Velichovky, fotbalové hřiště 2013 - Východočeská hasičská liga

Liga: VČHL
Místo: Velichovky
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 22. 06. 2013 10:00
Kontakt:   Radovan Bludský
Telefon:  728599586

Začátek rezervace: 09. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 22. 06. 2013 10:00
Začátek tipování:  09. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2013 00:00
Zadal: Radovan Bludský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.sdhvelichovky.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

kategorie Muži 3B, Ženy 2B. Po vyhlášení výsledků VČHL proběhne soutěž o pohár starosty SDH na 2B pro obě kategorie (v této soutěži se nebude řešit půjčování)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velichovky-2013-06-22-4003.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podůlší BéčkoJCJan Strnad
22Trnov RKJiří Hrdinka
33Pšánky BHKVáclav Zubr
44Mladějov JCMartin Ponocný
55Havlovice TUAleš Hejna
66Bystřec AUOŠtěpán Hrdina
77Libuň JCMichaela Malá
88Velký Třebešov NAHonza Pajer
99Roudnice HKPatrik Novák
1010Horní Radechová ,,A"NAPavel Ďuriš
1111Jinolice JCMartin Ponocný
1212Bystřec BUOŠtěpán Hrdina
1313Dolní Přím HKJiří Hrdinka
1414Letohrad - Kunčice CUOTereza
1515Bašnice JCMichaela Malá
1616Velichovky NARadovan Bludský
1717Horní Radechová ,,B"NAPavel Ďuriš
1818Červený Kostelec NATomáš Karásek
1919Pšánky AHKVáclav Zubr
2020Letohrad - Orlice UOLukáš Velič
2121Lestkov SDH LestkovSMJaroslav Kudrnáč
2222Letohrad - Kunčice ,,B"UOPavel Ďuriš
2323Lhota za Červeným Kostelcem NAPavel
2425Hrobice  Big-ShockPAjan pleskot
2527Myštěves HKMichaela Malá
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Libňatov TUVeronika Borůvková
22Letohrad - Kunčice UOTereza
33Myštěves HKOlíf Pánková
44Dolní Přím HKJiří Hrdinka
55Libuň JCMichaela Malá
66Roudnice HKPatrik Novák
77Letohrad - Orlice UOMilu Moravcová
88Vitiněves JCJitka Heršálková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO16,9016,9016,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,0816,8417,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jinolice RenmotorJC16,8017,2517,252014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Trnov RK17,3917,3717,392014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pšánky BHK17,2117,6417,642014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO17,4017,6517,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pšánky AHK17,3617,6617,662014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čeperka NPA17,9017,4917,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8918,3218,322014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK18,4617,3418,462014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bříšťany JC18,7217,2018,722014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Radechová BNA18,5318,8818,882014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Havlovice TU17,8319,2019,202014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podůlší BéčkoJC18,8319,6519,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kopidlno JC20,7818,4320,782014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Třebešov NA20,9818,3020,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velichovky NA20,8421,1021,102014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudnice HKNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bystřec AUO28,0128,32NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Libuň JC16,4816,0916,482018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,0816,6716,672014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC16,6616,7116,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nepomuky UO16,5916,7716,772018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Orlice UO16,7916,6616,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,9116,8716,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM16,8817,0017,002018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice UO17,0017,0917,092013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vitiněves JC17,1616,0617,162015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Červená UO17,0717,3417,342018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice UO17,5117,2817,512015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libňatov TU17,5417,3917,542014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myštěves HK17,5616,5317,562014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Krásná Ves MB17,8117,6917,812017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libňatov TU17,8617,2017,862013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrobice PA17,8616,7217,862017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dlouhá Ves RK17,8717,0017,872018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libuň JC16,9417,9617,962014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO17,9816,7717,982018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice UO18,0817,2618,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Orlice UO17,2118,1218,122015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC18,1317,5418,132017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Přím HK18,0918,1218,132014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myštěves HK18,1417,8418,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolní Přím HK18,1718,0218,172015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dolní Přím HK18,2118,4018,402017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolní Přím HK17,7018,4318,432018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nepomuky UO17,7018,4618,462017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudnice HK18,5518,6218,622015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Orlice UO18,6217,8618,622017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dolní Přím HK18,2618,6418,642013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libňatov TU18,7318,7918,792015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC18,1418,8318,832013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Myštěves HK18,9819,0819,082017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rokytno PA19,2018,8219,202015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lodín HK18,4319,2319,232013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libuň JC17,1219,5319,532015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Trnov RK18,2019,5619,562018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Stéblová PA19,4620,2420,242017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dlouhá Ves RK20,5620,3220,562017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Roudnice HK21,8919,0721,892014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO21,9622,2322,232014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Obrubce MB18,8722,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Myštěves HK18,1023,2723,272015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hrobice PA25,5921,7525,592018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Holice PA18,7438,0338,032017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnov RKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Roudnice HKNPNPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Velichovky, fotbalové hřiště, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/06/28 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2015/09/19 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2016/09/17 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Fotbalové hřiště Velichovky, XI. kolo LPO 2017
LPO
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL
VČHL
2019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/08/24 Myštěves, 10. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga