Počenice 2015 - Memoriál A. Trávníčka,O putovní pohár starosty SDH

Liga: -
Místo: Počenice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 06. 06. 2015 10:30
Kontakt:   Pavel Kunčar
Telefon:  605 889 199

Začátek rezervace: 04. 05. 2015 08:30
Konec rezervace: 05. 06. 2015 22:00
Začátek tipování:  06. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 06. 06. 2015 00:00
Zadal: Kristina Krejčí

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů

Počenice Vás zve na:

25. ročník memoriálu Antonína Trávníčka

18. ročník o putovní pohár starosty SDH

 

Startovné 150 Kč

Sklopné terče, elektronická časomíra

Všechny kategorie 2B

 

Muži

1. místo pohár + finanční odměna

2. místo pohár + finanční odměna

3. místo pohár + finanční odměna

4. místo finanční odměna

5. místo finanční odměna

 

Ženy

1. místo pohár + finanční odměna

2. místo pohár + finanční odměna

3. místo pohár + finanční odměna

 

Starší páni

1. místo pohár + tekutá odměna

2. místo pohár + tekutá odměna

3. místo pohár + tekutá odměna

 

Informace:

tel.: 605 889 199

e-mail: pvcpavel@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pocenice-6684.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Počenice ženyKMKristina Krejčí
22Morkovice mužiKMKristina Krejčí
33Morkovice ženyKMKristina Krejčí
44Litenčice mužiKMmirrao
55Počenice mužiKMKristina Krejčí
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
77Rymice KMRadim Svěchota
88Morkovice muži AKMPavel Krejčí
99Medlov mužiKMZdeněk Bršlica
1010Nová Dědina muži BKMDominik Krejčíř
1111Sulimov KMSvatopluk Minařík
1212Lutopecny AKMPavel Červený
1313Zahnašovice mužiKMPetr Miklík
1414Vítonice KMHonza Bělík
1515Pornice ženyKMPetr
1616Zahnašovice ženyKMPetr Miklík
1717Lutopecny BKMPavel Červený
1818Litenčice ŽenyKMMilan Kochaníček
1919Uhřice Starší pániKMPavel Kunčar
2020Pornice mužiKMPetr
2121Chropyně KMMarek Mucha
2222Nětčice MužiKMPavel Kunčar
2323Bílany ŽenyKMPavel Kunčar
2424Nětčice ŽenyKMPavel Kunčar
2525Uhřice ŽenyKMPavel Kunčar
2626Radíkov ŽenyPRPavel Kunčar
2727Nová Dědina muži AKMMartin Láník
2828Mysločovice ZLLukáš Žák
2929Prasklice ŽenyKMPavel Kunčar
3030Morkovice Sací tým,starší pániKMPavel Kunčar
3131Prasklice MužiKMPavel Kunčar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov "A"NJ16,2416,4016,402019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  - Zahnašovice KM-16,3716,4616,462016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrabůvka PR16,6517,2117,212019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  - Rymice KM-17,2017,3917,392016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Prchalov "B"NJ18,2218,2818,282019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vrchoslavice PV18,0918,3218,322019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lukov ZL18,1818,3418,342019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  - Chropyně KM-18,5817,7318,582016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hoštice KM18,6818,7118,712019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křenovice PR18,7418,3418,742019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ivanovice na Hané VY19,0618,5819,062019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chvalnov KM19,2419,4719,472019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  - Počenice KM-20,1219,7720,122016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Počenice KM--20,362019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  - Zdislavice KM-20,3820,4120,412016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Císařov PR20,4718,9720,472019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  - Morkovice KM-19,1821,0321,032016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  - Hoštice KM-19,9821,5221,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kostelany KM21,6719,5821,672019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  - Doloplazy PV-21,5921,6721,672016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Medlov KM22,2319,6622,232019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Němčice nad Hanou Muži BPV22,2821,0722,282019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  - Loukov KM-22,0022,5722,572016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  - Pornice KM-22,6521,9022,652016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sobíšky PR23,0218,0523,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sedlec CB23,0123,3023,302019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  - Litenčice KM-24,0324,4724,472016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  - Tištín PV-28,2527,5228,252016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chropyně KM19,0228,3228,322019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  - Tetětice KM-33,9533,3933,952016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  - Chvalnov-Lísky KM-35,1235,1835,182016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Morkovice KM--NP2019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Určice PV--NP2019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Němčice nad Hanou Muži APV--NP2019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ludslavice KM--NP2019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rymice KM16,6616,3916,662017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY--17,642018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Počenice KM17,7917,5117,792019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  - Slušovice ZL-16,9017,8917,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pravčice KM18,0617,7918,062014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Polkovice PR18,0418,3518,352017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zahnašovice KM18,0418,4118,412013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hlinsko PR17,9818,6118,612013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rychlov KM18,7317,9618,732013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tučapy KM18,8018,5918,802013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Polkovice PR--19,042018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  - Počenice KM-18,7319,5219,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Počenice KM19,5518,3519,552017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlinsko PR19,1919,6119,612014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hodějice VY19,6519,2319,652013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nětčice BKM19,6519,9419,942013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nětčice KM17,8220,2420,242019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rokytnice PR20,2418,3720,242019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nenakonice OL--20,262018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy PR--20,282018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rychlov KM19,3220,5520,552014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílany KM20,3320,7720,772014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Čechy PR20,6420,9820,982017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nětčice BKM20,6021,0321,032014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Určice PV21,4620,0721,462019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  - Morkovice KM-21,5421,6221,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Morkovice KM21,5421,6221,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Císařov PR--21,622018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Morkovice KM--21,832018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Loukov KM21,2321,8621,862014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Morkovice KM20,4922,0122,012013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Počenice KM19,0422,2022,202013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Počenice KM--22,312018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zahnašovice KM22,3718,0522,372014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Polkovice PR22,4021,3922,402019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nětčice KM22,7721,5522,772013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zdislavice KM22,5523,0323,032017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tovačov PR23,2923,0223,292019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rymice KM20,9124,5524,552014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Uhřice KM23,7324,8124,812017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Pornice KM25,1623,7725,162013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Určice PV25,8625,9525,952017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  - Uhřice KM-26,8227,8927,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Morkovice KM27,8429,6729,372019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rokytnice PR--29,512018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  - Lutopecny KM-25,7829,7129,712016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nětčice KM28,1030,3930,392014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Tištín PV--30,832018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Trusovice OL24,5033,0533,052017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rokytnice PR27,6835,5235,522017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Rymice KM52,3152,5452,542013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Morkovice KM--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Uhřice KM--NP2019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Tučapy KMNPNPNP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kojetín PR--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kojetín PR--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Uhřice KM--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Čechy PR--NP2019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bílany KMNPNPNP2013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kostelany KM--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hoštice KM--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kojetín PR--NP2019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Zahnašovice KM--NP2018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/05/31 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2004/06/05 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/06/04 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/06/03 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/06/02 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/05/23 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/05/22 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2011/05/21 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2012/05/19 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2013/05/18 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2014/05/17 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2015/06/06 Počenice, Memoriál A. Trávníčka,O putovní pohár starosty SDH
-
2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště, Soutěž v požárním sportu
-
2017/06/03 Počenice, Putovní pohár starosty SDH
MHJPR
2018/06/02 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2017-Počenice-putovní pohár starosty SDH
MHJPR
2019/06/01 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
Kdy Kde Liga