Počenice 2013 - O putovní pohár starosty SDH Počenice

Liga: Podhostýnská hasičská lig
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 05. 2013 13:30
Kontakt:   Pavel Přecechtěl
Telefon:  775 189 934
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Pavel Přecechtěl

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 17,57 17,57 17,39
2.  Radkova Lhota PR 17,67 17,19 17,67
3.  Hlinsko PR 17,91 17,62 17,91
4.  Nová Dědina KM 18,10 17,68 18,10
5.  Karolín KM 18,14 17,91 18,14
6.  Vítonice KM 18,14 17,92 18,14
7.  Rychlov KM 18,52 18,45 18,52
8.  Mladcová ZL 18,59 16,89 18,59
9.  Pravčice KM 18,72 17,21 18,72
10.  Ludslavice KM 19,01 18,42 19,01
11.  Hodějice VY 19,18 18,95 19,18
12.  Dětkovice VY 20,23 18,67 20,23
13.  Nětčice KM 20,26 19,55 20,26
14.  Chropyně KM 20,28 20,28 19,92
15.  Rajnochovice KM 20,77 19,11 20,77
16.  Litenčice KM 21,50 19,92 21,50
17.  Karolín B KM 23,11 23,11 21,50
18.  Roštění KM 25,86 25,86 25,20
19.  Zdislavice KM 27,94 27,93 27,94
20.  Pornice KM 28,30 28,30 27,78
21.  Salaš ZL 29,00 29,00 28,93
22.  Dobrotice KM 33,80 33,73 33,80
23.  Záhlinice KM 35,98 35,98 35,30
24.  Chvalnov KM 40,67 40,67 38,72
25.  Křenovice PR NP NP NP
25.  Počenice KM NP NP NP
25.  Podhradní Lhota KM NP NP NP
25.  Morkovice KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 18,41 18,04 18,41
2.  Hlinsko PR 18,61 17,98 18,61
3.  Rychlov KM 18,73 18,73 17,96
4.  Tučapy KM 18,80 18,80 18,59
5.  Hodějice VY 19,65 19,65 19,23
6.  Nětčice B KM 19,94 19,65 19,94
7.  Morkovice KM 22,01 20,49 22,01
8.  Počenice KM 22,20 19,04 22,20
9.  Nětčice KM 22,77 22,77 21,55
10.  Pornice KM 25,16 25,16 23,77
11.  Rymice KM 52,54 52,31 52,54
12.  Bílany KM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov "A"NJ16,2416,4016,402019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  - Zahnašovice KM-16,3716,4616,462016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrabůvka PR16,6517,2117,212019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  - Rymice KM-17,2017,3917,392016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Prchalov "B"NJ18,2218,2818,282019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vrchoslavice PV18,0918,3218,322019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lukov ZL18,1818,3418,342019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  - Chropyně KM-18,5817,7318,582016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hoštice KM18,6818,7118,712019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křenovice PR18,7418,3418,742019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ivanovice na Hané VY19,0618,5819,062019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chvalnov KM19,2419,4719,472019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  - Počenice KM-20,1219,7720,122016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Počenice KM--20,362019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  - Zdislavice KM-20,3820,4120,412016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Císařov PR20,4718,9720,472019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  - Morkovice KM-19,1821,0321,032016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  - Hoštice KM-19,9821,5221,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kostelany KM21,6719,5821,672019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  - Doloplazy PV-21,5921,6721,672016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Medlov KM22,2319,6622,232019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Němčice nad Hanou Muži BPV22,2821,0722,282019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  - Loukov KM-22,0022,5722,572016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  - Pornice KM-22,6521,9022,652016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sobíšky PR23,0218,0523,022019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sedlec CB23,0123,3023,302019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  - Litenčice KM-24,0324,4724,472016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  - Tištín PV-28,2527,5228,252016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chropyně KM19,0228,3228,322019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  - Tetětice KM-33,9533,3933,952016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Rymice KM16,6616,3916,662017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dětkovice VY--17,642018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Počenice KM17,7917,5117,792019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. - Slušovice ZL -16,9017,8917,892016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pravčice KM18,0617,7918,062014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Polkovice PR18,0418,3518,352017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zahnašovice KM18,0418,4118,412013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hlinsko PR17,9818,6118,612013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Rychlov KM18,7317,9618,732013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Tučapy KM18,8018,5918,802013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Polkovice PR--19,042018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. - Počenice KM -18,7319,5219,522016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Počenice KM19,5518,3519,552017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hlinsko PR19,1919,6119,612014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Hodějice VY19,6519,2319,652013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nětčice B KM19,6519,9419,942013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Rokytnice PR20,2418,3720,242019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nětčice KM17,8220,2420,242019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nenakonice OL--20,262018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Čechy PR--20,282018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Rychlov KM19,3220,5520,552014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bílany KM20,3320,7720,772014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Čechy PR20,6420,9820,982017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nětčice B KM20,6021,0321,032014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Určice PV21,4620,0721,462019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Morkovice KM21,5421,6221,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Císařov PR--21,622018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. - Morkovice KM -21,5421,6221,622016/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Morkovice KM--21,832018/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Loukov KM21,2321,8621,862014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Miklík  17 ** 18 14.05.2013 15:30
 Zdeněk Zatloukal  17 ** 8 14.05.2013 15:19
 Tomáš Brabenec  16 ** 0 14.05.2013 15:59
 Ivana Hynčicová  16 ** 0 15.05.2013 14:17
 Josef Navrátil  17 ** 0 16.05.2013 21:40
 Tomáš Hráček  17 ** 0 14.05.2013 13:17
 Petr Kropáč  17 ** 0 16.05.2013 20:39
 Daniel Ondra  17 ** 0 10.05.2013 10:28
 Honza Adamec  17 ** 0 14.05.2013 09:33
 Lukáš Struška  17 ** 0 07.05.2013 09:41
 Lukáš Výstup  17 ** 0 14.05.2013 13:13
 Jaroslav Vejtasa  17 ** 0 17.05.2013 11:39
 Pavel Lužík  17 ** 0 17.05.2013 16:29
 Martin Ondra  17 ** 0 07.05.2013 09:03


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Martin Ondra  18 ** 9 07.05.2013 09:03
 Josef Navrátil  17 ** 0 16.05.2013 21:40
 Ivana Hynčicová  17 ** 0 15.05.2013 14:17
 Daniel Ondra  17 ** 0 10.05.2013 10:26
 Honza Adamec  17 ** 0 14.05.2013 09:33
 Tomáš Hráček  18 ** 0 14.05.2013 13:18
 Petr Kropáč  18 ** 0 16.05.2013 20:39
 Jaroslav Vejtasa  18 ** 0 13.05.2013 08:56
 Petr Miklík  18 ** 0 14.05.2013 15:31
 Tomáš Brabenec  18 ** 0 14.05.2013 16:00
 Lukáš Výstup  18 ** 0 14.05.2013 13:16

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Zahnašovice - Muži

17,57https://youtu.be/mA_IGkAft2g Petr Miklík

Karolín - Muži

18,14https://youtu.be/2KWLTuW7gWc Martin Ondra

Vítonice - Muži

18,14https://youtu.be/watch?v=5r3gWwb Honza Bělík

Pravčice - Muži

18,72https://youtu.be/_hJUBmOtTXk Mishi

Ludslavice - Muži

19,01https://youtu.be/hcl8UOB27LA Zdeněk Juřík

Nětčice - Ženy

19,94https://youtu.be/xfUG-zrlLBI Svatava Navrátilová

Nětčice - Muži

20,26https://youtu.be/vsH3Ajw1xDM Svatava Navrátilová

Nětčice - Ženy

22,77https://youtu.be/4C4fwLrtUAA Svatava Navrátilová

Karolín - Muži

23,11https://youtu.be/m8tWHOu1EkE Martin Ondra

Roštění - Muži

25,86https://youtu.be/Rp1txjqV11I Tomáš Hráček
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8169377

Kód: a8169377


Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a8179582

Kód: a8179582



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/05/31 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2004/06/05 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/06/04 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/06/03 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/06/02 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/05/23 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/05/22 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2011/05/21 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2012/05/19 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2013/05/18 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2014/05/17 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2015/06/06 Počenice, Memoriál A. Trávníčka,O putovní pohár starosty SDH
-
2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště, Soutěž v požárním sportu
-
2017/06/03 Počenice, Putovní pohár starosty SDH
MHJPR
2018/06/02 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2017-Počenice-putovní pohár starosty SDH
MHJPR
2019/06/01 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice
MHJPR
Kdy Kde Liga


Komentáře