Stařeč 2014 - O pohár starosty SDH

Liga: TRL
Místo: Stařeč
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 24. 08. 2014 12:30
Kontakt:   sdhstarec@volny.cz
Telefon:  737409534

Začátek rezervace: 10. 08. 2014 12:30
Konec rezervace: 24. 08. 2014 12:30
Začátek tipování:  24. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 24. 08. 2014 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-starec-2014-08-24-5109.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Oponešice TRJosef Navrátil
23Kněžice TRRosťa Neuwirth
34Chlum TRstanda vesely
45Hodov TRSDH Hodov
56Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
67Litovany TRTomáš Juřena
78Nárameč TRPetr Pavlík
89Mladoňovice TRAleš Daňhel
910Bačice TRSDH Bačice-Udeřice
1011Kamenná TRJakub Procházka
1112Petrovice BTRJakub Jeřábek
1213Račerovice TRJakub Pažourek
1314Myslibořice TRRoman Benda
1415Příložany TRJarda Blatný
1516Lipník TRTereza Tomková
1617Bransouze TRSDH Bransouze
1718Dolní Smrčné JIMichal Pysk
1819Stará Říše CJILukas Ratkovsky
1920Vladislav TRJan Havlena
2021Sokolí TRSmejkal Roman
2122Moravské Budějovice TRFilip Šťastný
2223Radonín TRHonza Kovář
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice GreenersTRRoman Benda
22Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
33Radonín TRZuzana Číhalová
44Nárameč TRPetr Pavlík
56Myslibořice TRRoman Benda
67Lipník TRTereza Tomková
79Lipník TRTereza Tomková
813Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
914Kamenná TRJakub Procházka
1015Stařeč TRViktorie Vidláková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR16,4316,9016,902016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stařeč TR17,1717,1717,172018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR17,5917,4717,592017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stařeč TR17,5517,6217,622016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6317,1517,632017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budišov TR17,6117,7417,742018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3617,8117,812018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radonín TR18,0317,8818,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Petrovice TR18,0816,8518,082015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Budišov TR17,5718,1018,102015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nárameč TR18,1018,2018,202015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrotovice TR18,2118,0618,212015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nárameč TR18,2717,8818,272018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myslibořice TR18,3018,4118,412015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Petrovice TR17,7018,4318,432016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Petrůvky TR17,2918,5218,522018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radonín TR17,9218,5718,572016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Budišov TR18,7018,7118,712014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stařeč TR18,8518,5218,852017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myslibořice TR18,9918,0018,992016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Myslibořice TR19,1618,8619,162018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Stařeč TR19,2518,0519,252015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Výčapy TR18,5919,3319,332016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Výčapy TR17,9119,4919,492017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kamenná TR19,4719,7419,742015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hrotovice TR19,6020,1320,132016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radonín TR17,9320,1920,192017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Petrůvky TR16,6120,3020,302017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Budišov TR20,3317,7220,332016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bačice TR220,3920,2220,392014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Častohostice TR20,6720,5320,672015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,2220,9920,992014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myslibořice greenersTR19,3021,0321,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,7921,0621,062014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nárameč TR18,4921,0821,082017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jakubov u Moravských Budějovic TR21,3521,2221,352015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kamenná TR21,6021,5921,602014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kouty ŽTR22,3821,1922,382018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Radonín TR22,6417,2822,642018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Radonín XTR22,6618,9722,662016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nárameč TR17,8722,9122,912016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Radonín TR18,4622,9622,962014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Myslibořice TR23,3723,9023,902017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Myslibořice TR23,9018,4923,902014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nárameč TR19,1123,9123,912014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bačice TR24,5621,9524,562016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bačice TR24,9923,9524,992017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vítonice ZN17,1126,2826,282016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bačice TR26,3626,5526,552015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Jaroměřice nad Rokytnou TR27,4319,6227,432015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hrotovice TR20,4428,5728,572014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Stařeč TR23,3629,9129,912014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bačice TR31,2826,6031,282018/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rokytnice nad Rokytnou TR25,0332,5232,522014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lipník TR34,2824,7334,282014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Myslibořice greenersTRNPNPNP2014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/24 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2015/08/23 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2016/08/21 Stařeč, o pohár starosty města Stařeč
TRL
2017/08/20 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH
TRL
2019/07/07 Bransouze, Pohárovka
TRL
2019/07/14 Chlum, O pohár SDH
TRL
2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce
TRL
2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
Kdy Kde Liga