Smidary 2019 - PKL Smidary

Liga: PKL
Místo: Smidary
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 04. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Jaromír Rosůlek
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 04. 2019 20:00
Konec rezervace: 04. 05. 2019 00:00
Začátek tipování:  04. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2019 00:00
Zadal: Podkozákovská liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-smidary-10240.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Smidary HKPodkozákovská liga
22Ohnišťany HKPodkozákovská liga
33Loučná Hora HKPodkozákovská liga
44Chotělice HKPodkozákovská liga
55Smidary BHKPodkozákovská liga
66Šaplava HKPodkozákovská liga
77Březová LIJirka Havlík
88Frýdštejn JNMartin Bušek
99Malá Skála JNRadek Havelka
1010Tatobity SMMarek Bárta
1111Břehy ženyMBPetr Zavrtálek
1212Hradčany LITomáš Najman
1313Košťálov SMLenka Poloprutská
1414Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1515Velké Hamry JNMAD Matthew
1616Smidary HKJaromír Rosůlek
1717Veselá SMJaroslav Novotný
1818Malá Skála Béčko, ženyJNVeronika Kaprálková
1919Jílové u Držkova JNMAD Matthew
2020Jeřmanice Ženy LIIveta
2121Veselá ženySMEliška Novotná
2222Karlinky LITomáš Najman
2323Pěnčín Ženy JNKateřina Pelcová
2424Chyjice JCDavid Hrdý
2525Košťálov ŽSMLenka Poloprutská
2626Pěnčín JNMAD Matthew
2727Smidary ChoteliceHKJaromír Rosůlek
2828Dubenec TUMartínek z Dubence
2929Bystřice JCJan Košťák
3031Ploukonice ženySMEliška Bakešová
3132Valdice JCTomáš Mikšík
3233Oldřiš SYJakub Střítežský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Myštěves HK--16,872019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Čeperka NPA--16,942019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Rohovládova Bělá PA--17,202019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Moravany PA--17,872019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Smidary HK--18,552019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zbožnov CR--18,702019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Srch PA--18,772019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Choltice PA--19,452019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Slepotice APA--19,732019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stradouň UO--35,082019/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/14 Smidary hřiště u školy, O pohár starostky obce Smidar
-
2014/05/31 Smidary, Pohár starostky obce + okrsková soutěž č. 19
-
2017/07/16 Smidary, PKL Smidary
PKL
2018/05/06 Smidary, PKL Smidary
PKL
2019/05/04 Smidary, PKL Smidary
PKL
2019/09/22 Smidary, IX.kolo LPO - Smidary
LPO
2020/06/21 Smidary, PKL Smidary
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/01 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2020
PKL
2020/08/15 Jílové u Držkova, Jílovksý pohár 2020
PKL
2020/08/29 Karlinky, PKL Karlinky
PKL
2020/09/27 Ploukonice, O posvícenskou husu 2020
PKL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
Kdy Kde Liga