,3218,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV18,5818,1118,582017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dětkovice PV18,7618,3918,762017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hlubočky OL18,8818,4718,882018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Haňovice OL18,8318,9018,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Loučany OL18,6618,9718,972017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Loučany OL18,3019,1219,122018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dolní Libina SU18,2319,3419,342021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krasice - Prostějov PV19,3519,1219,352018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Pěnčín PV18,9019,5219,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice A PV19,6319,1419,632018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Haňovice OL17,7019,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Čechy pod Kosířem PV18,6419,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dub nad Moravou OL19,6619,9119,912021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bílovice A PV18,1920,0520,052017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Blatec OL19,7820,0620,062021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kosov SU20,2219,3020,222019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pavlov SU20,2217,8020,222017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Haňovice OL20,4220,0620,422021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Bílovice B PV18,8020,4720,472019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kožušany OL20,5719,4920,572019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Pavlov SU20,2320,5820,582019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Droždín Chvádrož OL20,7119,9720,712019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krasice - Prostějov PV19,4120,7220,722019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Olešnice OL20,9921,1021,102018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nová Dědina OL20,4021,1521,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nové Dvory OL21,1619,1721,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Velký Týnec OL21,2920,7421,292018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Bílovice PV21,3020,7921,302021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Olešnice OL21,3219,3721,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
BIOMAC HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
BIOMAC HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
BIOMAC HE
2020/06/27 ONL Pavlov (SU) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/08/28 Pavlov (SU), ONL - noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře