Plumlov 2020 - Pohár hejtmana Olomouckého kraje

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 04. 07. 2020 11:00
Kontakt:   Tomáš Vlach
Telefon:  777 838 652

Začátek rezervace: 21. 06. 2020 19:00
Konec rezervace: 04. 07. 2020 11:00
Začátek tipování:  21. 06. 2020 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-10895.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křenovice PRTomáš Bálint
22Sychotín BKHonza Adamec
33Prchalov B NJHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
99Vésky B UHHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Krotějov TAHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Trnava TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Radíkov PRRadim
2525Míchov BKHonza Adamec
2626Sloup PZHonza Adamec
2727Starý Jičín NJHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2929Mladcová ZLLukáš Struška
3030Bílovice PVPetr Dokoupil
3131Bílý Potok JEJiří Urban
3232Frýdštejn JNMartin Bušek
3333Ratiboř VSHonza Adamec
3434Jasenice VSLuboš Kopřiva
3535Lukov ZLAneta Lysáková
3636Hrabišín SURoman Jírů
3737Hoštice KMmirrao
3838Hrabice PTRadoslav Myslík
3939Dětkovice PVLadislav Kořínek
4041Otinoves PVMarek Šustr
4142Hlinsko PRPetr Šromota
4243Záchlumí UOVojtěch Martinek
4344Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
4446Kostelany KMZdenek Bršlica
4547Radkova Lhota PRJan Žalmánek
4649Těšetice RatašiceOLPatrik Pospíšil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ratiboř VSHonza Adamec
22Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Budišov TRHonza Adamec
55Sloup PZHonza Adamec
66Košťálov SMHonza Adamec
77Nevcehle JIHonza Adamec
88Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
99Benetice TRHonza Adamec
1010Malé Hoštice OPHonza Adamec
1111Žernovník BKPetra Dvořáková
1212Markvartovice OPHonza Adamec
1313Dlouhá Ves RKHonza Adamec
1414Dětkovice VYHonza Adamec
1515Bojkovice UHHonza Adamec
1616Bílovice UHKarolína Gajdošíková
1717Krasice - Prostějov  PVKarolína Burešová
1818Soběsuky PVMichaela Vystavělová
1919Dětkovice PVLadislav Kořínek
2020Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
2122Soběsuky BPVMichaela Vystavělová
2224Hrobice ExplosiaPAJosef Vašina
2326Soběsuky CPVJana Petrželová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC15,6515,7715,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI15,4715,8515,852019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Krotějov SportTA16,1315,9216,132019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Velké Hoštice OP16,1815,9416,182019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velké Hoštice OP16,1815,9416,182019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrabůvka PR16,1915,7716,192019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čikov TR16,2315,8616,232019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nevcehle JI16,2616,2616,262009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velké Hoštice OP15,8316,2816,282020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zahorčice ST16,2916,1916,292019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Prchalov NJ16,3216,3216,322019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice BUO16,3216,3116,322019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Plumlov PV16,1716,3316,332021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bašnice JC16,3216,3516,352019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Čechtín TR16,3116,3516,352020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pasohlávky BO16,4216,3916,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Loučany OL16,4216,3716,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR16,2916,4216,422020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Loučany OL16,4216,3716,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Trnava TR16,4316,0116,432019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnava TR16,4316,0116,432019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Babice VS16,3316,4616,462016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pasohlávky BO16,2816,4616,462020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Renmotor Jinolice JC16,1016,4716,472019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Renmotor Jinolice JC16,4816,2616,482020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Trnava TR16,5016,0116,502017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nevcehle JI16,5216,3716,522020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Vésky BUH16,3616,5216,522020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Lestkov SM16,5316,4616,532009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lhenice TP16,5516,2116,552008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Velké Hoštice OP15,8516,5816,582016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Prchalov NJ16,6016,1716,602016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nevcehle JI16,1916,6016,602021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mladoňovice TR16,6115,9216,612017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lavičky ZR16,4516,6416,642019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Babice VS16,4516,6416,642021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Obrubce MB15,9916,6616,662019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Babice VS16,6716,3116,672017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lavičky ZR16,2916,6916,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice DUO16,7016,0516,702021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Frýdštejn JN16,7016,5616,702021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Olešnice OL16,7216,5616,722019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Olešnice OL16,7216,5616,722019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Obrubce MB16,7416,4616,742021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Úherce PS16,6716,7416,742009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Renmotor Jinolice JC16,7616,3916,762021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7616,5816,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Žernovník BK16,7716,6916,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bašnice JC16,4316,7916,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Starý Lískovec Sport BM16,2916,8016,802016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Velké Hoštice OP15,9716,8016,802021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Čechtín TR16,8316,5816,832008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Letohrad - Kunčice CUO16,5216,8316,832016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Vrbětice ZL16,6216,8716,872008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Plumlov PV16,8916,4016,892008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Únětice 1911 PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Prchalov NJ16,9016,7016,902014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Krotějov SportTA16,4716,9016,902021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Budeč JH16,3716,9016,902021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Stará Říše JI16,9016,2616,902016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Únětice 1911 PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sychotín BK16,8816,9116,912014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Stará Říše JI16,9215,9416,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mladoňovice TR16,9216,1716,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mladoňovice TR16,9216,1716,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Petrovice TR16,9616,9216,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hrabůvka PR16,9616,4316,962020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Velké Hoštice OP16,8916,9616,962017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Špičky PR16,9816,4216,982019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sedlatice JI16,0616,9916,992017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Obrubce MB16,9916,4716,992020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Libuň JC16,7616,9916,992014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Dubenec TU16,3817,0017,002019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Petrovice BTR16,8417,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Litava BO16,6817,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Petrovice TR16,5817,0217,022020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Lhotky Sport ZR16,5017,0217,022016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Plumlov PV16,8117,0317,032009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Velké Hoštice OP16,6517,0317,032014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Benetice TR17,0516,9417,052009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Kámen HB17,0816,8617,082009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Olšovec PR17,0816,7917,082014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Ludéřov OL16,8217,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Líchovy PB16,5017,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže