Pšánky 2015 - 9. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Pšánky
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 13. 09. 2015 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 08. 2015 20:00
Konec rezervace: 12. 09. 2015 23:59
Začátek tipování:  13. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2015 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-psanky-6154.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMTomáš Tulach
22Letohrad - Kunčice BUOTomáš Valda
33Bystřec AUOHonzin Matějka
44Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
55Čeperka NPALeoš Kříž
66Horní Radechová BNAHonza Pajer
77Kosmonosy MBPepa Adam
88Roudnice HKZdeňka Klapková
99Havlovice TUAleš Hejna
1010Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1111Trnov RKdavid rohlena
1212Obrubce MBPepa Adam
1313Bystřec BUOHonzin Matějka
1414Moravany PAHonza Louža
1515Myštěves HKJaromír Rosůlek
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1818Červený Kostelec NATomáš Karásek
1919Velichovky NARadovan Bludský
2020Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
2121Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
2222Libuň JCHana Jarolímková
2323Pšánky HKJakub Doskočil
2424Tatobity Bity SportSMPavlína Bártová
2525Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
2626Odolenovice JNmartin sidun
2727Srch PALeoš Panchártek
2829Hrobice PAjan pleskot
2930Štrbice TPVáclav Zubr
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UOEliška Moravcová
22Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
33Myštěves HKVeronika Borůvková
44Libňatov TULeoš Kříž
55Roudnice HKZdeňka Klapková
66Rohovládova Bělá PALucie Samková
77Libuň JCHana Jarolímková
88Benešov u Semil SMBarbora Menšíková
99Letohrad - Kunčice UOVeronika Borůvková
1010Chrášťany LTVašek Maderák
1111Holice PAMartin Valenta
1213Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1314Dlouhá Ves RKPepa Malý
1415Košťálov SMLenka Poloprutská
1530Vitiněves JCAdéla Boukalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC--16,132015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ--16,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,412015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--16,432017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Oponešice TR--16,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC16,3016,5416,542014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Libuň JC--16,582015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bašnice JC16,7016,5316,702014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Myštěves HK--16,762017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plumlov PV--16,792015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myštěves HK--16,822015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Libuň JC16,9216,8216,922014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad JeleniUO--16,932017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Libuň JC--17,002015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kopidlno JC19,2218,0817,002014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Podůlší BéčkoJC19,1919,3417,002014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jinolice RenmotorJC--17,022017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky AHK17,0416,9517,042013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jinolice RenmotorJC17,0516,3417,052013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC16,7317,0617,062013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,1116,1917,112014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Orlice UO17,0717,1717,172013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Kunčice CUO--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lavičky ZR--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žernovník BK--17,202015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Orlice UO--17,252015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC--17,262017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Starý Lískovec Sport BM--17,282015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pšánky AHK17,0017,2917,292014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čeperka NPA17,2917,3017,302014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pšánky AHK--17,312015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Orlice UO17,3417,2817,342014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bohdalín PE--17,352015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bašnice JC17,3916,5917,392013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velký Třebešov NA--17,402017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Letohrad - Kunčice BUO17,1117,4017,402014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bašnice JC--17,462015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Myštěves HK--17,472015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Trnov RK--17,482017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Letohrad - Kunčice BUO17,4917,0317,492013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Rohovládova Bělá PA--17,492017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Tatobity SM--17,502017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Letohrad - Kunčice BUO--17,512015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bystřec AUO--17,522017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Trnov RK17,1417,5217,522013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Letohrad - Kunčice CUO16,6217,5717,572014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Třebešov NA--17,622015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hrobice PA--17,652017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Pasohlávky BV--17,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Myštěves HK17,6917,6717,692014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dolní Přím HK17,7017,6017,702013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bystřec BUO17,6217,7117,712014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bříšťany JC16,5417,7217,722014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Pšánky BHK17,7716,7917,772014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice CUO--17,832015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pšánky BHK17,2217,8317,832013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Benešov u Semil SM--17,842015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Trnov RK17,8617,6917,862014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Obrubce MB--17,872015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Podůlší BéčkoJC17,8817,8317,882013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Velichovky NA17,9617,8417,962013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jablonec nad Jizerou SM17,2418,0018,002013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Červený Kostelec NA18,0517,6118,052014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Čeperka PA--18,062017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Červený Kostelec NA--18,082015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Tatobity SM--18,082015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Roudnice HK18,0917,9618,092013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bystřec AUO17,4418,1018,102013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chrášťany LT18,1617,0118,162014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kosmonosy MB--18,172015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Lestkov SM17,6718,1818,182013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Havlovice TU18,2818,2418,282014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bystřec BUO18,2917,5318,292013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Rokytno PA18,3018,2918,302014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bříšťany JC--18,332015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Střezetice HK18,3418,0518,342013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Rokytno PA18,2018,3518,352013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bystřec AUO18,3717,7618,372014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Rohovládova Bělá PA--18,382015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Podůlší BéčkoJC--18,382017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Velký Třebešov NA18,3418,3818,382013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Horní Radechová BNA18,4217,4718,422013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Košťálov SM--18,452017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Srch PA--18,472015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Košťálov SM18,1218,4918,492013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jaronice CB--18,552015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bošín UO17,7518,5818,582013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Tatobity SM18,0018,5918,592013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Benešov u Semil SM--18,602015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hrobice PA--18,632015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Bystřec AUO--18,632015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Tuř JC18,6417,7518,642014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Karlinky LI18,6517,9118,652014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Velký Třebešov NA--18,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Semechnice RK18,6917,8518,692014/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Moravany PA--18,692017/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Benešov u Semil SM18,3418,7018,702013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Čeperka NPA17,0018,7418,742013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Jinolice RenmotorJC--18,812015/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Semechnice ARK18,8417,9918,842013/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga