Plumlov 2020 - Pohár hejtmana Olomouckého kraje

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 04. 07. 2020 11:00
Kontakt:   Tomáš Vlach
Telefon:  777 838 652

Začátek rezervace: 21. 06. 2020 19:00
Konec rezervace: 04. 07. 2020 11:00
Začátek tipování:  21. 06. 2020 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-10895.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křenovice PRTomáš Bálint
22Sychotín BKHonza Adamec
33Prchalov B NJHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
99Vésky B UHHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Krotějov TAHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Trnava TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Radíkov PRRadim
2525Míchov BKHonza Adamec
2626Sloup PZHonza Adamec
2727Starý Jičín NJHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2929Mladcová ZLLukáš Struška
3030Bílovice PVPetr Dokoupil
3131Bílý Potok JEJiří Urban
3232Frýdštejn JNMartin Bušek
3333Ratiboř VSHonza Adamec
3434Jasenice VSLuboš Kopřiva
3535Lukov ZLAneta Lysáková
3636Hrabišín SURoman Jírů
3737Hoštice KMmirrao
3838Hrabice PTRadoslav Myslík
3939Dětkovice PVLadislav Kořínek
4041Otinoves PVMarek Šustr
4142Hlinsko PRPetr Šromota
4243Záchlumí UOVojtěch Martinek
4344Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
4446Kostelany KMZdenek Bršlica
4547Radkova Lhota PRJan Žalmánek
4649Těšetice RatašiceOLPatrik Pospíšil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratiboř VSHonza Adamec
22Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Budišov TRHonza Adamec
55Sloup PZHonza Adamec
66Košťálov SMHonza Adamec
77Nevcehle JIHonza Adamec
88Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
99Benetice TRHonza Adamec
1010Malé Hoštice OPHonza Adamec
1111Žernovník BKPetra Dvořáková
1212Markvartovice OPHonza Adamec
1313Dlouhá Ves RKHonza Adamec
1414Dětkovice VYHonza Adamec
1515Bojkovice UHHonza Adamec
1616Bílovice UHKarolína Gajdošíková
1717Krasice PVKarolína Burešová
1818Soběsuky PVMichaela Vystavělová
1919Dětkovice PVLadislav Kořínek
2020Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
2122Soběsuky BPVMichaela Vystavělová
2224Hrobice ExplosiaPAJosef Vašina
2326Soběsuky CPVJana Petrželová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,2916,3116,312020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nevcehle JI16,0316,3516,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT16,2516,5716,572016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešná HB16,7116,1716,712020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM16,7216,7416,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI16,8615,9116,862008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice VY16,9216,7516,922020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahnašovice KM16,8717,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Žernovník BK16,6717,1417,142020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vitiněves JC17,3716,3217,372016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Myštěves HK16,4917,3917,392016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC17,3817,4017,402017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Benešov u Semil SM16,5717,4417,442017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chrášťany LT17,4117,4417,442008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Úherce PS17,4617,4617,462006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Výčapy TR--17,492003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sychotín BBK17,5016,5017,502016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lhotky CZR17,0617,5317,532008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nevcehle JI16,6417,6217,622014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sloup PZ17,7216,3317,722019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sloup PZ17,7216,3317,722019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bílovice APV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bílovice PV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Výčapy TR16,7717,7917,792005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Libuň JC17,9416,8317,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chrášťany LT17,9117,9517,952009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrobice ExplosiaPA18,0816,8218,082019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Výčapy TR18,0818,0918,092002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB18,1216,4918,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychotín BK18,0118,1218,122009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nepomuky UO18,1917,2118,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Malé Hoštice OP17,2418,1918,192020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nepomuky UO18,1917,2118,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Košťálov SM17,0918,2618,262020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Pravčice KM17,0919,2918,292009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Stará Ves FM--18,302003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bílovice PV18,3218,0818,322014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Opatovice PR18,1818,1818,472001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Radíkov PR18,5317,9618,532016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sychotín BK18,5717,0918,572008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kunovice VS16,9518,6018,602008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bílovice APV18,3818,6118,612017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dlouhá Ves RK18,3918,6318,632019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chválenice PJ18,3418,6418,642002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Černovice BK18,7118,2518,712006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Olešná HB17,6918,7618,762019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bolatice OP18,7717,5118,772016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Velký Ořechov ZL18,8317,9518,832009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Soběsuky BPV18,5118,8418,842020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Výčapy TR18,6418,6418,882001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hlubočky OL18,6118,8818,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lhotky ZR17,9318,9018,902006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Výčapy TR18,1118,9318,932004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Sychotín BK18,9718,2618,972014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velké Hoštice OP18,4518,9918,992019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Louňovice pod Blaníkem BN18,9916,5818,992017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Výčapy GKH18,6519,0319,032009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Loukov KM18,7819,0419,042005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nevcehle JI18,0719,0619,062009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Černovice BK19,2118,2119,212005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nevcehle JI19,2317,6119,232020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Krasice PV19,3117,6719,312017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Krasice PV19,3117,6719,312017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bílovice BPV19,3419,3919,392017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Bílovice PV19,3919,3419,392017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Ivanovice na Hané VY19,0319,5619,562009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Kunovice VS19,5719,4119,572004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Soběsuky PV18,5119,6319,632020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Olešnice OL19,6517,8219,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Olešnice OL19,6517,8219,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Úherce PS19,6718,2219,672005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Rychlov KM18,6918,6919,792001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Dlouhá Ves RK19,7919,3219,792020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radíkov PR19,3519,3519,842001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Chrášťany LT17,1719,8519,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Stará Ves FM18,3319,9119,912002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bojkovice UH17,5619,9319,932020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Soběsuky BPV19,9618,2019,962019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Podmoklany HB19,4420,0120,012009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Lhotky ZR20,0419,0420,042005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nevcehle JI17,9520,0520,052005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Benetice TR20,0517,4720,052020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Kunovice VS19,4419,4420,052001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Dětkovice PV19,6519,6520,072001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Pěnčín PV18,0820,1720,172019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Radíkov PR19,5120,2720,272006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Dětkovice PV20,2820,0320,282004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Letohrad - Orlice UO15,8220,3120,312020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Loukov KM20,3319,2020,332006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Česká Bělá HB16,3120,3720,372020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Stará Ves FM20,3818,1120,382004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Markvartovice OP20,4116,4820,412020/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Soběsuky PV20,5420,0720,542014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Krumsín PV20,5520,4020,552002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/07/11 Benešov u Semil, Benešovský pohár
EXČR
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga