Tuř 2016 - 7. kolo Tuř

Liga: FNC
Místo: Tuř
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 23. 07. 2016 21:15
Kontakt:   Miroslav Řehák
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 23. 07. 2016 00:00
Začátek tipování:  13. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2016 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Tuř 7. kolo seriálu FNC 2015

pozvánka

http://fnc.firesport.eu/soutez-tur-6045.html

rezervace

http://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-6045.html

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-7372.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hradčany LIJan Kühnel
22Maršovice JNhasici150 Hynek
33Tuř JCFNC
44Krásná Ves MBJan Macoun
55Smidary HKFNC
66Karlinky LIFNC
77Pěnčín JNMiroslav Lang
88Nová Ves LILukáš Pokorný
99Velké Hamry JNMAD Matthew
1010Janův Důl LIDavid Beránek
1111Příchovice JNPetra Černá
1212Valdice JCRadek Drobný
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1515Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
1616Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1717Frýdštejn JNPatrik Muller
1818Malá Skála JNRadek Havelka
1919Velichovky NARadovan Bludský
2020Košťálov SMPavel Štěpán
2121Březová LIMartin Šámal
2225Jeřmanice ženyLIJan Kühnel
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Smidary HKEliška Rosůlková
23Košťálov SMPavel Štěpán
35Raspenava LIJan Kühnel
47Železnice JCOndřej Kobrle
58Těpeře JNIveta
69Zlatá Olešnice JNPetra Černá
710Benešov u Semil SMPavel Štěpán
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady MBFNC
22Karlinky LIFNC
33Konecchlumí JCFNC
44Hradčany LITomáš Marvan
55Dalešice JNDavid Beránek
66Nová Ves LILukáš Pokorný
77Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
88Janův Důl LIDavid Beránek
99Záskalí BezáskoviceLIhasici Bezaskovice
1010Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1111Velké Hamry JNMAD Matthew
1212Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1313Příšovice LIRomana Danišová
1414Pěnčín JNMarek Mrkvička
1515Příchovice JNPetra Černá
1616Roztoky u Semil SMVeronika Farská
1717Smidary HKJaromír Rosůlek
1818Rozstání LIAleš Korda
1919Pilínkov, Liberec XXIV "B"LILukáš Hamouz
2020Robousy JCjirka chodur
2121Pilínkov, Liberec XXIV LILukáš Hamouz
2227Jeřmanice BLIJan Kühnel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/27 Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků
-
2013/05/04 Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce
PKL
2013/10/19 Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink
-
2014/04/26 Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků
-
2014/05/03 Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce
PKL
2014/07/26 Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém
FNC
2015/05/02 Tuř, PKL Tuř
PKL
2015/05/30 Tuř, FNC Tuř
FNC
2016/04/23 Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas
-
2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř
FNC
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2019/05/18 Škodějov, Škodějov
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga