Soběsuky 2023 - Pohárová soutěž

Liga: VCPV
Místo: Soběsuky
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 16. 09. 2023 12:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 09. 2023 20:00
Konec rezervace: 16. 09. 2023 10:00
Začátek tipování:  10. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 15. 09. 2023 00:00
Zadal: Martin Ošťádal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sobesuky-13310.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Plumlov PVRichard Soldan
22Kožušany OLMartin Ošťádal
33Soběsuky “B”PVMichaela Vystavělová
44Náměšť na Hané OLMichal Faltýnek
55Krasice - Prostějov  PVJan Hájek
66Těšetice OLMartin Ošťádal
77Bílovice PVMartin Ošťádal
88Čelechovice na Hané PVMartin Ošťádal
99Vrchoslavice PVVeronika Koulová
1010Velká Bystřice OLMartin Ošťádal
1111Janovice BRpetr boxan
1212Bezděčí u Trnávky SYLubomír Kadlec
1313Soběsuky PVKlára Piňosová
1414Dolany OLVáclav Juračka
1515Želeč PVMartin
1616Bílovice C odpadPVPetr Dokoupil
1718Dub nad Moravou OLDenisa Peřinová
1819Nenakonice OLJiří Tomecek
1921Vysoká PRTomáš Horák
2022Bělkovice-Lašťany OLAnastázie
2123Krasice - Prostějov  PVVojtěch Hýbl
2224Krasice - Prostějov  PVVojtěch Hýbl
2325Krasice - Prostějov  PVVojtěch Hýbl
2426Krasice - Prostějov  PVVojtěch Hýbl
2527Měrotín OLŠimon Šmída
2628Otinoves PVMarek Šustr
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dolní Libina SUMartin Ošťádal
23Hrabišín SUAdéla Haitmarová
34Pěnčín PVMartin Ošťádal
45Soběsuky PVMartin Ošťádal
56Bezděčí u Trnávky SYDominika Ostrochovská
67Bousín PVMartin Ošťádal
78Pěnčín B - ŠtikyPVMartin Ošťádal
89Loučany OLDagmar Bartoňková
910Vojnice OLTereza Jílková
1011Zdislavice BNAdéla Haitmarová
1112Soběsuky PVDarina Dvorská
1213Cholina OLSabina Hájíčková
1314Třeština SUDominika Ostrochovská
1415Bílovice PVPetr Dokoupil
1516Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1617Dětkovice PVMarie Hynková
1718Dolany OLPetr Holoubek
1820Alojzov RealPVAdam Tesárek
1925Soběsuky “C”PVMichaela Vystavělová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,9416,8316,942023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velká Bystřice OL17,4017,4317,432023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Otinoves PV17,8717,7717,872023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bezděčí u Trnávky SY18,1717,3518,172023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV17,7318,2718,272023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dolany OL17,9918,3418,342023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Náměšť na Hané OL18,7418,0218,742023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice PV16,9918,8018,802023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasice - Prostějov PV19,1518,1519,152023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice C - OdpadPV19,5019,4619,502023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky BPV18,8019,7119,712023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Soběsuky PV20,6519,7120,652023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kožušany OL17,8621,8121,812023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Měrotín OL23,0922,9923,092023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vrchoslavice PV17,7923,4423,442023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Těšetice OL18,6124,4724,472023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janovice BRNPNPNP2023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabišín SU16,7916,6816,792023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasice - Prostějov PV16,8617,1117,112019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loučany OL16,9417,1917,192021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV16,8617,2217,222023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Otaslavice PV16,7617,2217,222013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Němčice BK17,0717,3117,312015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrabišín SU17,3317,2117,332022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL17,3616,8017,362023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasice - Prostějov PV17,3417,3817,382021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Soběsuky PV17,5117,2917,512023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Soběsuky BPV17,2217,5217,522023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Loučany OL17,7516,8117,752022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Němčice BK17,7517,8817,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bílovice APV17,5717,9117,912018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Haňovice OL17,9517,3617,952022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Loučany OL17,9516,0517,952018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vojnice OL17,9517,5717,952023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pěnčín PV17,9617,5817,962016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Soběsuky APV17,8318,0118,012021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krasice - Prostějov PV18,0417,4218,042018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pěnčín PV18,0618,0618,062017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Libina SU18,0018,1518,152022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Pěnčín PV17,7118,2518,252021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olešnice OL18,0118,3518,352018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílovice PV18,3817,9018,382014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Soběsuky PV18,4217,6618,422022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Cholina OL18,4418,4518,452023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bezděčí u Trnávky SY18,4918,4518,492023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Soběsuky PV18,1518,6118,612014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Loučany OL18,6117,5918,612014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílovice BPV17,9418,6918,692019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pěnčín PV18,6118,7018,702014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Cholina CholešniceOL18,8018,3818,802021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dětkovice PV18,8617,9418,862023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bílovice BPV18,2918,8918,892017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice PV18,9318,6118,932023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dub nad Moravou OL18,7318,9418,942021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Soběsuky APV17,8618,9618,962016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dub nad Moravou OL18,0818,9718,972023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bílovice APV18,8119,0519,052016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dětkovice PV18,2319,0719,072022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Soběsuky PV18,6919,0719,072013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Náměšť na Hané OL18,6419,1119,112021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bílovice BPV18,0819,1419,142016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bílovice APV18,0919,1519,152015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Soběsuky APV18,3119,1919,192017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krasice - Prostějov PV18,8919,1919,192022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Soběsuky APV18,4519,1919,192015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Soběsuky BPV19,3518,7919,352021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pěnčín B - štikyPV17,3819,3919,392022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olešnice OL19,0219,4419,442017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Soběsuky BPV19,4718,7519,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dětkovice PV19,4918,3519,492013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dětkovice PV19,5919,5819,592019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Vojnice OL19,2019,6419,642022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Vojnice OL19,5119,7019,702021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Náměšť na Hané OL19,7418,9519,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dětkovice PV19,7419,4119,742018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Vojnice OL19,7719,7319,772019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bousín PV16,9319,8619,862023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Třeština SU19,8819,2919,882023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bílovice PV19,9219,9219,922022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bílovice PV19,5419,9419,942013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Soběsuky BPV19,3319,9619,962014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Soběsuky BPV18,6619,9719,972017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Soběsuky BPV19,1120,0320,032018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Krasice - Prostějov PV20,0519,1120,052017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bílovice PV19,9520,0520,052021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Pěnčín PV20,0917,8120,092015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Soběsuky CPV20,2219,5420,222021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Bílovice APV20,2318,8320,232019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Bílovice BPV20,0120,2520,252015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Soběsuky CPV20,3119,5120,312019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bezděčí u Trnávky SY20,3419,5220,342022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Soběsuky CPV20,3919,4320,392018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Soběsuky APV20,4717,5420,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Loučany OL17,7120,4820,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Ludéřov OL20,7019,4320,702013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Plumlov PV18,2920,7720,772022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dětkovice PV20,7919,8420,792016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Soběsuky CPV20,5320,8320,832023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Soběsuky CPV19,9420,8420,842016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Pěnčín BPV21,1321,0421,132021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Soběsuky CPV21,1520,3021,152015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Olešnice OL20,7421,4121,412013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Soběsuky BPV21,5821,3221,582016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Pavlov SU20,7721,8221,822021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Petrovice BK21,8021,8621,862015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Soběsuky CPV18,8322,1222,122014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Soběsuky BPV17,8522,2122,212015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Němčice BK22,3217,2022,322018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Pěnčín B - ŠtikyPV22,5418,3322,542023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Bílovice BPV22,4122,6922,692018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Soběsuky CPV22,7019,2322,702017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Loučany OL17,4322,7222,722016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Bílovice APV22,8620,7922,862017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Čechy pod Kosířem PV23,1722,9223,172018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Soběsuky BPV23,0223,4523,452022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Ptení PV22,1723,6523,652022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Pěnčín PV19,1723,7623,762019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/09/14 Soběsuky, PV,
PROL
2003/09/13 Soběsuky, PV,
PROL
2004/09/11 Soběsuky, PV,
PROL
2010/09/18 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
2011/09/17 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
2012/09/22 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
2013/09/21 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
2014/09/20 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
2015/09/19 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
2016/09/24 Soběsuky, O pohár
VCPV
2017/09/23 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
2018/09/22 Soběsuky, Pohár starosty
VCPV
2019/09/21 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
2021/09/19 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
2022/09/17 Soběsuky, O pohár starosty
VCPV
2023/09/16 Soběsuky, Pohárová soutěž
VCPV
2024/09/14 Soběsuky, Pohárová soutěž
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/29 Bílovice, Pohárová soutěž
VCPV
2024/07/13 Bílovice, Soutěž pořádaná radou VCP
VCPV
2024/07/20 Niva, Pohárová soutěž
VCPV
2024/07/27 Otinoves, Pohárová soutěž
VCPV
2024/08/24 Pěnčín, Pohárová soutěž
VCPV
2024/09/14 Soběsuky, Pohárová soutěž
VCPV
Kdy Kde Liga