ONL Pavlov (SU) - ZRUŠENO! 2020 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Pavlov-výběr
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 27. 06. 2020 21:30
Kontakt:   František Dolák
Telefon:  734 172 045

Začátek rezervace: 27. 06. 2020 11:59
Konec rezervace: 27. 06. 2020 12:00
Začátek tipování:  27. 06. 2020 20:00
Konec hlasování: 27. 06. 2020 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pavlov-vyber-11183.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Pavlov-výběr mužiSUPavel Navrátil - admin ONL


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV15,1515,7115,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV15,8015,1115,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL15,8015,8615,862018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,8915,6115,892019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pavlov-výběr SU15,9515,8315,952018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU15,9215,9615,962019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ráječek SU15,3415,9715,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pavlov-výběr SU15,8816,1716,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL15,8716,2516,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svésedlice OL16,2116,2916,292019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kosov SU16,3815,7116,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kožušany OL15,1016,4916,492019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nemile SU16,0516,5016,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Janovice BR15,2016,5516,552019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ludéřov OL15,5016,5716,572018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL16,6116,6916,692019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL17,0115,2717,012019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice DvojkaPV15,7117,0217,022018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nenakonice OL17,0317,3217,322018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV16,5917,3817,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL17,5317,5117,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolany OL17,2117,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Olešnice XOL17,7017,7417,742018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Třeština SU17,0117,8417,842018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ludéřov OL17,8615,4217,862019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kožušany OL17,0017,9717,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Šumvald OL18,1717,1118,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Niva PV19,2517,1419,252018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velký Týnec OL18,5619,3919,392019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bezděčí u Trnávky SY19,4918,8619,492019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Otinoves PV18,8319,5119,512019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nenakonice OL19,7918,8819,792019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Domamyslice DvojkaPV19,9118,1219,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Myslechovice OL20,1720,2520,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chválkovice OL20,0120,6820,682018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Chořelice OL18,7820,7320,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krasice PV20,7121,4321,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Střelice OL16,9121,5621,562019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Náměšť na Hané OL17,8222,0022,002019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velký Týnec OL22,3617,4522,362018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Radíkov OL22,9722,3922,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Štíty SU17,5624,1124,112019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dub nad Moravou OL24,7524,7224,752018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Grygov OL24,9320,8224,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olšany u Prostějova PV25,0024,1625,002019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mladeč OL25,3825,4725,472018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Vojnice OL28,4118,0328,412019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Císařov PR30,1629,2530,162018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Podolí PR30,9122,0030,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dolany AOL31,9331,7631,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Štíty SUNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Niva PVNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kokory PRNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Třeština SU17,91NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Olešnice XOLNP15,43NP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Mladeč OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Grygov OL20,06NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Šumvald OL29,10NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Velká Bystřice OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Střelice OL16,14NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Náměšť na Hané OL16,29NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Břidličná BRNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nemile SUNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Břevenec OL18,1318,3218,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV18,5818,1118,582017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice PV18,7618,3918,762017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL18,8818,4718,882018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL18,8318,9018,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL18,6618,9718,972017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučany OL18,3019,1219,122018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV19,3519,1219,352018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV18,9019,5219,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice APV19,6319,1419,632018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Haňovice OL17,7019,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Čechy pod Kosířem PV18,6419,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice APV18,1920,0520,052017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlov SU20,2217,8020,222017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kosov SU20,2219,3020,222019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice BPV18,8020,4720,472019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kožušany OL20,5719,4920,572019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlov SU20,2320,5820,582019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Droždín ChvádrožOL20,7119,9720,712019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krasice PV19,4120,7220,722019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olešnice OL20,9921,1021,102018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Dědina OL20,4021,1521,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nové Dvory OL21,1619,1721,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velký Týnec OL21,2920,7421,292018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice OL21,3219,3721,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bezděčí u Trnávky SY21,3920,6421,392019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vojnice OL21,6120,5121,612019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Droždín ChvadrožOL21,6821,1321,682017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dub nad Moravou OL21,0122,1522,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Blatec OL22,2322,3322,332019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OL21,8922,5422,542018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chválkovice OL22,0222,7822,782017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dětkovice PV19,3922,9622,962018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Blatec OL23,7522,1023,752018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nenakonice OL24,0920,1524,092018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Droždín ChvadrožOL22,6924,8324,832018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Mladeč OL23,0924,9124,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nové Dvory OL20,5725,1425,142018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Blatec OL24,8926,9826,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílovice BPV20,2528,2228,222018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Maršíkov SU21,5329,5329,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cholina OL31,8721,5231,872018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Blatec OL33,8034,4034,402017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Svésedlice OL31,6334,4234,422018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Svésedlice OL19,9335,6535,652017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Náměšť na Hané OL39,2421,5539,242018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Hlubočky OL37,3739,5339,532017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bílovice BPV40,0737,5440,072017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Velký Týnec OL40,2921,7540,292019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Cholina OL41,6540,9141,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mladeč OL28,5444,2044,202019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Náměšť na Hané OL23,4425,05NP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Náměšť na Hané OLNP20,09NP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Náměšť na Hané OLNP18,69NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bílovice BPVNP19,14NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Loučany OLNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Maršíkov SUNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2020/06/27 ONL Pavlov (SU) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže