Velichovky 2016 - 10. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 09. 2016 14:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,52 15,98 16,52
2.  Letohrad - Orlice A UO 16,73 16,63 16,73
3.  Bašnice JC 16,76 16,06 16,76
4.  Myštěves HK 16,80 16,80 16,73
5.  Pšánky HK 16,96 16,96 16,91
6.  Trnov RK 17,19 17,04 17,19
7.  Bystřec A UO 17,21 17,21 16,76
8.  Hrobice PA 17,39 17,26 17,39
9.  Červený Kostelec NA 17,54 17,54 17,39
10.  Velký Třebešov NA 17,61 17,61 17,38
11.  Kamenice Dobšín MB 17,94 17,94 17,84
12.  Roudnice HK 18,09 17,49 18,09
13.  Velichovky NA 18,25 18,25 17,59
14.  Dubenec TU 18,65 18,40 18,65
15.  Letohrad - Kunčice C UO 18,71 18,36 18,71
16.  Srch PA 18,82 18,82 18,77
17.  Urbanice G HK 19,12 19,12 18,45
18.  Jeníkovice HK 19,34 17,93 19,34
19.  Choustníkovo Hradiště TU 19,73 19,31 19,73
20.  Třebihošť TU 19,85 18,61 19,85
21.  Moravany PA 22,34 16,87 22,34
22.  Rokytno PA NP 18,36 18,47
22.  Rohovládova Bělá PA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 16,78 16,17 16,78
2.  Vitiněves JC 17,09 17,09 16,77
3.  Libuň JC 17,19 17,19 16,25
4.  Letohrad - Orlice UO 17,44 16,54 17,44
5.  Nepomuky UO 17,48 16,90 17,48
6.  Rokytno PA 17,58 17,24 17,58
7.  Roudnice HK 17,80 17,57 17,80
8.  Dubenec TU 29,68 19,83 29,68
9.  Dolní Přím HK NP NP NP
9.  Dlouhá Ves RK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO16,9016,9016,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO17,0816,8417,082014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,8017,2517,252014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Trnov RK17,3917,3717,392014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pšánky BHK17,2117,6417,642014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO17,4017,6517,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pšánky AHK17,3617,6617,662014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čeperka NPA17,9017,4917,902014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,8918,3218,322014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK18,4617,3418,462014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bříšťany JC18,7217,2018,722014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Radechová BNA18,5318,8818,882014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Havlovice TU17,8319,2019,202014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Podůlší BéčkoJC18,8319,6519,652014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kopidlno JC20,7818,4320,782014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Třebešov NA20,9818,3020,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velichovky NA20,8421,1021,102014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudnice HKNPNPNP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bystřec AUO28,0128,32NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK16,1015,8716,102019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Libuň JC16,4816,0916,482018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO16,4916,5216,522020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Vitiněves JC16,0816,6716,672014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Vitiněves JC16,6616,7116,712013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Letohrad - Orlice UO16,5916,7516,752019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nepomuky UO16,5916,7716,772018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Myštěves HK16,1716,7816,782016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO16,7916,6616,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dlouhá Ves RK16,4916,8016,802019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,9116,8716,912018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Košťálov SM16,8817,0017,002018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Vitiněves JC17,0916,7717,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Letohrad - Kunčice UO17,0017,0917,092013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Vitiněves JC17,1616,0617,162015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Libuň JC17,1916,2517,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Červená UO17,0717,3417,342018/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Kunčice C UO17,3716,8417,372020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Letohrad - Orlice UO16,5417,4417,442016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Renmotor Jinolice JC17,4516,2217,452019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nepomuky UO16,9017,4817,482016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Letohrad - Kunčice UO17,5117,2817,512015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Libňatov TU17,5417,3917,542014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Myštěves HK17,5616,5317,562014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Rokytno PA17,2417,5817,582016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Ploukonice SM17,6017,6617,662020/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Roudnice HK17,5717,8017,802016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Krásná Ves MB17,8117,6917,812017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Libňatov TU17,8617,2017,862013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Hrobice PA17,8616,7217,862017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Velichovky, fotbalové hřiště, Východočeská hasičská liga
VČHL
2014/06/28 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2015/09/19 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2016/09/17 Velichovky, 10. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Fotbalové hřiště Velichovky, XI. kolo LPO 2017
LPO
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL
VČHL
2020/07/12 Fotbalové hřiště Velichovky, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře